REGIONALA ARGES 2012 - 13-14-15 Iulie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut,din pacate nu am putut ajunge,nu a putut aviatorul76 sa vina si restul colegilor au avut treaba,poate la anul.
    Felicitari organizatorilor!

    Comment


    • bai ! a fost misto la MEOVENI ... revenim cu drag ... felicitari dezorganizatorilor ... numai bine

      Comment


      • Si eu am ajuns cu bine acasa. Organizare buna, iar baia de la piscina ne-a racorit un pic dupa ce am stat in soare pentru liniute. Pacat insa ca nu au exista la uzina si locuri de hidratare.
        Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
        Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
        www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

        Comment


        • pozele de la mine le puteti descarca de aici: http://fbx.ro/9cmlr7ihbok1wbcu

          Comment


          • ne bucuram ca va placut si speram sa ne vedem si cu alte ocazii
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • Mi-a placut si voi mai reveni cu drag. Pacat ca n-am avut cu ce sa ma dau la liniute, m-am dat cu a lui DNY..

              Tin sa-i MULTUMESC FOARTE MULT lui Cosmin CGK pentru faptul ca mi-a salvat viata, altfel ma innecam la 3.5 metri... caterinci caterinci, ca nu sariti si voi dar nu ma credea nimeni ca nu stiu sa innot deloc. Aveam impresia ca si acolo era apa de 1 metru jumate.
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • Bine ca te-am vazut la timp ...salvamarii aveau timp de filmari ...

                Asteptam mai multe poze de la Regionala ,Filme , Reportaje ...am vazut ca erau camere peste tot ...

                Comment


                • Originally posted by aleXpeed View Post
                  Mi-a placut si voi mai reveni cu drag. Pacat ca n-am avut cu ce sa ma dau la liniute, m-am dat cu a lui DNY..

                  Tin sa-i MULTUMESC FOARTE MULT lui Cosmin CGK pentru faptul ca mi-a salvat viata, altfel ma innecam la 3.5 metri... caterinci caterinci, ca nu sariti si voi dar nu ma credea nimeni ca nu stiu sa innot deloc. Aveam impresia ca si acolo era apa de 1 metru jumate.
                  auzi explicatia lui alexpeed;am vazut eu ca scria 3,5 m dar am crezut ca e lungimea la bazin!faceai liniute in bazin???

                  Comment


                  • Originally posted by uko View Post
                    pozele de la mine le puteti descarca de aici: http://fbx.ro/9cmlr7ihbok1wbcu
                    zice ca fisierul a fost sters de catre utilizator
                    sigpic

                    Comment


                    • Felicitari si tineti tot asa regionalele.
                      B 51 PWW - Loganist.

                      Comment


                      • Ca si in anii trecuti, regionala a fost un succes. Sper sa putem repeta si in anii viitori evenimentul. Organizatorii au fost super (Dissel, Katalin), iar participantii la inaltime ca de obicei (caterinca, glume, buna dispozitie, masini adevarate, etc.).
                        Sper sa ne puem vedea si cu alte ocazii, iar criza sa nu ne afecteze. Mult succes baieti si fete!!!

                        Comment


                        • Originally posted by marius-MSY View Post
                          zice ca fisierul a fost sters de catre utilizator
                          nu stiu ce s-a intamplat, oricum bine ca mi-ai spus, diseara o sa incerc sa le repun

                          Comment


                          • Originally posted by Doc View Post
                            . Pacat insa ca nu au exista la uzina si locuri de hidratare.
                            cum nu ? de pavilionul rosu cu lazile pline cu gheata ai uitat ?
                            la fel de frumos ca si in anii trecuti , piscina a fost ce trebuia.

                            Comment


                            • Multumim frumos si pentru la anul, sper sa ne trangem si mai multi
                              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                              Comment


                              • A fost super bine la regionala ca si in anii trecuti, am fost cam putini dar tot a fost distractie.
                                Sambata cand am ajuns la piscina venise cineva cu un logan argintiu de HD, duminica dimineata l-a mai vazut cineva?
                                Felicitari organizatorilor si dezorganizatorilor!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google