Intalnire Nationala Nr. 4 La Sibiu in 25-26 iulie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Piatra Neamt- s-ar putea sa fie prezente cu 2 masini la ziua intalnirii.
    In caz ca ajungem acolo sambata, sau vineri, se poate indruma atunci catre o cazare. Nu stim inca cand vom pleca, de asta intreb.
    pe 18 iulie 2009 voi avea nunta, si weekendul 25-26 iulie,am zis sa il petrec la voi, apoi prin transfagarasan si apoi un pic la mare. Sper sa ma tin de planul asta, si sa nu se iveasca surprize neplacute.
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • cristi3775 , cazare se poate gasi, stai fara grija.....vezi tu cum faci sa ajungi!
      Te asteptam!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • ATENTIE!
        Baieti, mare atentie la cum faceti update la lista aia, eu de exemplu am disparut de pe lista de cazare....
        Rog pe cineva sa reverifice ultima lista sa nu lipseasca si altii!!!
        sigpic
        ^Logan turbat (WIP)^

        Comment


        • vezi ca l-ai uitat pe Valentin_N de la intalnire ... dar poate omu vrea sa doarma D sau...

          Comment


          • ma puteti adauga si pe mine la lista?? 1 masina Mario cu Cristiana(sotia) si Viperutu cu prietena mersi

            am si eu o rugaminte...Sibianu, imi poti recomanda o cazare? Ca pe net am gasit f multe, dar poate sti tu una, caci banuiesc ca sambata seara facem si noi un gratar si un sprit, nuu??? Mersi mult.
            Last edited by Mario Popa; 28 June 2009, 11:09. Reason: Automerged Doublepost
            Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

            Comment


            • Anunt important pentru cei cu cazare:

              Ca sa avem locurile de cazare asigurate, patroana cabanei Curmatura Stezii, ne roaga sa dam un avans de 50% din pretul camerelor retinute, pana in data de 10 iulie, asa ca va rog sa trimiteti (cei inscrisi pe lista), 50 lei/ camera dubla, la adresa de mai jos.
              Mentionez ca nu mai sunt camere duble( 2 locuri) cu 100 lei noapte.
              Mai sunt insa camere duble (2 locuri) cu 170 lei/ noapte si casute cu 2 paturi 60 lei/noapte.

              Trimiteti banii prin Posta Romana pe adresa:

              Scanteie Valeriu, str. Ludos, nr. 10, ap. 4 Sibiu cod 550148 OP10 Jud. Sibiu.
              Last edited by KeanuRev; 28 June 2009, 21:06. Reason: Automerged Doublepost
              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

              Comment


              • mersi pt adresa.....o sa iti trimit banii saptamana asta care vine. Bafta.
                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                Comment


                • colegii organizatori,modifica-ti putin un simplu aspect la lista de participare.va venii si prietena mea cu mine.dj_dragos+prietena.va multumesc
                  Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                  Comment


                  • pe raduprov nu il vad pe aici.....zicea ca vine...
                    dragos....poate nu mai vine prietena pana atunci))
                    si eu vin cu 2 prietene)
                    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                    Comment


                    • NZN nu fi atat de sigur.macar la mine e ceva serios.dar tu le schimbi ca telefoanele.poate din acele 2 prietene nici una nu mai vine ca te vad eu dupa aceea).glumeam.Flo vezi ca noi oricum tre sa ne intalnim inainte de nationala.in zilele urmatoare sa ne intalnim sa vorbesc ceva cu tine.
                      Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                      Comment


                      • Pot sa ma inscriu si eu, Logan Club Deva, Kenjiro_Sanga + sotia, multumesc si astept sa ne intalnim....sper sa pot aduce mai multi membrii, ok.
                        cu respect
                        Last edited by kenjiro_sanga; 29 June 2009, 17:10. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • si copii ii lasi la mine?
                          martongrigore+sotia+juniorul daca suntem sanatosi prezenti.
                          cred ca o sa ajung mai repede cu o zi ,vin de la mare dar ma descurc cu cazarea.

                          Comment


                          • si copiii la kenjiro_sanga, doi....scuze !
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • Salutare colegi.Ma inscriu si eu pentru sibiu din partea LC Brasov bogidan21 +sotia si 2 copii.Pentru cazare ma descurc.Bafta si sper sa ne vedem acolo in numar cat mai mare.

                              Comment


                              • LC Brasov ForZza + prietena (?) 1 sau 2 masini - cu cortul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google