Intalnire Nationala Nr. 3 in data de 8-11 August la Sovata

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu o sa ti-o iei pentru "super-mega" ci pentru "pls"
    eu zic ca nu are rost sa spunem ca acolo era mai bine, sau acolo. E important si chiar mi-as dori sa ajunga la CT toti cei care si-au propus sa mearga. De asemenea si la Sovata.
    Daca tii minte funky erau cam 15 pentru CT si 12 pentru Sovata (poate ma insel), cu precizarea ca mai erau vreo 3-4 voturi pentru Tusnad sau ce mai era pe acolo.
    Asa ca sunt posibile ambele variante de intalniri. In CT o sa mai vina inca vreo 4-5 din CT (daca nu o sa fie plecati in concediu la munte sau in Grecia ) iar la Sovata sper pe participarea a inca 4-5 moldoveni.
    Concluzia: la ambele intalniri se pot strange 15-20 de persoane ceea ce e frumos. In rest nu are rost sa discutam.
    PS si eu fac tot posibilul sa merg la Sovata. La mare in mod sigur nu o sa ajung. Daca o sa fac rost de bani prefer Croatia pentru mare. E si mai aproape si sunt si alte conditii. Dar asta e o alta discutie.
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Mai faceti un poll si sa se voteze iarasi, cine vrea la sovata si cine vrea la constanta. Sau daca tot vreti 2 intalniri, ele sa aibe loc in aceeasi saptamana, 3-4 zile la sovata 3-4 zile la constanta. Si asa facem un tur.Si cand ajungem la constanta avem o caravana ) Asa toata lumea isi poate lua concediu 1 saptamana.
      Last edited by cristivsb; 30 May 2008, 13:55.

      Comment


      • Prea costisitor pentru mine. Sa bag undeva la 6 milioane doar in motorina deja e prea mult. Sa nu mai pun altele, cazare, mancare, "distractii", cacaturi cumparate, etc. Unii poate sunteti directori, patroni, ietc si va permiteti, eu nu pot

        Comment


        • Da ai dreptate este prea costisitor. Vom rezolva noi cumva

          Comment


          • Deci va fi la diferenta de 2 saptamani.. :| Si cu cheltuiala sa speram ca ma, mentin si eu ca acuma vreau sa mai imi cumpar o masina si nah.. Sa vedem cum stau cu bugetul. Oricum dupa discutii si re-discutii... Am observat ca cel mai bine ii asa cu 2 intalniri daca era la CT veneau doar.. 5-6 de prin tara si vre-o 20 de Constanteni iar asa.. La Sovata Vin cat mai multi din toata partile. Parerea mea ii ca astfel fiecare isi va permite sa vina Macar la o intalnire nationala, iar cum spun baietii mai sus altii vor veni la ambele.
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • Originally posted by funky View Post
              Prea costisitor pentru mine. Sa bag undeva la 6 milioane doar in motorina deja e prea mult. Sa nu mai pun altele, cazare, mancare, "distractii", cacaturi cumparate, etc. Unii poate sunteti directori, patroni, ietc si va permiteti, eu nu pot
              Alo domnu' directorii si patronii au Mercedes, Lexus ,BMW nu niste amarate de Loganuri !
              LOGAN--> <--TOYOTA

              Comment


              • Sau macar un Ferrari Na oricum deci asa ramane. Intrebarea mea este urmatoarea care doriti sa fie prima? La sovata sau la mare? Ma gandesc ca la sovata undeva.. La inceputul lunii iar la mare undeva la sfarsitul lunii. Ii ok?
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • DA keanu-le. Sovata sa fie prima la inceputul lunii, iar la mare sa fie urmatoarea la sfarsitul lunii.

                  Comment


                  • Da, Sovata prima data. Apoi la mare.
                    Last edited by valeriu61; 1 June 2008, 13:08.
                    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                    Comment


                    • Ma baieti mergem la sovata dar nu stiu cum sa facem.. Merge de capul nostru si cautam cazare? Sau mergem organizat ca si la felix? problema.. Ii ca nu stiu zona nu stiu nimic pe acolo.. Poate ne ajuta cineva care a mai fost la sovata. Si are cateva recomandari.
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • Keanurev, eu zic sa mergem organizat ca riscam sa ramanem fara cazare. Sunt numere de telefon unde putem suna, si posibil si poze pe internet.

                        Later edit
                        http://www.sovata.descriere.ro/?hoteluri_pensiuni=2 cauta la vile, ca la hoteluri sunt niste preturi piperate
                        Last edited by cristivsb; 2 June 2008, 08:35.

                        Comment


                        • Cred ca e suficienta de clara optiunea majoritatii pentru luna august. Intrebarea care se pune este: va fi covasna prima ? In ce data ?
                          propunerea mea e:
                          Sovata 8 - 10 august
                          Constanta 22 - 24 august
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Avem asa 5 weekenduri:
                            1-3 august
                            8-10 august
                            15-17 august
                            22-24 august
                            29-31 august

                            Comment


                            • Da sunt de acord cu bubu, este si o diferenta de 2 saptamani intre intalniri ii ok. Si eu sunt de parere ca 8-10 August.
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • Io m-am uitat putin la cazari. Sunt vile si pensiuni, dar o problema ar fi: toate sunt cam limitate la numarul de camere si persoane. Cred ca va trebui sa "negociem" ceva pe acolo
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google