Miniregionala Transalpina 29-30 iunie - 01 iulie 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Miniregionala Transalpina 29-30 iunie - 01 iulie 2012

    Salutam membrii Logan Club din tara pe aceasta cale si ii invitam pe toti membrii LOGAN CLUB la REGIONALA LOGAN CLUB TRANSALPINA-"Logan intodeauna la Inaltime" care va avea loc in zilele de 29-30 IUNIE-01 IULIE
    Va rog sa va postati optiunile aici de cazare sau cort pe lista care o vom deschide mai jos,cate persoane cate masini,ptr. a sti cu exacitate cate camere trebuiesc rezervate. Aveti la dispozitie sa va exprimati optiunile pana in data de 15 IUNIE data dupa care nu mai garantam cazarea 100%.

    Traseul va fii Sebes-Ranca-Novaci,dinspre partea de nord inspre sud.
    Puteti gasi detalii si aici.. http://www.transalpina.biz/harta.html
    Traseul se poate face cu orice fel de masinaTRASEUL FIINF ASFALTAT IN TOATALITE.
    Duminica urmeaza sa va descriu detalii despre preturi,locatie de cazare,program desfasurare ..etc...etc...

    Lista de participare se completeaza cu cat mai multe detalii...persoane,masini.etc..SI DOAR DACA SUNTETI 100% SIGURI CA PARTICIPATI.
    VA MULTUMESC DE INTELEGERE SI va astept pe listele de participare.
    Last edited by sebi8ta; 27 May 2012, 11:56.
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

  • #2
    Pus pe treaba !!!!
    Attached Files
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • #3
      sa fie galagie!

      Comment


      • #4
        Eu stiu? Depinde cum este asfaltul ca nu am chef sa raman pe acolo )

        Comment


        • #5
          UP. Eu vin, dar de data asta sper ca parcurgem tot traseul :P
          Super Oferte Accesorii Logan

          Comment


          • #6
            29-30 Iunie este de Vineri pe Sambata dupa calendarul meu , este corecta data ?
            sigpic

            Comment


            • #7
              Originally posted by ct-07-apv View Post
              Eu stiu? Depinde cum este asfaltul ca nu am chef sa raman pe acolo )

              Daca habar nu ai cum este, de ce iti pui intrebari stupide ? Nu ti-a spus omul ? E asfaltat in totalitate, poti sa mergi linistit pe tot traseul fara vreo problema
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • #8
                Anu trecut cand s-a mers in zona se asfaltau ultimii km din sosea. nu se rupe masina si se poate merge linistit si cu masini low low low
                Super Oferte Accesorii Logan

                Comment


                • #9
                  Sigur 29-30? asta pica vineri si sambata

                  Comment


                  • #10
                    O prelungim pana pe 1. Totu e sa ne intalnim ca sigur se lasa cu distractie.
                    Super Oferte Accesorii Logan

                    Comment


                    • #11
                      mai verifica
                      sigpic
                      "BRABUS" STYLE

                      Comment


                      • #12
                        Regionala LOGAN CLUB TRANSALPINA...29-30 IUNIE-01 IULIE se desfasoara in data 30 IUNIE-01 IULIE....data de 29 Iunie este ptr. doritorii care vor sa petreaca 3 zile si anume de Vineri....
                        -Intalnirea propriu zisa se desfasoara in data de 30 IUNIE pana dimineata 01 Iulie...
                        -Intalnirea cu toti participantii va avea loc in SEBES...de unde se va pleca pe traseul TRANSALPINA pana la Ranca....unde ne vom caza la pensiunea Panoramic si la cele de langa Panoramic .
                        -Partea a doua a programului Regionalei se va desfasura in clubul de la Panoramic si tot acolo se va servi si masa cei care doresc sa si manance...cei care au fost anul trecut stiu ca preturile sunt mai mult decat decente ..ca sa nu spunem ca sunt mici...sunt mediii spre mici...si papa exraordinar de buna...
                        -Distractia va fi garantata 100% numai sa fiti apti ptr. ea..
                        Precizez ca fiecare bea si mananca ce doreste si cand doreste..totul va fii a-la carte.......inclusiv cazarea va platita individual la fata locului de catre fiecare...

                        Rugamintea este sa va treceti pe lista de participare DOAR DACA SUNTETI 100% SIGURI CA PARTICIPATI CA SA STIM CU EXACITATE CATE CAMERE trebuiesc REZERVATE....

                        -IN CURAND AM SA VA DETALIEZ SI PRETURI SI OFERTA DE CAZARE (PATURI CAMERE ETC...)
                        PROGRAMUL VA FI UNUL PLIN DE SURPRIZEEEEE!!!!! PLACUTE.../Total un eveniment care il veti tine minte muult timp.
                        Sper ca stiti cam ce distractie este cand sunt implicat...direct subsemnatul...


                        Lista de participare :

                        L.C.Kronstadt

                        01.sebi8ta + Misu-P = 1 masina... 1 cam pat matrimonial(dublu)-Sambata
                        02.alex125 +raluka.04 = 1 masina...1 cam pat matrimonial(dublu)-Sambata
                        03. ...................................

                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • #13
                          Lista de participare :

                          L.C.Kronstadt

                          01. sebi8ta + Misu-P
                          = 1 masina... 1 cam pat matrimonial(dublu)-Sambata
                          02. alex125 + raluka.04 = 1 masina...1 cam pat matrimonial(dublu)-Sambata
                          03. ...................................


                          L.C. Cluj

                          01. Razvy + Sefa Casei
                          = 1 masina... 1 cam pat matrimonial(dublu)-Vineri (Posibil Joi, depinde de ce preturi sunt)
                          02. ...................................

                          Comment


                          • #14
                            Suna bine!!!!!
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • #15
                              Maine postez noutati.!!!!
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google