Intalnirea Regionala Logan Club Kronstadt... 4,5,6 Martie 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnirea Regionala Logan Club Kronstadt... 4,5,6 Martie 2011

    Stimati domni si domnite, se da sfoara-n tara la toti cunoscutii,ca in mandra cetate a Brasovului, intr-o frumoasa zi de Martie va avea loc Regionala Logan Club Brasov 2011 ,drept pentru care va rugam, pre voi preacinstiti oaspeti, sa va strangeti la un loc la Conca Verde langa Rasnov ,unde poruncitu-sa mare praznic si distractie. Bantuita-au gandul sa purcedem cu distractie si voie buna mai ceva ca anul trecut.
    Va asteptam cu mare drag .
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

  • #2
    tentant.........cred ca vin si eu!
    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

    Comment


    • #3
      dada si SDP`ul (poate si Canto dar inca nu vorbesc si in numele lui) deja se inscriu pe lista pensiunea Conca Verde venim cu mare drag sa facem o petrecere cel nputin la fel de buna ca anul trecut
      sigpic

      Comment


      • #4
        Offf..... iara trebuie sa bem
        sigpic

        Comment


        • #5
          hai lupule ca ne pregatim temeinic, pentru ca distractia sa fie mai mare ca la Sibiu


          ca doar vorba aia MAXIM AM SPUS prietenii stiu de ce
          sigpic

          Comment


          • #6
            Originally posted by sebi8ta View Post
            Stimati domni si domnite, se da sfoara-n tara la toti cunoscutii,ca in mandra cetate a Brasovului, intr-o frumoasa zi de Martie va avea loc Regionala Logan Club Brasov 2011 ,drept pentru care va rugam, pre voi preacinstiti oaspeti, sa va strangeti la un loc la Conca Verde langa Rasnov ,unde poruncitu-sa mare praznic si distractie. Bantuita-au gandul sa purcedem cu distractie si voie buna mai ceva ca anul trecut.
            Va asteptam cu mare drag .
            Intalnirea regionala logan club by sicaro vrei sa zici ,nu esti membru Logan Club Brasov., trebuie sa iti reamintesc ca ai uitat...si cel mai bine ar fi sa iti organizezi regionala pe forumul tau...
            sigpic

            Comment


            • #7
              hai mai unicule, fi si tu mai intelegator de data asta
              presimt ca voi veni si eu. doar asa pot fi pus frumos la proțap si la foc mic ca sa fie de mancare pentru toata lumea.
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • #8
                cum sa zis pe forum ca vrem sa organizam noi regionala cum a aparut topicul asta...tie nu-ti suna ceva aiurea..? daca chiar vrei sa vi.. vi la ala organizat de noi..
                Last edited by crististreulea; 13 November 2010, 16:31.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  eu stiam ca se organizeaza organizarea asta organizatorica de catre sicareni de vreo 3-4 luni in urma, deci nu e nimic legat de voi. nu se stia data fixa, dar se stia ca e in martie.
                  hai sa nu ne certam pe tema asta, ar fi pacat. daca sunt plasate ok, vin la ambele

                  mai vin ceva verzi, rosii, roz? sa nu fiu singurul la rotisor?
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • #10
                    Prezent pe 4-5-6
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Va rog nu va certati iar cei in masura sa stearga posturile care denigreaza o intalnire regionala frumoasa la Brasov.
                      Pare tentanta regionala in martie ca e sicaro sau mumus = Brasov pentru mine si ma gandesc sa vin cu familia
                      sigpic #

                      Comment


                      • #12
                        lasa prietene , noi sa ne simtit bine la regionala, sub orice nume , nu ma intereseaza.

                        Comment


                        • #13
                          hai colegi lasati-l pe Unknown sa aiureasca si sa ne vedem de treaba noastra,lista este deschisa pentru oricine, ***cenzurat***
                          Last edited by crististreulea; 13 November 2010, 21:45.

                          Comment


                          • #14
                            In mod sigur lucrurile se vor aseza,mai este timp destul...poate ar fi mai bine amandoua comunitatile sa puna umarul impreuna la organizarea intalnirii,deci mai intai de toate sa fie gazde brasovene lasand deoparte putin orgoliul,asa ar fi bine...insa depinde numai de ei.
                            Pitestiul va fi prezent la regionala,ca de fiecare data...

                            Comment


                            • #15
                              si noi ne bagam , dar sper sa faca una comuna ... oricum ... eu ma duc la cei care reprezinta brasovul.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google