Intalnire Nationala Nr. 4 La Sibiu in 25-26 iulie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fratilor, care vine de sambata si trece prin Medias? Bolo m-a lasat balta...
    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

    Comment


    • cum te-a lasat balta?:-O
      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

      Comment


      • M-a lasat balta cu trasportul. Ca in rest nu scapa asa usor de mine...

        In principiu am rezolvat cu transportul. Mai e cineva pe care ma pot baza in caz de calamitate?

        PS: O sa aduc 2 corturi (cred), in caz ca mai e vre-un loganist pe care-l inchide afara consoarta dupa ce afla de thread-ul cu pricina...

        Apropos, pentru cei care ajung sambata destul de devreme! La Sighisoara e festivalul medieval!
        Last edited by ReBe; 21 July 2009, 20:54. Reason: Automerged Doublepost
        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

        Comment


        • sincer...cam dezamagitor numarul de participanti.cei de la kia au fost 128 si noi nici 100???totusi...e logan...e plina tara de astfel de masini.ar fi trebuit sa fim cel putin dublu fata de cei de la kia...cam nasol...n-ai cu cine
          Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

          Comment


          • theo, ai grija ca jignesti. Ai sa vezi ca o sa avem o prezenta competitiva.
            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

            Comment


            • pai poate asa,daca jignesc,cum zici tu,o sa vina mai multi.pe bune oameni buni,sunt zeci de mii de loganuri in toata tara,chiar nu reusim sa ne strangem cel putin 150???sa fie de neuitat??mai ales cu asemenea organizare...pai trebuia sa fie sibiul plin pe 25-26 iulie.pe toate strazile sa vezi numai si numai loganuri.
              Last edited by KeanuRev; 22 July 2009, 12:40.
              Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

              Comment


              • am sa particip si eu RADU C - 1 masina , lc Sibiu
                sigpichttp://www.facebook.com/statiicbsh.medias; 0744258917 ;radu_capatina@yahoo.com

                Comment


                • bravo raduu....inca un golan in +...hai...mai avem cateva zile...
                  http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                  Comment


                  • theo_bv2002...record de prezenta va fi...cel putin pentru intalnirile loganclub de pana acum...cu cine ai...cum nu?Las' macar sa ne simtim noi bine la intalnire 100-200 cati o sa fim...important este evenimentul.Asa cum vrei sa afle lumea,si altadata se vor trezi mai multi dupa ce vor vedea ce a iesit...si stai tu linistit ca lista va fi depasita
                    Last edited by viorelu; 21 July 2009, 22:55.

                    Comment


                    • La Cluj sa mai treceti o masina,ca vine si un prieten de-al meu,tot cu Logan.Il cheama tot Calin.

                      Comment


                      • Originally posted by Thejock3r View Post
                        dejeabaaaa...de data asta ...zis PAS
                        ..asa ai zis si la Mioveni......
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • hai mai oameni buni cai pacat la cate golane sunt in tara asta ar trebui sa fim mult mai multi...oricum o sa iasa ceva de neuitat ..oricum eu unul sunt in criza de bani dar evenimentul asta nul ratez macar cu asa ceva sa ma aleg din punct de vedere al plimbarilor pe anul acesta....abia astept sa ne vedem cu bine bafta.
                          sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Comment


                          • un moderator, sa updateze lista cu ce zicea Calin de la Cluj, si cu colegul nostru Radu c!
                            Eu abia am intrat ic casa de la servici si etc. si nu am ....... is varza!
                            Rog....nu uitati de update-ul listei!
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • Originally posted by florin_dnf View Post
                              hai mai oameni buni cai pacat la cate golane sunt in tara asta ar trebui sa fim mult mai multi...oricum o sa iasa ceva de neuitat ..oricum eu unul sunt in criza de bani dar evenimentul asta nul ratez macar cu asa ceva sa ma aleg din punct de vedere al plimbarilor pe anul acesta....abia astept sa ne vedem cu bine bafta.
                              stai linistit ca in aceasi situatie sunt si eu .
                              mai bine fara bani dar cu aceasta intalnire bifata.

                              Comment


                              • Salut.

                                Daca toate merg conform planului o sa vin si eu la intalnire duminica. Rog un moderator sa ma adauge pe lista la LoganClub Cluj. Voi fi copilotul lui Ruud.

                                Daca cineva din cei care vor fi prezenti la intalnire doreste activari de functii, resoftari, schimbat leduri, etc. ii rog sa ma anunte din timp ca sa stiu ce scule sa imi iau.
                                Resoftari, leduri, activari functii, etc... in Cluj si Maramures.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google