Intalnire Nationala Nr. 3 in data de 8-11 August la Sovata

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Filmulete eu nu am facut, Valeriu61 stiu sigur ca a facut, dar trebuie sa faca o captura si cred ca o sa mai dureze putin.

    Comment


    • Am eu filmul cu coloana oficiala de Logan, Driftul lui Radu_lyn si inca ceva din parcare cand am scos masinile la incins. Impreuna au in jur de vreo 1 GB, fiindca calitatea este foarte buna. Cine vrea sa-mi dea un PM si i trimit prin Messenger

      Comment


      • Foarte faine pozele intradevar.In legatura cu restaurantul mda,cam lasa de dorit si in primul rand as-i vrea sa-mi cer scuze pentru ca am stat separat cu Radu si donpedro..Daca l-am suparat pe cineva dar era o nebunie totala acolo . Eram multi mesele nu se puteau aduna,acuma asta e.Sa speram k va fi mai bine la urmatoarea intrunire,de fapt sunt convins ca va fi.Abia acuma am reusit sa va cunosc cat de cat,si iarasi trebuie sa mentionez k sunteti niste oameni minunati....Abia astept urmatoarea intrunire...Sa vedem poate ma duc si la Piatra Neamt daca nu se supara baietii de acolo ca din cate am inteles nu este nationala.

        Comment


        • Nu mai puneti nici unu nimic ? Erati vreo 5 cu aparate care ati filmat si facut poze .. Unde sunteti ?
          Its just a car ...

          Comment


          • Vineri si sambata, vremea a fost foarta buna, s-a putut face baie la strand si am vizitat salina Praid. Imi pare foarte rau pentru cei care n-au putut veni de vineri sau macar sambata. Am gasit dupa multa umblatura cazare foarte buna, cu doar 70 lei/ noapte. Sambata seara ni s-au alaturat si Tg. Muresenii kopatz si donpedro ( baieti sufletisti care, cred eu, vor pune cat de curand bazele logan club Targu Mures).
            Din pacate intalnirea de duminica, a suferit din cauza ploii care ne-a dat peste cap toate planurile, si apoi incidentul cu ospatarii din Hotel Alunis, care nu ne-au permis sa adunam mesele pentru a lua masa impreuna. Hotel de 2lulele, pardon, de 2 stele, unde o camera costa "numai" 270 lei/noapte, cu mic dejun.
            As vrea sa-mi cer scuze fata de cei veniti din moldova, de fapt fata de toti cei veniti duminica, pentru faptul ca a trebuit sa plec mai devreme si nu am putut sta mai mult cu voi. Sper sa-mi dati ocazia sa ma revansez cu alta ocazie.
            Attached Files
            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

            Comment


            • No comment

              la iasi intalnirile sunt mult mai prietenoase si nu dureaza 10 minute iar membrii sunt uniti si cooperanti

              ce-a mai scurta intalnire logan club .... 15 minute

              eu unu abia am ajuns de cateva ore, am ramas in bicaz, poze later dar nu am nimic nou.

              se aud fain cele 2 tunuri de bas si cele 2-3 tobe iar raducu lyn se vede mortal in retrovizoare !!!

              baietii din piatra sunt dedicati si belea rau, in cel mai pozitiv sens abia astept sa ne revedem

              faza cu restaurantul si masa..... No comment

              ps: pentru cei care au comentat ca nu le plac triplele si ledurile mele ... Puteati sa va abtineti, dar na.... Stiti cum e cu vulpea.....
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • Foarte frumos a fost intalnirea,chiar daca a durat 10 minnute.Daca nu ar fi fost ploaia poate nu am fi plecat asa de repede.Intadevar, noi "moldovenii", ne-am simtit cam da-ti deoparte. Am facut cunostinta si cam atat. Nu s-a vorbit despre masini,nu s-a facu o gluma, nu invinovatesc pe nimeni.Important e ca ne-am vazut.
                Intradevar....Cam ura tratati la restaurant din partea chelnerilor,oricum i-am facut clipe fripte chelneritei care ne-a servit.
                Cel mai frumos lucru cred a fost drumul,parcurs de la Piatra-Neamt la Sovata si intors, alaturi de Radu_Lyn, Ionut si Razvan.Plin de peripetii si multa bascalie pe drum.Si-a meritat din plin "mica excursie" de 300km.
                O alta dezamagire pe care o am,este oraganizarea foarte slaba.Deci domnilor, intalnire nationala si sunt prezente numai 14 masini.Nu e vina voastra-organizatorii- ci a noastra, a celor care nu suntem in stare sa facem un drum lung,pentru placere si pentru un hobby, as zice eu. Nu suntem destul de uniti,sau pasionati,sau curiosi sa zic asa, pentru ca macar o data la nush cate luni,sa ne intalnim mai multi la o astfel de intalnire.
                Asta e parerea mea, sa nu mi-o luati in nume de rau.Se putea si mai bine. SA speram ca data viitoare se vor face schimbari.
                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                Comment


