Regionala Logan Club Kronstadt 2012..aceiasi poveste dar de fiecare data altfel...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu am ajuns sa il iau dar maine 100% ajung in posesia lui..si maine seara aveti vesti .
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • Am intrat in posesia filmarii si a pozelor de la Regionala..astept un sfat, o indrumare etc...cum as putea sa le multiplic ...e vorba de 4 dvd......ce program trebuie, cum se face etc.....

      si un sfat unde ce si cum sa fac sa pun poze ca sa le luati cat mai multi din tara...trebuie tinut cont ca sunt rezolutie mare si ca si spatiu sunt 4 gb.
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • Pe transfer.ro ?
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • incearca sa trimiti cui poti , care a fost prezent , iar fiecare va da mai departe , iar in decurs de o saptamana , doua.. daca nu a primit toata lumea..ne mai gandim la alte artificii...
          sigpic
          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

          Comment


          • cu wetransfer poti trimite 2gb.

            Comment


            • Bun
              am sa pun pe wetransfer...scrieti-mi adresele de e-mail si va servesc..in functie de cum srieti adresele de e-mail...
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • bucuriamare@yahoo.com
                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                Comment


                • fane_buz@yahoo.com
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • sorin_pss@yahoo.com

                    Comment


                    • matheo66c@yahoo.com
                      sigpic
                      "BRABUS" STYLE

                      Comment


                      • nu aveti pm fratilor ?

                        Comment


                        • barbuoctav@yahoo.com

                          Comment


                          • raicuconstantin@yahoo.com

                            Comment


                            • florin_dnf@yahoo.com
                              sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              Comment


                              • Avem o problema...nu merge sa va fac transferul ..dureaza enooorm de mult...undeva la 9 ore sa se descarce..ceva e dubios...in fine gasesc eu o solutie urgent..ca sa ajunga pozele la voi.
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google