Intalnirea Regionala Logan Club Kronstadt... 4,5,6 Martie 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hahaha ) i-am cedat totul lui fofonea ) sper sa nu ma fi facut de ras
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Va rog cine a facut poze la ''Mafia L.C.Deva'' sa le posteze (azi,maine,poimaine) ... pentru arhiva personala...
      Multumesc.
      Nobody is perfect. I am nobody.

      Comment


      • Ps...o indicatie de la mine ( nu dau cu paru) pt viitoarele nationale si regionale,,sa facem concursuri si premii si pt cei mai tineri si mai mandri LOGANISTI ai nostri..COPII.. care vor veni cu noi la INTALNIRILE LOGAN CLUB ROMANIA!!!

        Comment


        • Respect Logan Club Kronstadt, la anu promit sa vin de vineri si sa stau pana luni.Abia astept urmatoarea regionala.
          Last edited by sebi8ta; 7 March 2011, 22:37.

          Comment


          • valeriu vrem sa iti auzim vocea...dane un video.....
            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

            Comment


            • Mcd`u si acum e beat
              asta a venit vineri beat a plecat dumineca beat
              sigpic

              INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

              Comment


              • Originally posted by Ivan Marian View Post
                Ps...o indicatie de la mine ( nu dau cu paru) pt viitoarele nationale si regionale,,sa facem concursuri si premii si pt cei mai tineri si mai mandri LOGANISTI ai nostri..COPII.. care vor veni cu noi la INTALNIRILE LOGAN CLUB ROMANIA!!!
                Cred ca data viitoare se va tine cont si de acest aspect...ati vazut ca acum fetele noastre au fost la inaltime
                Originally posted by MCD View Post
                valeriu vrem sa iti auzim vocea...dane un video.....
                Nu mai am bre voce...e liniste in casa...nu zgomot
                sigpic

                Comment


                • de parca eu as mai avea......ia uitati-va ce zice asta ca am venit beat si am plecat beat......huuuaaa...tiganule)
                  Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                  Comment


                  • Ma scuzi nu esti betiv esti doar consumator de alcool ))
                    sigpic

                    INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

                    Comment


                    • Originally posted by MCD View Post
                      de parca eu as mai avea......ia uitati-va ce zice asta ca am venit beat si am plecat beat......huuuaaa...tiganule)
                      te rog frumos sa nu incurci etniile ca ne suparam
                      sigpic
                      Logan 1.4 Dynamic Blue

                      Comment


                      • stai linistit ca si eu tot rasa asta o am ... cu o mica adaugare ROMANIZAT......asa mai merge
                        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                        Comment


                        • romanizatuleeee )
                          sigpic

                          INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

                          Comment


                          • si tu roman spalacit) ei na proba valeriu) asa da...nea pozaciu ai fost cel mai tare aici...maine am ban dar nu conteaza) stiu stiu valeriu : mergi cum poti si nu ai treaba
                            Last edited by MCD; 7 March 2011, 00:21.
                            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                            Comment


                            • mcd gresesti, stresu e cel mai tigan dintre tigani...pur sange de tigan

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google