Intalnire Nationala Nr. 7 LOGAN CLUB 2013 - ARGES

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Logan Club Kronstadt

    1. florinc_99+ prietena - vineri
    2. alex125 - vineri


    vizita la uzina grupu de la 16:30
    1. ciobanu florin + prietena
    2. alex125
    Last edited by alex125; 25 June 2013, 22:08.

    Comment


    • #47
      Logan Club Kronstadt

      1. florinc_99+ prietena - vineri cu cortu
      2. alex125 - vineri


      vizita la uzina grupu de la 16:30
      1. ciobanu florin + prietena
      2. alex125
      sigpic

      Comment


      • #48
        100 mp pentru corturile din bucuresti este suficient? ).speram ca in deschiderea concursului de indemanare sa il avem pe vali porcisteanu.insa nu stim sigur.pentru liniute speram sa vedem rus-bomba.dar inca nu este nimic sigur. il asteptam pe sebi sa faca o lista frumoasa,pe sibianu ca e cam scump la vedere,ploiestiul,craiova,aia 2 colorati din sinaia,timisoara sper ca va fi prezenta ca de obicei..
        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

        Comment


        • #49
          Bun bun..hai sa vad cat mai multi pana luni pe liste....
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • #50
            De la Calarasi Dmihailidis cu sotia de simbata!

            Comment


            • #51
              Originally posted by sebi8ta View Post
              Bun bun..hai sa vad cat mai multi pana luni pe liste....
              Pe unde umbli domnule ca avem nevoie de tine
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • #52
                Bravo organizatorilor . Anul asta voi fi si eu dinou ... cu putin mai multa forta cred ...

                Comment


                • #53
                  maine o sa vina si afisul official.vad ca multora le este rusine sa se treaca pe lista )
                  [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                  Comment


                  • #54
                    Venim,venim
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • #55
                      o sa ajung si eu dar vreu sa pun masinuta un pic la punct pentru liniute..
                      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                      Comment


                      • #56
                        azi am fost cu baietii la mioveni sa discutam cu cei de la dacia si de la consiliul mioveni,am fost la bemo sa vedem cum se prezinta locul de campare,am vb cu sponsorii.va iesi bini.am primit acum putin timp confirmarea de la bogdan rusea .asteptam sa vedem cine va mai veni.ori vali porcisteanu ori grigorescu.ideea este ca cei ce vor vizita la uzina sa se inscribe deoarece trebuie sa dam o lista celor de la dacia.asta este un rezumat.cu restul..am pe batranul diesel .s-a aprobat si focul de tabara,am gasitlocatia pentru indemanare,si am obtinut promisiunea de a avea un asphalt cat mai bu la linii/si se pare ca cei cu 16 valve or sa fie grupa speciala )

                        iamagi,banuiesc ca la vizita la uzina trebuie sa il trec si pe alex va asteptam cu cea mai mare placere.daca este nevoie de mai multe informatii imi spune juniorul
                        Last edited by bitza_bik; 1 July 2013, 23:31. Reason: Automerged Doublepost
                        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                        Comment


                        • #57
                          daca nu mi se sparge cutia pana atunci o sa vin si eu ....
                          sigpic
                          Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                          http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by bitza_bik View Post
                            si se pare ca cei cu 16 valve or sa fie grupa speciala )
                            Era si cazul
                            sigpic
                            "BRABUS" STYLE

                            Comment


                            • #59
                              multam dusimane).vad ca sponsori apar zilnic,premii sunt.vremea tine cu noi din cate am vazut..mai trebuie doar participare sa fie
                              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                              Comment


                              • #60
                                Cred ca vor fi mai multe persoane decat anul trecut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google