Intalnirea nationala la Amara 10-11-12 august 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Amara arata interesant , poate fi o varianta
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • #47
      Amara este decent, frumos, convenabil la banuti...si dupa cum vedem, multi colegi(inclusiv eu!) opteaza ptr. aceasta locatie ! Haideti in sud-est anul asta si sigur nu o sa va para rau !!!
      LOGANIST CONVINS !!!

      Comment


      • #48
        Optez si eu pentru varianta cazarii la cort, tot anul stam intre betoane macar citeva zile sa stam in aer liber. Ca locatie orice camping decent este OK si nu sunt putine in tara.
        Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

        Comment


        • #49
          Frumos la Amara, dar optez pentru Sovata(ma gandesc si la bebele meu).

          Comment


          • #50
            Daca se strang mai multe persoane care vor sa ne onoreze cu prezenta la Amara o sa organizam ceva frumos.Cred ca multi s-au plictisit de acelasi Brasov si Sibiu in fiecare an.
            sigpic

            IL 1 3 MIU

            Comment


            • #51
              Ne riscam la un poll ?
              Vad ca au ramas cam doua preferinte in picioare, Amara sau Sovata. Eu votez de pe acum Sovata si va spun si motivele: vara, la campie, tantarime, caldura excesiva, etc. In schimbla munte, aer, racoare, o gramada de locuri de vizitat in jurul Sovatei, mina de sare, defileul Bicazului (un pic mai departe), cetati, posibilitatea de mountain-bike, pescuit la pastrav pentru ca e un parau ce trece fix pe langa locul de campare, ok ca distanta din cam toate colturile tarii.
              sigpic
              Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

              Comment


              • #52
                si eu zic sa se initieze poll pentru a determina locatia e cea mai buna metoda
                ala cu ned 4 sped ... sigpic

                Comment


                • #53
                  daca ramane sovata ma bag si eu...
                  Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                  Comment


                  • #54
                    hai cu poll-ul sa vedem ce si cum.

                    Comment


                    • #55
                      Gata pool-ul!
                      Este la dispozitie 60 zile, pentru ca apoi sa putem stabili si data, tot in urma unui pool!

                      Spor la voturi, dar va rog sa va ganditi foarte bine la ceea ce votati, pentru ca in functie de aceste voturi se alege locatia.
                      Last edited by sibianul; 8 March 2012, 18:21.
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Ivan Marian View Post
                        Vest vest si iar vest,,cred ca au fost foarte multe regionale/nationale in vest ( Sibiu,Felix,Cluj,Deva,etc).
                        Daca si Cluj, Deva sau Sibiu sunt in vest, da-o dracu de geografie!
                        Sibiene, eu zic sa faci totusi doar 30 de zile poll-ul, si intalnirea sa fie prin iunie-iulie, cel tarziu august, sa fie totusi cald pe afara. Ocna Sibiului, Sovata, e ok in amandoua locuri, si cred ca ar fi interesant si pe langa vidraru/transfagarasan.
                        Momentan votul meu merge catre Sovata.

                        Comment


                        • #57
                          Desi Amara este mult mai aproape de mine si este un pic mai power-flower, cred totusi ca merg ,,pe mana'' Sovatei ! Asadar votul meu merge la...Sovata !!!
                          LOGANIST CONVINS !!!

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Razvy View Post
                            Daca si Cluj, Deva sau Sibiu sunt in vest, da-o dracu de geografie!
                            Prietene ca sa te citez...
                            da-o dracu de geografie!
                            Fata de tine ( Timisoara ) orasele alea sunt in EST,,dar fata de BUCURESTI te las pe tine sa spui in ce punct cardinal se afla orasele alea!

                            Sibiene, eu zic sa faci totusi doar 30 de zile poll-ul, si intalnirea sa fie prin iunie-iulie, cel tarziu august
                            Eu zic sa iti vezi mai bine de treaba ta si sa votezi sau nu cu o anumita locatie si eventual data la care se va tine intalnirea cand va fi cazul.
                            Asa pot si eu sa zic ca vreau intalnirea prin August/Septembrie si cel tarziu pana in Noiembrie.

                            Hai, gata cu certurile!
                            Last edited by sibianul; 10 March 2012, 10:58.

                            Comment


                            • #59
                              Eu zic asa ... oriunde o fi, sa fie casute si camping!

                              Sa va dau cu namol pe ochi ...

                              Din ce stiu la Sovata nu prea mai este statiune ...

                              Nationalele care se fac, trebuiesc calculate. Nu se tine un poll 60zile de pomana (de ex prin iunie-iulie o sa fie la mioveni).
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Eu am votat Amara .. e mai simplu ptr prahoveni ..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google