REGIONALA LOGAN CLUB ARGEȘ Editia A 3 A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da felicitari organizatorilor.
    B 51 PWW - Loganist.

    Comment


    • cine a iesit campion?

      Comment


      • ar fi bine sa postati castigatorii pe categorii inainte sa apara foto de la premiere
        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

        Comment


        • mioveniul la organizare !!! ... ei sunt campionii ... felicitari baieti !!!

          PS: data viitoare puteti sa scrieti din start pe cupe : BUCURESTI

          felicitari inca o data tuturor participantilor ... frumos !

          Comment


          • Ei, nici chiar asa ca la categoria diesel, cupa a ramas la noi! Imi pare totusi rau ca ti s-a furat locul doi pe care il meritai din plin.
            Bine ca a fost frumos si v-a placut.
            Si sper ca ai vrut sa zici ca Mioveniul plus Pitestiul au castigat la organizare!

            Comment


            • Felicitari organizatorilor a fost superb

              Comment


              • Din cate am auzit a fost super frumos si imi pare rau ca nu am putut ajunge.

                Sper ca vara asta sa ajung si eu pe acolo sa ii vad ce prietenii din Mioveni.
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • Originally posted by Alin0007 View Post
                  Ei, nici chiar asa ca la categoria diesel, cupa a ramas la noi! Imi pare totusi rau ca ti s-a furat locul doi pe care il meritai din plin.
                  Bine ca a fost frumos si v-a placut.
                  Si sper ca ai vrut sa zici ca Mioveniul plus Pitestiul au castigat la organizare!
                  mioveniul plus pitestiul ... rectific ... dezmint public )

                  am venit sa ne distram si a fost distractie

                  Comment


                  • organizarea intr-adevar a fost deosebita si bine pregatita. eu ca si altii m-am simtit foarte bine... sper ca la urmatoarea sa ne revedem intr-un numar cat mai mare !

                    cei ce nu au venit nu au avut decat de pierdut. si spun asta ca sa le fac innecaz )
                    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                    Comment


                    • Am stat putin,dar am ramas placut impresionat de ospitalitatea celor din Pitesti si Mioveni

                      Organizatorilor va felicit,stiu ca totul a fost facut intr-un timp foarte scurt,dar important este ca ne-am revazut si ne-am simtit bine
                      sigpic
                      "BRABUS" STYLE

                      Comment


                      • a lu skandal si aici esti cu gura mare?numa cupe visezi...de sampanie sper.imi pare foarte rau ca nu am putut ajunge insa ma revansez data viitoare.felicitari baietzilor pt organizare.
                        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                        Comment


                        • Si mie mi-a facut placere sa va cunosc personal, pe cei din LCB, si restul. Sper sa ne revedem si la alte intalniri!

                          Comment


                          • Originally posted by razvan05 View Post

                            cei ce nu au venit nu au avut decat de pierdut. si spun asta ca sa le fac innecaz )
                            Stim stim...
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • Originally posted by bitza_bik View Post
                              a lu skandal si aici esti cu gura mare?numa cupe visezi...de sampanie sper.imi pare foarte rau ca nu am putut ajunge insa ma revansez data viitoare.felicitari baietzilor pt organizare.
                              nu stiu cum dracu am facut dar tot am luat un pocal ia vezi cum faci sa ajungi si tu ... completai si tu peisajul :P

                              Comment


                              • duminica sunt in tara si luni scot masina din servis.promit sa ajung in bucuresti in astea 2 saptamani cat stau in tara.ma bucur ca v-ati distrat dar de data viitoare nu mai suntem asa gazde bune.mai tinem din cupe si pt noi .saluta toata gasca din bucuresti
                                [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google