Intalnire Nationala Nr. 3 in data de 8-11 August la Sovata

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru ca eu stiu sigur ca nu merg, dar sint o gramada care merg si ulterior s-au retras. Eu stiu 3
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • Acum fiti seriosi ..
      nu va certati ... Si moderatorii dati niste "mass-uri" cu PM la tot forumul in leg cu asta
      Its just a car ...

      Comment


      • @keanu: Valeriu vrea sa vorbeasca la Vila Heighi, unde tariful era de 90RON/noapte. Daca vi sigur spune cate nopti.

        Comment


        • Eu nu am cum sa confirmm, pentru ca saptamana viitoare ma duc marti si miercuri in timisoara cu fiu-meu la control si de abia atunci o sa vad daca am aprobarea doctorului pentru deplasare. Oricum eu sper ca macar pe sambata sau duminica sa merg pana acolo. In schimb cu cazarea ma descurc singur pentru ca la mine sunt cateva conditii de cazare (le-am mai spus).
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Cristivsb confirma 2 nopti camera cu pat dublu

            Comment


            • Mai baieti, imi pare rau ca am auzit de asta doar aseara, dar la ocna de sus, la vreo 10 km de sovata...Sunt cazarile de la 500 de mii pe noapte in sus...Si is aceleasi conditii : camera cu aer conditionat, televizor, baie proprie, etc.
              mi-a zis cineva care o fost acum vreo luna si ceva dar abea ieri m-am intalnit cu el si venind vorba de sovata mi-a zis de ocna de sus.
              apropo am auzit ca in weekendul respectiv va fi un show sau demonstratie cu masini de teren sau ceva de genu...Poate de aia nu mai sunt locuri sau sunt numai cele scumpe ramase, si cred ca o sa fie aglomerat...
              Life is short...play more!
              http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

              Comment


              • Abia azi am descoperit postul acesta.... Participarea mea este conditionata de servici ca sambata muncesc.... Dar poate totusi voi ajunge, nu promit nimic.

                pe de alta parte, sper sa nu mi-o iau, dar sa stiti ca noi la iasi doar de trei ori am fost 5 ... In rest cam 10 cel putin.... Ca sa nu amintesc de intalnirile cand lumea nu era in concediu si eram vreo 25-30...

                de la o intalnire nationala ma asteptam ceva la modul un platou plin de loganuri care mai de care, ca nu le recunosti si nu stii cum sa ii cunosti mai repede pe toti stiti.... Ceva de genul nici decum sa ne vedem undeva eventual intr-un restuaurant-bar printr-o statiune si masinile parcate fiecare pe unde apuca.... Cu cazarea e de inteles... Dar se putea organiza la modul duminica la 12 pana la 18 are loc intalnirea, ca unii vin mai devreme sau pleaca mai tarziu e castigul lor ca se pot cunoaste intre ei, nu?

                cum zicea cineva stau si ma gandesc daca pentru 500-600 ron trag o fuga la sovata PENTRU CLUB sau pentru SOVATA sau mai bine ma duc unde mi-am propus sa imi fac concediul ?

                na, ce sa zic, eu oricum sunt putin mai pretentios dar va zic, de o ora jumate am tot citit threatul asta si acum ma doare si capul e si prea devreme si peste mana, basca lista nu depaseste 10 loganuri ... Pai cu baietii din iasi ce fac ? Ca tot vreo zece vor fi ?

                incerc sa vin dar nu promit

                sper sa nu fi jignit pe nimeni
                IS 10 LNC Facebook

                Comment


                • Dupa cum ziceam moderatorii dati niste PM la toti userii legat de aceasta intalnire
                  Its just a car ...

                  Comment


                  • Dupa ce am citit intreg thread'ul am ramas cu o parere cam de 2 lei. Totusi este o intalnire nationala si constat ca vin doar 5-6-7 masini (tot atatea ne adunam la intalnirile locale, daca nu chiar mai multi) ma asteptam sa ne adunam intrun numar mai ridicat pt a ne cunoaste intre noi si personal, deoarece mai sunt membrii noi care nu au apucat celelalte 2 intalniri nationale. In fine , concluzia mea este ca sunt total dezamagit DAR noi, cei din LC Neamt vom fi prezenti acolo, la sovata, duminica, cu 3 masini , plecam dimineata de aici din piatra-neamt sa ajungem acolo pe la 10 cam asa, si ne intoarcem seara innapoi acasa.
                    mai vine cineva duminica la sovata de prin alte judete sau alte orase si ne intalnim pe drum sa mergem incolo ?

                    PS. FOARTE BINE A ZIS Ionut (EUROMARKET)
                    Last edited by RazvanB; 6 August 2008, 14:30.

                    Comment


                    • Eu am zis la fel ca vin de dimineata si stau pana seara...Sa vad acum daca vin sambata sau duminica...Dar dupa cum vad mai degraba ajung si eu tot duminica de dimineata
                      Life is short...play more!
                      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                      Comment


                      • Voi veni si eu sigur ... Acum daca as stii cand sunteti mai multi ... Atunci as veni ca altfel nu ar avea asa rost ca nu sunteti multi
                        nu conteaza .. Intr`una din zile tot vin si tot voi cunoaste pe cativa din voi
                        faceti o lista din nou va rog
                        Its just a car ...

                        Comment


                        • Opaaa.Intrunire...Vin si eu..Mai ales k e aproape de mine...Nu prea am nimik spectaculos pe masina dar vin.

                          Comment


                          • Sambata pe la ameaza ajung si eu k muncesc pana la 12

                            Comment


                            • Daca reusesc sa scot masina din service ,ajung duminica ,la una mica ,..........
                              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                              Comment


                              • E posibil sa vin si eu impreuna cu baietii din LC Neamt....Tot duminica

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google