Intalnirea Regionala Logan Club Kronstadt... 4,5,6 Martie 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gusturile nu se discuta, se judeca.
    sigpic

    Comment


    • deosebit respect la toata lumea!!..din fericire noi cei din logan club kronstadt nu suntem prea afectati de comentariile "hazlii" ale acestor persoane care se cred foarte haioase..pentru ca in brasov nu se asculta kiss fm.in sondaje sunt la.. sub nivelul marii..nici nu stiam de axistenta lor..credeam ca nu mai sunt..vai de capul lor..
      mergem pe sistemul "caine latra ...ursul merge"..
      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

      Comment


      • Domnisoara roxana22 ai tot respectul meu. Ai perfecta dreptate. In cazul asta ar trebui sa mergem pe vechiul principiu: "Unde nu e, nici Dumnezeu nu cere". Ii lasam pe fiecare in lumea lui...unii in masini si altii in copaci.

        Comment


        • @Sparky: multumesc frumos!
          De apreciat sunt argumentele in fata oricaror afirmatii. Si cu asta cred ca am spus multe.

          Important este ca noi, toti, ne-am simtit super, a fost, ca sa-i zicem asa, o petrecere cu circuit inchis unde membrii LC au fost targetul, nu presa sau mai stiu eu cine.

          La voi in calendar vine primavara anul asta ca mie-mi da cu virgula deja...
          Event planner

          Comment


          • Sincer, io mi-s mandru de Loganu' meu, si nu bag in seama golaniile altora....capul sus, Loganari !!!
            Noi sa fim sanatosi si sa ne intalnim cu drag, ca si la Brasov, Sibiu, Cluj, Hunedoara, Bucuresti, Germania etc...nimic nu ne poate strica aceste povesti de Kiss Fm fara piper....deci, Tot inainte !!!
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • Mah...deci........
              Imi pare rau ca nu am putut participa si eu la intalnire, decat doar asa in trecere...cred ca am stat vreo ora ......
              Ma bucur ca v-ati distrat si v-ati chefuit!!
              Felicit organizatorii pentru eforturile depuse si pentru reusita!

              .....daca ramaneam.....cred ca aveam masina cea mai murdara!!!!
              aham......Restul e LOGAN


              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

              Comment


              • Te-am vazut cand ai trecut pe langa noi !!!
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • Adevarul, ca as mai fi stat...dar m-au dat afara din parcare ....ca cica am masina prea murdara!!! ..Sebi e toata vina
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • Vrei sa te cred....nu tine ! las', data viitoare....
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • Pai de ce nu ai zis ca le murdeream si noi pe ale noastre sa fie in ton cu masina ta.
                      sigpic
                      Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                      Comment


                      • lasa sibiene ca eu acum sunt la iasi si masina mea arata de 2 ori mai murdar decat era a ta sambata poate primesc un premiu de le ieseni
                        PS: s-ar putea sa primesc un premiu, daca mai merg mult prin oras, niste capete de bara si alte chestii de la directie
                        sigpic
                        Logan 1.4 Dynamic Blue

                        Comment


                        • Originally posted by valeriuciprian View Post

                          O filmare de la Karaoke gasesc si eu...
                          Nimic nimic?...hai ca a fost muzica nu zgomot.
                          sigpic

                          Comment


                          • da, da...poze au mai fost postate, da filmulete din seara balului ?

                            Comment


                            • nu cred ca a filmat cineva...bleizer era la somnic si restul nu cred ca au filmat

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google