                • Mie imi pare sincer rau pentru cele intamplate cu colegii din Iasi! Si eu imi cer scuze pentru cele intamplate si chiar vroiam sa vad mai deaproape masina lui euromarket, care cel mai mult ma interesa acele leduri de pe far. Dar eu sper ca baietii din moldova nu sunt suparati si ma lasa sa vin la intalnirea de la Piatra Neamt

                  Comment


                  • @cristivsb- nu suntem suparti pe tine,sau pe oricine altcineva.
                    in legatura cu intalnirea de la Piatra Neamt, ORICINE este binevenit, nu neaparat doar moldoveni asa cum mi s-a spus.
                    Se vor face schimbari in legatura cu decizia asta,garantat.
                    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                    Comment


                    • In data de 2 august, in drum spre Iasi, am fost prin Sovata pentru a ma interesa de cazare si iata ce frumuseti am avut norocul sa vad:
                      Attached Files
                      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                      Comment


                      • Mai sa fie, ce frumuseti

                        Comment


                        • Ati fost tratati asa oare pentru ca erati mai multi romani decat ..... ? Ups..Am spus-o ... Parerea mea este ca ideea ca intalnirea nationala sa aiba loc in mijlocul tarii a fost o idee foarte buna (pentru a nu se interpreta ca cei din colturile tarii au distante mai mari sau mai mici de facut ) insa nu s-a luat in calcul "ospitalitatea" celor care locuiesc in acea zona !
                          Cei care locuiti pe acolo nu as vrea sa mi-o luati in nume de rau, dar nu a trecut mult de la ultima mea peripetie din zona aceea. Pentru mine, locatia a fost factorul decisiv in luarea deciziei de a veni sau nu la intalnire (cred ca multi au gandit ca mine ).
                          Parerea mea e ca trebuia sa aveti mai mult respect fata de baietii din Moldova pentru ca ei (dar si bolo) au parcurs cei mai multi km pentru a ajunge...Dar..Asta e..Din greseli invata omul ;)
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Nu fiti asa sensibili, pls La intalnirea de la Felix eu am facut cam cei mai multi km dintre toti care au fost acolo.. La prima oprire unde am mancat am fost vreo 6-7 masini, undeva la 18 oameni, nu stiu exact, s-au pus la mese, eu cu prietena mea si cu 2 prieteni cu care eram in masina n-am mai avut loc cu ei la masa si ne-am pus alaturi, doar noi 4. Cunosteam doar vreo 2 persoane.. Si ne-am simtit un pic lasati la o parte, dar asta s-a rezolvat pe parcurs. Au venit la noi, am discutat, ba chiar mai mult in Felix nu plecau nicaieri fara noi.. In fine, pacat ca asa a iesit la Sovata. Din pacate eu n-aveam cum sa vin, distanta era destul de mare, eu am avut "concediu" , daca il pot numi asa..
                            Sper ca urmatoarea intalnire sa fie un pic mai aproape de mine si organizatorul sa-si dea tot interesul! (keanu, no offence, n-are legatura cu tine)
                            Sa ne-auzim cu bine!

                            Comment


                            • Cred ca o sa ajung si eu la piatra neamt .. Cand va fii ... Am precizat si eu mai sus ca imi pare rau pt fazele alea .. Si eu , kopatz don pedro si prietena mea am ramas putin .. La alta masa dar asta e nu m-am suparat cel putin eu
                              astept poze si filmulete cu tobele fiecaruia de la sovata
                              Its just a car ...

                              Comment


                              • FIlmeeeeeeee....Miscati-va mai repede baieti ca suntem nerabdatori

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google