NATIONALA 22-23-24 IULIE Pe TRANSALPINA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ajuns Sibiul acasa, foarte frumos. Multumim Organizatorilor pentru tot si ma bucur ca am reintalnit prieteni vechi. a meritat excursia

    Comment


    • Bucurestiul a ajuns cu bine acasa.

      O intalnire super reusita multumim organizatorilor pentru ceea ce au facut pentru noi nota 1000 ca la fiecare intalnire organizata de Sebita si Nicos.

      Felicitari domnilor si multumim pentru concursuri si premii.
      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

      Comment


      • Originally posted by valeriuciprian View Post
        Mario ai mare mare grija ca te-am luat in vozor...daca nu apare o poza cu tine si acele doze/sticle goale ne certam
        Distractie superfaina.

        Valeriu ai sa primesti si confirmarea sunt martor si participant la golire

        Comment


        • Pentru prima data am ajuns si eu,super,multumesc pentru intelegere tuturor ,pentru ca nu am ajuns cu pick-upul.cateva poze si de la mine.multumesc de asemenea pentru acea diploma,pentru mine este ceva deosebit.
          Attached Files
          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

          Comment


          • Salutare gasca vesela,sunteti niste oameni minunati,meritati tot respectul si aprecierea noastra,scuze pentru Cristi VSB ca am gresit pe diploma na fost cu intentie!!
            Aveti grija de voi si multa bafta

            Comment


            • si brasovu a ajuns cu bine acasa, de vreo ora, va salutam si speram ca urmatoarea intalnire o sa fie mai "de belea" decat acum.
              sigpic

              Comment


              • >>>>

                brasovenii au ajuns cu bine acasa asa cum a spus si colegul meu. tin sa va multumesc tuturor pentru prezenta ... imi cer scuze pentru problemele aparute in prima parte a zilei de sambata ... si ati fost extraordinari. Sper ca va placut si veti fi alaturi de noi si la urmatoarele manifestari. Data viitoare va fi si mai si (vorba lui Toranaga .... buzi Bumzi).


                PS.: Pentru cei care aveti de gand sa mergeti pe Transalpina si sa vedeti splendoarea dezlantuita am un singur lucru de zis ..... va rugam sa evitati Pensiunea (cotetzu) EDEN ... este cea mai mare tzapa ... preturi de 4 stele la calitate de 2 stele ... Lipsa caldura ... preturi modificate peste noapte ... sechestru de buletine ... sechestru in pensiune (lumea a fost inchisa in pensiune pana dimineata) ... nu se da chitanta sau factura, Deci este o Tzapa foarte mare .... Evitati pensiunea EDEN

                numa bine la toata lumea si sa auzim de bine

                M.C.Nicos

                PS. @Dada ... vrem poze cu premiu )
                Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                Comment


                • Am ajuns si noi acasa, cam tarziu, dar am lungit traseul prin Sebes. A fost intalnire de nota 20, in buna traditie a Logan Club, nici nu ma asteptam sa fie altfel
                  Multumim organizatorilor, sponsorilor, gazdelor.

                  Premiul pe care am avut placerea sa-l pun in joc a fost oferit de echipa XenonGT, coordonata de cassilo. Sa-ti lumineze drumurile mult timp, 'dada!
                  INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                  Comment


                  • Bucurestiul a ajuns cu bine acasa, a facut nani si acum a rememorat clipele superbe petrecute impreuna in acest weekend.
                    Deja micile neplaceri legate de pensiunea EDEN le`am lasat deoparte, eu una m`am distrat extraordinar, am cunoscut perosane noi cu care sper sa tin legatura si sa se lege prietenii, am revazut prieteni dragi din alte zone ale tarii si nu in ultimul rand m`am bucurat nespus de premiu.
                    Va multumim tuturor pentru acest weekend special, pentru toate eforturile care le`ati depus ca totul sa iasa bine si nu in ultimul rand tin sa va spun ca astept cu nerabdare urmatoarea intanlire organizata de Sebi si Nikos.
                    Momentan pun poza ceruta, restul o sa le pun pe transfer pentru a se bucura toata lumea de pozele mele
                    si cum ziceam......barman....hai cu....pozele...bumzti bumzti
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • Yuhuuuu, am ajuns cu bine acasa. Bumtzy

                      Multumiri Nicos, Sebi, Miky, Mileu pentru distractie si premii. in foarte putine cuvinte a fost Bumtzy Bumtzy Bumtzy Bumtzy Bumtzy Bumtzy Bumtzy Bumtzy Bumtzy si sa nu uitam Bumtzy Bumtzy )))

                      Ne-am simtit exceptional, vreme buna, mancare buna, cazarea in partea doua buna. Sunt sigur ca la urmatoarea petrecere in stil LoganClub va fi si mai si.

                      Iar ca si concluzie :P Bumtzy Bumtzy Bumtzy Bumtzy

                      PS: in curand si filmarile urcarii pe TransAlpina
                      Super Oferte Accesorii Logan

                      Comment


                      • >>>

                        Ati fost superbi ... va multumim tuturor. Cei care vor sa ma contacteze mai usor (pentru poze si benerele de pe masini) ma gasesc la ID ne mess "nicosianu".

                        Numa bine tuturor


                        @toranaga sama ... frate de ci de azi dimineata am in cap numa bumzi bumzi bumzi .... deci atunci bumzi bumzi bumzi si sa o citez si pe dada ... Toranaga ... hai cu berea )
                        Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                        Comment


                        • misto, pe data viitoare sper cu noua achizitie, daca nu cu vyp-ul, dar sigur nu voi lipsi.
                          frumoasa intalnire, pacat ca vremea de duminica nu a fost de partea celor care au vrut sa treaca transalpina catre sebes.
                          eu peste 3 saptamani sper sa reusesc sa fac inca o drumetie in zona.
                          salutari celor din organizare pentru efortul depus.
                          Ma uitam peste poze si e pacat ca lipseste vyp-ul din peisaj, ar fi aratat bine intre celelalte vedete.
                          Loganisti, recuperare pana la urmatoarea.......
                          Last edited by vyp75; 25 July 2011, 11:51.
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • Originally posted by b 13 dhp View Post
                            era un frig de nu puteai sta si venea si furtuna de aceea nu am mai continuat traseul orcum distractie la maxim multumim organizatorilor

                            o rugaminte la cei care au fost prezenti la intalnire si au facut poze si nu numai id meu de mess sa-mi trimiteti pozele si sa tinem legatura cry_b88
                            eu cu Leo din craiova am continuat pana la Obarsia Lotrului , si vremea a fost ok , mult soare.
                            problema a fost ca sa oprit din 2 in 2 km pentru poze .

                            Comment


                            • Cand ne vedem prima oara prmit sa dau o nefiltrata
                              Super Oferte Accesorii Logan

                              Comment


                              • >>>

                                Era sa uit ... tin sa multumesc celor de la Bucuresti si nu numai pentru sfaturile date in legatura cu reparatia la cutia de viteze a masinii mele. Am luat legatura cu bajetii de la pitesti si in 2 ore primesc raspuns. Va multumesc sunteti cei mai tari.

                                deseara cand ajung acasa promit sa pun si eu niste poze superbe de la intalnire si bineinteles un mic filmulet pe sit-ul kronstadt (cel mentionat pe diplome)
                                Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google