REGIONALA ARGES 2012 - 13-14-15 Iulie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by Tudor TDr View Post
    Intrebare intrebatoare . Se poate venii si cu sandero pentru concurs ?
    DA.........

    Baza de agrement "Bemo"
    Un restaurant excelent ,si pe langa asta mai poti face si o baie zdravana de soare ,dar si o "balaceala" serioasa in bazin iar seara intre gratareala si focul de tabara terenul de fotbal ne asteapta pentru miscare
    Last edited by DISSSEL; 3 July 2012, 01:34. Reason: Automerged Doublepost
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • #92
      mai intreb o data, terenul de fotbal este inchiriat ca anul trecut 2 ore?

      Comment


      • #93
        deocamdata da, pana sambata asta trebuie sa stim exact cate ore rezervam si de la ce ora - asta depinde si de voi
        eu am propus pe racoare 22-00
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • #94
          Intrebare! La concursul de accelerare se mai face grupa speciala? Sa zic strict legat de mine, un logan cu alta caroserie ....
          sigpic

          Comment


          • #95
            salutare!!..din pacate nu voi putea ajunge vineri dupa masa la vizita uzinei dacia..imi pare enorm de rau dar asta este.. as ruga pe cineva sa ma stearga de pe lista sa fac altor persoane care vor sa vada uzina..
            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

            Comment


            • #96
              Lista si cu cei care doresc vizitarea uzinei (sa aveti buletinele la voi)

              1. alex125 + raluka04 - Logan ClubKronstadt- vinerisearade laora18:00
              2. Razvy + Sefa Casei + juniorul - Logan Club Cluj/Tm
              3. Andu_4all + încă o persoana (sper) - Logan Club București - vineri seara de la ora 18:00
              4 Nairod+sefa la uzina!!! - Logan Club Kronstadt - vineri seara de la ora 18:00
              5.dany dny- de la ora 18:00
              6. dani55wss- Logan ClubKronstadt- vinerisearade laora18:00
              7. alexutzu

              Comment


              • #97
                aoleu andule, sa lasi telefonu acasa ... iar va fi dezmat ... si acum am cu cine

                Disel - sa pui si aici poza frumoasa si sa modifici programul

                Comment


                • #98
                  Originally posted by fuguletz View Post
                  Intrebare! La concursul de accelerare se mai face grupa speciala? Sa zic strict legat de mine, un logan cu alta caroserie ....
                  da , se face clasa "libere" unde toti posesorii de loganuri cu diferite caroserii se pot da pana se termina gazzzul
                  - conditia minima e sa fie membru logam club

                  poza e la aprobat
                  Last edited by DISSSEL; 3 July 2012, 11:48. Reason: Automerged Doublepost
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • #99
                    cos_min_i - tura asta vin cu aparatul

                    Comment


                    • O sa incerc sa motivez si eu colegii de la LC Sibiu, poate reusim sa venim si noi cativa.

                      Sunt mai multe evenimente la care vreau sa particip in acel weekend, insa mi-ar face placere daca as putea ajunge la regionala, macar pentru o zi...

                      Ramane sa vad zilele urmatoare ce se rezolva, si va tin la curent.
                      In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                      Comment


                      • poate spune careva va rog cum este drumul de la Campul-Lung la Mioveni?? stiu ca de la Pitesti la Mioveni e praf si nu vreu sa merg pana in Pitesti.. merci mult
                        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                        Comment


                        • Drumul este bunice - nu se compara cu mioveni pitestil

                          Originally posted by Ma_shina View Post
                          O sa incerc sa motivez si eu colegii de la LC Sibiu, poate reusim sa venim si noi cativa.

                          Sunt mai multe evenimente la care vreau sa particip in acel weekend, insa mi-ar face placere daca as putea ajunge la regionala, macar pentru o zi...

                          Ramane sa vad zilele urmatoare ce se rezolva, si va tin la curent.
                          Va asteptam cu drag

                          !!!!!PENTRU CEI CARE NU PARTICIPA LA CONCURSUL DE ACCELERARE !!!!!!
                          Se vor alege cate 2 masini din fiecare club pentru a fi expuse in centrul orasului - la final cea mai rujata ,coafata,etc va primii un premiu

                          pentru detalii suplimentare
                          07320101800
                          Last edited by DISSSEL; 4 July 2012, 11:37. Reason: Automerged Doublepost
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • Baieti si fete, va urez de pe acum DISTRACTIE MAXIMA ! Eu nu pot veni, avem etapa de indemanare in Campionat si nu pot lipsi.

                            Salutari
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • scucces...
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • Va asteptam in numar cat mai mare
                                Attached Files
                                fara linkuri externe in semnatura

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google