Intalnirea Logan Club Kronstadt 30-31 Martie 2013 "O lume de poveste, o zi de basm"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    -Anuntati in toata tara, ca noi gazdele cetatii Kronstadt va asteptam sa ne treceti pragul cetatii ...unde ne ve-ti gasi asteptandu-va cu multa voie buna,surprize placute ..si premii pe masura....pe care nu le ve-ti uita usor,mancare delicioasa ca la mama acasa,pregatitata de un bucatar priceput ,si cu produse ecologice...mmmm foarte delicioase.

    - Am reusit sa marim nr camerelor disponibile acestea fiind momentan in nr de 11 puse la dispozitie conform postului #67 .

    - Mai sunt doar 12 zile pana la o regionala memorabila la care sa muncit mult si speram sa fie placul dumneavoastra.

    - Am sa va rog sa depuneti banii in cont cat se poate de rapid incat sa incercam sa nu depasim data de 20 Martie ptr.plata catre locatia Grand Hotel Perla Cicasului-Tarlungeni-Brasov

    -Mai anuntati si voi colegii de eveniment..despre ce si cum va fii...etc...etc...

    -Pregatirile am reusit sa le finalizez complect...mai lipseste doar prezenta voastra...noi vom fi bucurosi de oaspetii din toata tara, si imensa placere de ne intalnii cu totii.

    Sambata de la ora 20:00 se va servi masa de seara CINA care va fi pregatita ptr.TOTI CEI PREZENTI,care costa 70 ron/persoana
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • #92
      Pai cina nu e inclusa in aia 260 lei? De exemplu eu ajung sambata dimineata...Ce am inclus in pret ca nu mai inteleg nimic.
      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

      Comment


      • #93
        Ba da ....in cei 260 ai inclus totul..doar spuneam ca sa se stie ...ca Cina e pregatita ptr. toata lumea prezenta....nu numai cei care au cazare ...Cina va fi pregatita si ptr.cei care nu au cazare....gen ...fane clk...gen , care e trecut la prezenta ca vine dar deocamdata nu stie daca se cazeaza sau nu ..dar il va costa cina 70 ron ...
        Last edited by sebi8ta; 17 March 2013, 18:44.
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • #94
          -Anuntati in toata tara, ca noi gazdele cetatii Kronstadt va asteptam sa ne treceti pragul cetatii ...unde ne ve-ti gasi asteptandu-va cu multa voie buna,surprize placute ..si premii pe masura....pe care nu le ve-ti uita usor,mancare delicioasa ca la mama acasa,pregatitata de un bucatar priceput ,si cu produse ecologice...mmmm foarte delicioase.

          - Am reusit sa marim nr camerelor disponibile acestea fiind momentan in nr de 11 puse la dispozitie conform postului #67 .

          - Mai sunt doar 12 zile pana la o regionala memorabila la care sa muncit mult si speram sa fie placul dumneavoastra.

          - Am sa va rog sa depuneti banii in cont cat se poate de rapid incat sa incercam sa nu depasim data de 20 Martie ptr.plata catre locatia Grand Hotel Perla Cicasului-Tarlungeni-Brasov

          -Mai anuntati si voi colegii de eveniment..despre ce si cum va fii...etc...etc...

          -Pregatirile am reusit sa le finalizez complect...mai lipseste doar prezenta voastra...noi vom fi bucurosi de oaspetii din toata tara, si imensa placere de ne intalnii cu totii.

          Sambata de la ora 20:00 se va servi masa de seara CINA care va fi pregatita ptr.TOTI CEI PREZENTI,care costa 70 ron/persoana
          Attached Files
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • #95
            Cazare achitata. Sa ne vedem sanatosi si intregi
            B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

            Comment


            • #96
              Bine Canto !

              Hai ca mai e un pic abia astept sa ne vedem si sa facem panarama.
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • #97
                Am depus si eu banii. Sper sa fii ajuns.

                Comment


                • #98
                  Posibil sa va fac si eu o vizita doar sambata
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • #99
                    Mateo mama..poti veni cu cel mai mare drag ..te asteptam cu surprizeee...

                    -Daarrrr....nu acceptam dezertori de la chef.....
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • Va asteapta ....sa demonstrati ca inca traiti o copilarie de vis intr-o lume de basm....
                      Attached Files
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • eu am 3 domnite care tin post .. ce se poate face?

                        Comment


                        • Originally posted by sebi8ta View Post
                          Mateo mama..poti veni cu cel mai mare drag ..te asteptam cu surprizeee...

                          -Daarrrr....nu acceptam dezertori de la chef.....
                          Nu o sa ai,nu ma baga in "carti",caci nu stau mult
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • Achitat 260 lei acu 10 minute.
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • achitat online acum 1 minut

                              Comment


                              • Daca fac rost de ceva bani ajung si eu dar cu mancare o sa ma descurc singur si fara cazare.
                                B 51 PWW - Loganist.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google