Intalnirea nationala la Amara 10-11-12 august 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fara numar si respect celor care au venit!

    Comment


    • Originally posted by iamagi View Post
      Foarte reusita intalnirea. Cum a zis Eros, nu conteaza cantitatea ci calitatea.

      Felicitari Alex! Nu stiu cine s-ar mai fi bagat sa organizeze de unul singur si intr-un timp scurt si sa iasa si bine!

      Eu m-am simtit foarte bine. Sper sa fie asa pentru toata lumea.
      Nu stiu daca ar fi ceva de reprosat. Sau ba da, 5 lei !

      Ne vedem data viitoare !


      PS: cum era aia ma? Goga, gogea?
      Ma bucur ca v-ati simtit bine.A2a varinata e corecta Gicule.

      Originally posted by Ivan Marian View Post
      Si pe PISICA o chema 5 LEI
      Super... Super... Super....de 10 ori SUPER..Felicitari lui Miu alias Zeul Sexului

      Si acum,,,care ghiceste pescarii si care vede primul pestele in poze le dau cate o bere data viitoare Deci folositi ZOOOOMMM MAXIM...MAXIM am spus pt a gasi pestii
      Termina ma cu regele sexului ca ma da in judecata Romeo Boombastic ala .

      Originally posted by cos_min_i View Post
      desi pentru cateva ore am fost prezent m-am simtit bine si mi-a parut bine sa reintalnesc colegi de pe forum ...
      dujmane, m-am tinut de promisiune si am venit
      Multumesc de prezenta dujmanu',imi pare rau ca n-a fost vreme buna sa te fac cu o saritura de pe trambulina.

      Originally posted by `dada View Post
      Am reusit si eu sa pun pozele pe transfer.
      Super marfa intanlirea, chiar daca am fost putini, chiar daca vremea nu a tinut cu noi, m`am simtit extraordinar, m`am bucurat ca am reintanlit colegi de forum si ca am petrecut un weekend alaturi de voi!!!
      Felicitari Miule pentru tot, esti de apreciat pentru curajul de care ai dat dovada organizand singur aceasta intanlire!!!!! nota 1000!!!!!!
      http://dlf.transfer.ro/amara_10-12.2...aug-a0a8fd.rar
      Multumesc!Ma bucur ca v-ati simtit bine.Trebuie sa mentionez ca nu am organizat singur intalnirea au mai fost si alte persoane care chiar m-au ajutat...


      Originally posted by maryus_laudat View Post
      Frumoasa intalnire.
      Felicitari Miu.
      Eu am ajuns acasa plin de bubite, gatu ma doare racit sun un pic.
      Cred ca am facut intoxicatie de la Meniu.
      De ce ai facut intoxicatie?ca ai mancat cu 12ron de ti-au sarit capacele? .

      Originally posted by ghiaurul View Post
      Multumesc de poze domnu' .

      Originally posted by FANE_CLK View Post
      Cate masini s-au prezentat?
      Nu cred ca a stat cineva sa le numere.Berea,micii si caterinca ne-au retinut de la numarat masini.
      sigpic

      IL 1 3 MIU

      Comment


      • Ma bucur ca a fost totul OK ...oricum asa cum se spunea nu cantitatea conteaza ci calitatea...si calitatea o facem noi ..Loganistii cu mult bun simt si oamenii extraordinari care suntem si sunt multi dintre noi.


        SA MULTUMIM SI TRUSTULUI UNIOR TEPID PTR. SPRIJIN SI PREMII ..si speram ca le veti tine la loc de cinste...


        Oricum distractia a fost in toi sa nu mai spunem de "vremea superba" care sa luptat cu noi...
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • SA MULTUMIM SI TRUSTULUI UNIOR TEPID PTR. SPRIJIN SI PREMII ..si speram ca le veti tine la loc de cinste...[


          SUNT NEDUMERIT! lamuriti-ma dumneavoastra!

          Comment


          • O sa vezi in poze ce si cum cand o sa fie postate aici..
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • si eu unde am fost?

              Comment


              • intreaba si tu pe Mario pe ZCL etc...
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • etc,etc,etc si mai departe? scrie in carte!

                  Comment


                  • o experienta placuta si plina de mima)
                    miule chiar am trait o experienta placuta si revin cu placere la urmatoarea chermeza chiar daca este nationala sau nu

                    mima rulez !!!

                    si urarea zilei :
                    felicitari miule pentru ca ai suportat cu bine emotiile date de sebita si de "cuvantul" lui foarte serios ))))

                    Comment


                    • aha! aproape m-am lamurit!

                      Comment


                      • Miule, rectific, cu scuzele de riguare...felicitari tie si tuturor care au facut ca aceasta intanlire sa existe si sa ne simtim atat de bine!!!!!
                        sigpic

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google