Intalnirea Regionala Logan Club Kronstadt... 4,5,6 Martie 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si de la Turnu Magurele se anunta ceva sosiri la Regionala asta.Am avut ceva discutii cu ai mei colegi de club si sa vad care se va hotari pana la urma.
    CARPE DIEM!

    Comment


    • chiar daca apele nu sau linistit la Brasov, facem noi Bucurestiul Regionala din Brasov si tot o facem!
      lipsa text

      Comment


      • ho ho ho incet incet se aduna lumea, va asteptam, iar cat de curand vor fii prezentate si detaliile
        sigpic

        Comment


        • ok.....

          "A se da sfoara-n tara la toti cunoscutii..ca de azi a opta zi a anului 2011 noi cavalerii si gazdele dumneavoastra, bantuita-au cu gandul si cu fapta, la deschiderea si postarea listei cu domni si domnite care doresc sa ne onoreze preacinstita casa a Brasovului in frumoasele zile de 4,5,6 ale lui Martisor"
          Last edited by sibianul; 11 January 2011, 21:41.
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • Eu nu promit deocamdata ca apar la regionala, iar daca voi veni sunt mai mult sigur ca "aterizez" singur ( poate ma cuplez p-acolo cu cineva ... )si sa vad daca voi veni de sambata, mai ales ca sint multi cu mcv-uri care s-au anuntat ca participa ... nasol an am avut ...
            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

            Comment


            • Deci se stie ca vom fi prezenti la aceasta regionala organizata bineinteles de Sebita.

              Si sigur va iesi ceva mai frumos ca anul trecut sunt sigur.
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • Se stie ca nu am cum sa ratez aceasta regionala, o sa fie voie buna, prieteni vechi si noi si distractie ! ! ! Brasov get ready ! ! !
                Last edited by sibianul; 11 January 2011, 21:41.
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • Logan club Pucioasa,participa si ei la intalnirea voastra.

                  Comment


                  • aviatorul76 fa o lista cu cei care participa si trece pe lista ,de vineri sau de sambata
                    abia astept sa ne cunoastem
                    sigpic

                    Comment


                    • Si eu deabia astept sa ma rasfat cu niste palinca d-aia buna de Turda
                      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                      Comment


                      • Fane-CL si eu abia astept sa ne revedem
                        treci pe lista
                        sare nu aduc doar palinca
                        sigpic

                        Comment


                        • Deci hai cine mai doreste cine mai pofteste sa se treaca pe lista.

                          Sibita se stie unde avem cazare da ? Eu,`dada, Canto, Mario si nu in ultimul rand Cristiana.

                          @Fane -CL: Daca nu vii cu cisterna sa stii ca nu te primesc.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • cisterna e baza ...
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • daca e vorba de cisterna e ok, dar sa fie "da" curse
                              aduc apa sfintita de trei preoti pentru doritori (Cristiana stieeeeee).....dau clasa palincii de turda
                              abia astept intanlirea, parca nu mai trece deloc timpul asta
                              sigpic

                              Comment


                              • atunci sa cerem detalii tehnice Cristianei....
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google