Intalnire Nationala Nr. 3 in data de 8-11 August la Sovata

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Salut! M-as inscrie si eu pentru CONSTANTA-LITORAL, ca o sa inceapa migratia de vara pe minunea aia de pseudo-autostrada! Ca vara cam tot romanul o ia spre mare...Mai la noi, mai la bulgari, mai la greci si turci...
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • #92
      Stiu ca o sa fiu rau cu afirmatia asta, dar daca majoritatea vor la Constanta atunci ar trebui sa o lasi acolo keanu.
      cine vrea o sa mearga acolo.
      poate la sovata organizeaza moldovenii o intalnire "in est" si vor avea ocazia sa mearga si cei care vor intalnirea acolo.
      dar daca se face la mare va trebui sa te decizi daca mergi sau nu. Daca nu esti sigur ca mergi sa delegi catre cineva de acolo prerogativele de organizator.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • #93
        Bine facem altcumva.. Intalnirea Nationala Nr. 3 partea 1 si partea 2) Ceva de genul o sa fie adica care o sa vrea o sa vina la Sovata, iar cei care nu vor o sa mearga la mare.. Eu mai mult ca sigur o sa merg in ambele parti. Deci fiecare cum poate.
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • #94
          Sa nu se suprapuna cele doua intalniri( dar sa fie tot in august), si am sa vin la amandoua.
          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

          Comment


          • #95
            Pai ma gandesc ca o sa fie la interval de 2 saptamani.. Mai mult ca sigur. Nici eu nu prea as vre asa se suprapuna.. Oricum banuiesc ca la sovata vor fi mai multi de prin toate partile iar.. La Ct vor fi mai multi din zona Buc, CT.
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • #96
              Fara suparare. asa mi se pare o procarie, doua intalniri. Parca eram toti prieteni aici.
              Last edited by cristivsb; 29 May 2008, 11:13.

              Comment


              • #97
                Originally posted by KeanuRev View Post
                iar.. La Ct vor fi mai multi din zona Buc, CT.
                la CT eu o sa fiu prezent daca e sa fie prin August.,ca ma duc la Mare.
                sigpic

                Comment


                • #98
                  Pai tocmai asta ii ideea.. Ca nu o sa fie.. "procarie" ca o sa fie o intalnire mai mare.. Deoarece merge fiecare unde poate.. Daca o sa fie la mare gandeste-te ca nu o sa poata sa vina tot la mare.. Iar daca o sa fie la sovata.. Nu vor sa vina toti.. Asa.. Macar de intalnim de 2 ori.. Si cat mai multi.
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • #99
                    Ce fain de unii cu concediu de se plictisesc. Eu am 1 sapt concediu (poate maxim 2 daca ma "imbolnavesc")
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Originally posted by cristivsb View Post
                      Fara suparare. Asa mi se pare o procarie, doua intalniri. Parca eram toti prieteni aici.
                      Suntem dar si benzina costaa. Daca am avea posibilitatea toti am veni la una singura.
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • Originally posted by bubu_vasile View Post
                        Ce fain de unii cu concediu de se plictisesc. Eu am 1 sapt concediu (poate maxim 2 daca ma "imbolnavesc")
                        Vezi.. Viata de taximetrist) iti ofera.. Concediu cand vrei
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • Da din punct de vedere financiar, nu toti isi permit. Dar ma gandeam sa fim toti acolo. Oricum eu voi incerca sa fiu prezent la amandoua, dar cu conditia sa fie vreo 2 saptamani intre ele.

                          Comment


                          • Cristi draga, eu stiu ca tu vrei sa-i cunosti pe toti, si merita pentru ca sunt toti baieti faini, dar vezi tu distantele si programul, ne separa si nu putem fi toti in acelas timp impreuna. Si atunci solutia este: cat mai multe intalniri in zone diferite. Pentru noi cei din centrul tarii, este mai usor sa ne deplasam in fiecare extremitate distantele fiind relativ egale, de aceea dupa intalnirea de la Sovata, daca se organizeaza si o intalnire pe litoral, eu am sa fiu prezent.
                            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                            Comment


                            • Da, dar eu am vazut pe baietii din CT ca sunt cam suparati ca se face la sovata. In fine, eu voi veni la sovata si mai mult ca sigur si la constanta, dar cum am precizat mai devreme, sa fie macar 1 - 2 saptamani intre intalniri

                              Comment


                              • Distractie la mare baieti daca mergeti, eu unul sigur nu voi veni acolo
                                Cam de cacao a iesit organizarea, nu trebuia trecuta Constanta in poll. Trebuia totusi sa te consulti cu cativa super-mega-moderatori, sa ceri pareri, nu ai trantit acolo in poll si gata. Uite ca majoritatea a votat Cta si acum tu ai schimbat locatia la Sovata, total aiurea! E normal sa se "supere" baietii Si partea cu 2 intalniri nationale la interval asa scurt iar e aiurea. In afara de tine nu stiu cati o sa se prezinte la ambele. Observ ca-s multi viteji inainte de "razboi" , sunt curios cati dintre acesti domni au sa se prezinte la o intalnire nationala. Cat despre mine eu pot sa va asigur ca daca se va tine la Sovata voi fi prezent.
                                Fara gesturi cu "cartonase galbene" ca i-am numit pe acesti moderatori "super-mega" pls, da?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google