Intalnirea Logan Club Kronstadt 30-31 Martie 2013 "O lume de poveste, o zi de basm"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    CAM 209,de sambata, sorin_pss + oana_pss = 1 masina(verde sau maro)


    Raspuns : camera rezervata...Asteptam cu mare interes si mare drag ...copilul din tine sa se dezlantuie...
    Last edited by sebi8ta; 14 March 2013, 23:35.

    Comment


    • #77
      Ca o noutate...

      -Anuntati in toata tara, ca noi gazdele cetatii Kronstadt va asteptam sa ne treceti pragul cetatii ...unde ne ve-ti gasi asteptandu-va cu multa voie buna,surprize placute ..si premii pe masura....pe care nu le ve-ti uita usor,mancare delicioasa ca la mama acasa,pregatitata de un bucatar priceput ,si cu produse ecologice...mmmm foarte delicioase.

      - Am reusit sa marim nr camerelor disponibile acestea fiind momentan in nr de 11 puse la dispozitie conform postului #67 .

      - Mai sunt doar 15 zile pana la o regionala memorabila la care sa muncit mult si speram sa fie placul dumneavoastra.

      - Am sa va rog sa depuneti banii in cont cat se poate de rapid incat sa incercam sa nu depasim data de 20 Martie ptr.plata catre locatia Grand Hotel Perla Cicasului-Tarlungeni-Brasov

      -Mai anuntati si voi colegii de eveniment..despre ce si cum va fii...etc...etc...

      -Pregatirile am reusit sa le finalizez complect...mai lipseste doar prezenta voastra...noi vom fi bucurosi de oaspetii din toata tara, si imensa placere de ne intalnii cu totii.
      Last edited by sebi8ta; 14 March 2013, 23:58.
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • #78
        Puteti depune banii in cont, sau mi'i donati mie, ca maine ma intalnesc cu sebi8ta! )
        sigpic

        Comment


        • #79
          Ca sa va dau niste indicii..va fi cam asa...

          -Concurs de indemanare
          -Concursuri specifice temei ..."O lume de poveste, o zi de basm"
          -Atmosfera asigurata de DJ Cata..deci va fi o petrecere mega...
          -Surprize dezvaluite la fata locului
          -Premii peste premii

          Sper ca o sa va mobilizati si ve-ti venii cat mai multi
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • #80
            sa fie veselieeeee
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • #81
              Cam 109...2 pat Twin - FloNZN + Dana - 1 masina jumate
              Abia astept...


              Raspuns : camera rezervata..te asteptam cu mare drag .si da nu ne-am vazut de 3 ani !!!!
              Last edited by sebi8ta; 15 March 2013, 14:18.
              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

              Comment


              • #82
                asa FLO... nu te-am mai vazut de 3 ani )
                sigpic
                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                Comment


                • #83
                  ) Ti-e dor de mine aa? Ma bucur tare mult ca pot veni
                  Last edited by sebi8ta; 15 March 2013, 14:17.
                  http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                  Comment


                  • #84
                    Si ca sa fie si mai oficial......
                    Attached Files
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • #85
                      Am si eu o nelamurire, cina de seara, din cate am vazut este obligatorie.
                      1. Andreea de exemplu nu mananca seara+ ca tine regim.
                      2. Vad ca este bufet suedez, adica mananci cat te duce burtahao.(zic bine ?)
                      Eu unul nu cred ca ma pot indopa sa zicem de aia 70 lei, nici daca as vrea.

                      Deci cum sta treaba pana la urma?

                      Meniul de pranz imi place, e ce trebuie.


                      Raspuns :

                      Sambata la ora 20:00 se va servi masa de seara CINA care va fi pregatita ptr.TOTI CEI PREZENTI,care costa 70 ron/persoana

                      O mentiune : tot ceea ce se serveste la masa de seara tip bufet suedez va fi suficient ptr. toata lumea ...Daca un produs se termina se va completa in continuare pana toata lumea a servit . Va fi suficienta mancare ptr. toti..Bufetul va fi aprovizionat non-stop..si nu se va debarasa pana la plecarea noastra din locatie.Deci sa nu va faceti griji ca nu veti ajunge sa serviti ceva sau daca mai doriti sa serviti pana la plecarea noastra din locatie inca ceva de pe bufet ca nu veti avea ce sa serviti...Nu va fi o limita impusa de servire ca si portie etc...Vei putea servi oricand,la orice ora,pana la plecarea ta din locatie...nu trebuie sa mananci tot odata,nu te va grabi nimeni....mananci cand doresti si cat doresti.
                      Last edited by sebi8ta; 15 March 2013, 22:00.

                      Comment


                      • #86
                        Sper ca raspunsul fofule e .....cel asteptat.

                        ..Acum nu stiu exact cat mananci..esenta este ca e....cat vrei,pana cand vrei,si sunt mmm..delicioase....si ...eco...
                        Last edited by sebi8ta; 15 March 2013, 22:36.
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • #87
                          Nu mai lamurit deloc.
                          Ai dat copy paste la un text din primele posturi.
                          Nu contest ca nu este multa sau delicioasa...dar eu nu mananc de banii aia, mai ales dupa 20.00.

                          Comment


                          • #88
                            am inteles..ne auzim a un telefon ca sa ne lamurim unu pe altul ....
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • #89
                              Fofule, daca vrei sa vi bine, preturile sunt pe prima pagina ...nu vad de ce tot comentezi ...
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Si ca sa se vada ca e treaba serioasa....sponsorii abia asteapta sa veniti...
                                Attached Files
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google