Intalnire Nationala Nr. 3 in data de 8-11 August la Sovata

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by euromarket View Post
    Off.... Cam asa e baieti aveti si voi dreptate dar na... Distantele si costul per baril ne omoara.... Asadar LIDERII acestui CLUB NATIONAL ar trebui sa anunte data si locatia si durata .... Eu unul astept un raspuns..... Poate din iasi vom veni cativa..... Uite vine si piatra vine si vasluiul .....

    Nu sunt printre liderii acerstui forum, dar m-am implicat putin in organizarea acestei intalniri. Si dupa cum probabil ai vazut mai sus cei mai multi vor venii duminica in jurul orei 10. Punctul de intalnire este benzinaria PetromV din Sovata. De acolo vom merge intr-un loc unde sa avem spatiu sa facem niste poze si sa ne desfauram putin, iar apoi mergem la Lac.

    Comment


    • sal

      bine zici. Asa e cel mai bine. Oricum cine vine de sambata nu are nimic de pierdut...Peisajul e superb, aerul muntele...Etc.
      Importanta e intalnirea....Si cand vorbesc de intalnire vorbesc de o intalnire in toata regula....O parcare plina de masini....Multa lume vesela...Poze....Muzica...Schimburi de idei.....Etc. Ce sa mai zic....Asa mi-ar placea.

      nu mai da "quote" la ultimul post
      Last edited by Seba; 7 August 2008, 09:49.

      Comment


      • @raduprov : am loc in cort
        si sa vedem cand plec, sambata sau duminica, ca da, prin tarnaveni vin, prin tg mures si apoi directia sighisoara. As fi luat-o prin sighisoara direct ca e drumul ca-n palma pana la sovata din medias, dar e mai scurt prin tarnaveni... L_strikero ( L_STRIKERO ) e id meu de mess, sa vorbim poate ne intalnim prin tarnaveni cand plec
        Life is short...play more!
        http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

        Comment


        • Bolo, ia-o prin Sighisoara, pentru ca de la Balauseri spre Tarnaveni cam 20 Km drumul este rau (are ceva gauri). Daca o iei prin Tg. Mures, am impresia ca ocolesti mai mult decat prin Sighisoara.
          Last edited by valeriu61; 7 August 2008, 11:41.
          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

          Comment


          • Ocoleste mai mult da prin tarnaveni e ceva mai aproape
            nu e chiar asa rau drumul am fost acum vreo 2-3 sapt la sovata
            sunt ceva gauri dar ar putea veni si sa mergem deodata ... Eu duminica am zis ca vin si deaia zic .. Vedem cum facem
            Its just a car ...

            Comment


            • Eu unu as propune ca aceasta intalnire nationala sa se faca odata pe an pe perioada a 2-3 zile sa fie ff bine mediatizata si mai ales din timp
              contactarea unor sponsori de ex: firme de tuning, uzina dacia, reviste de specialitate chiar si televiziuni si cred ca atunci va fi mult mai interesata lumea sa vina
              iar in acele 2-3 zile sa se ofere premii si sa se faca concursuri pt ceea mai frumoasa masina etc
              CT-42-SMC doar un logan mai galagios

              Comment


              • Intradevar lumea trebuie atrasa cumva

                Comment


                • Originally posted by SirNenea View Post
                  Eu unu as propune ca aceasta intalnire nationala sa se faca odata pe an pe perioada a 2-3 zile sa fie ff bine mediatizata si mai ales din timp
                  contactarea unor sponsori de ex: firme de tuning, uzina dacia, reviste de specialitate chiar si televiziuni si cred ca atunci va fi mult mai interesata lumea sa vina
                  iar in acele 2-3 zile sa se ofere premii si sa se faca concursuri pt ceea mai frumoasa masina etc
                  sustin ... Asa e .. Are dreptate
                  Its just a car ...

                  Comment


                  • Deocamdata este o idee insa mai e mult de "munca"...Mai ales contractarea eventualilor sponsori!Sa speram ca in timp se contureaza ceva!
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • E o idee superba si ar fi o intalnire normala de tuning...Adica eu in germania am fost la opel club si vw club, la unele intalniri din zona unde eram...Nu erau nationale sa zic asa, erau regionale, vorbeau din timp toate detaliile si se intalneau cand puteau cel putin 25 masini...Cu concursuri, curse ( de motoare si quaduri ), liniute ( dar fara clase, putere sau nush ce altceva ), premii si etc. Dar totul dura doar o zi, de la 10 dimineata pana la 9-10 seara ca sa se vada si ce lumini si etc au...
                      totul se petrecea in parcarile supermarketurilor, care aveau parcare maare.
                      intr-un cuvant, trebuie organizare tapana, sponsori seriosi, oameni dornici de participare si cineva ( sau mai multi ) care sa se ocupe de tot...
                      Life is short...play more!
                      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                      Comment


                      • Am si eu o mare rugaminte pt cei din Mures....Am inteles k sunt 2-3 pe aici pe forum...Fratilor ziceti si voi ceva haideti sa mergem la Sovata...K suntem destui in oras...Acuma nu ma faceti sa va opresc pe fiecare in parte in trafic si sa va intreb daca veniti sau nu....Mai mureshenilor haideti sa nu ne facem de ras....

                        Comment


                        • Nu e treaba ca "ne facem de ras"...Dar cei care stau la aprox 100 km...Nu-i deloc greu sa vina pana la sovata sa zicem duminica...De la 10 dimineata pana mai pe dupamasa-seara...In romania e o mare problema cu banii, asta o stim fiecare, dar sa bagi benzina pentru 300 km si sa ai ceva bani sa mananci acolo, nu-i mult.
                          mai ales ca se poate veni cu nevasta, bretena, catel, purcel etc...
                          Life is short...play more!
                          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                          Comment


                          • ..Mda ai dreptate...Nu ca eu a-si avea nu stiu cati bani ca nici la mine nu stau pe gard.....Eu personal ma duc sa fac o bere lui KeanuRev...ca mio trimis stickerele la timpD.......(Keanu sper sa stii de gluma)...Poate ca stau su duminica acuma ramane de vazut femeia ce zice ca era planificat altceva pe duminica sper sa il conving ca chiar mi-ar face mare placere sa stau cu voi la o bericica o poveste mai stiu eu ce.

                            nu mai posta mirc...se da warn pt asta
                            Last edited by Seba; 8 August 2008, 15:22.

                            Comment


                            • Harta de mai jos, este cu planul statiunii Sovata. Ce am incercuit este o parcare, aflata cam la 100 de m mai sus de lac, este mare neasfaltata, dar relativ libera si o propun ca loc de intalnire. S-ar putea sa coste 1 leu/ora sau 5 lei o zi sau s-ar putea sa nu coste nimic. Cu sageti este marcata intrarea in statiune.
                              Attached Files
                              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                              Comment


                              • Bun asa `ai ca ne adumam ceva duminica .. Chiar daca nu is multe masini macar oameni sa fim
                                eu voi veni .. Mai mult ca sigur .. Cu prietena cred
                                Its just a car ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google