Intalnirea Nationala Logan Club 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnirea Nationala Logan Club 2016

    Ce este mai placut in acest val-vartej cotidian decat sa evadam putin, lasand privirea si gandurile sa pluteasca deasupra tuturor,in culori si fantezii intr-o lume a povestilor,cu zane, printi si cavaleri,ai timpului apus de odinoara.

    Va invitam sa fim din nou copii…sa fim visatori si inocenti, intr-o lume a povestilorr
    A fost odată ca niciodată..

    Dacã aveţi planuri … anulaţi-le, pentru cã noi..Cavalerii si Domnitele cetatii Kronstadt,unde salasuieste LOGAN CLUB KRONSTADT, pentru mai bunã ştiinşã aflave’ţi ca se da sfoara-n tara, in cele patru zari , sa se stie …in preafrumoasele zi de 27,29 a lui Mai, va avea loc INTALNIREA NATIONALA LOGAN CLUB 2016 -KRONSTADT- pentru care va rugam, pre voi preacinstiti oaspeti făceţi-ne hatârul să ne veselim si sã ne ospãtãm dupã datine strãbune alaturi de boieri dumneavoastra ,unde poruncitu-sa mare praznic si voie buna cu o poveste in lumea basmului…. Iar pentru mai multã putere şi întãrire a celor mai sus scrise poruncit’va sã se vesteascã şi sã se atârne pecete pe aceastã veste,aici dupa bunul plac al domniilor voastre.
    Chiar daca nu esti un Cavaler cu armura stralucitoare,o Ileana Cosanzeana , Fat Frumos sau o Domnita din Poveste, vrem sa te simti ca si ei,participand cu o poveste foarte cunoscuta noua, concursuri distractie si voie buna . Daca nu a-ti avut noroc de nici o culoare ,nu va pierdeti speranta,avem surprize si o lume de povesti ptr. toti.
    Va asteptam cu drag la inceput de primavara !







    Hai sa ne decidem impreuna unde si cand o sa facem aceasta Nationala.
    Rugamintea mea ar fi ca sa nu se mai "arunce" lumea ca participare si apoi sa se retraga.
    Asadar, propun ca mai intai sa stabilim data, apoi participantii cu suma necesara platita. Eu zic un acont de 50-60 lei pentru a garanta cumva participarea si calculele organizatorilor pentru cazare.
    Ar fi normal ca cei care se anunta ca participa sa o faca, deoarece, daca se retrag pe ultima suta de metrii, nu ne mai incadram in "socotelile" initiale.
    Last edited by sebi8ta; 16 February 2016, 00:31.
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

  • #2
    Eu as vrea sa fie undeva in iunie

    Comment


    • #3
      Un sfat:

      Nu incercati sa dezvoltati acest eveniment aici.

      folositi si facebook-ul. Creati un eveniment acolo.

      Raspuns :

      Evenimentul trebuie si aici dezvoltat in paralel cu facebook-l vietii...in primul rand aiciinde este dedicat marcii..de aceea avem un forum doar al nostru.
      Last edited by sebi8ta; 9 February 2016, 22:38.
      sigpic
      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

      Comment


      • #4
        Anul trecut am zis ca vin si m-am retras pe ultima suta - pb medicale si alte alea.
        Acuma nu mai zic ca vin, ca sa nu incurc socotelile, dar imi propun sa ajung chiar si-n carje.
        Sebi, mai trimite-mi o data contul sa bag avansu'.

        RASPUNS:

        Cand am sa postez Locatia ,Preturi etc...am sa pun si contul si mai multe detalii.
        Last edited by sebi8ta; 10 February 2016, 23:20.

        Comment


        • #5
          De un 18 Apr. - 5 Mai ce ziceti?
          Sau chiar august, ca va fi mai cald

          Comment


          • #6
            Si, foarte important, perioada. Ca sa rezolvam cu concediile.

            Comment


            • #7
              Avem și oferta de preturi :
              Cazare doar ptr. 1 noapte /camera dubla - 110 ron
              Cazare ptr. 2 nopti / camera dubla - 180 ron
              Mic dejun - 30 ron/persoana
              Cina festiva
              - Platouri traditionale(jumari,slanina,carnat,cartabos,toba,s unca de porc.,kaiser,cabanos,sorici si urechiuse de porc,masline,rosii ,castraveti,ardei gras,telemea,cascaval afumat)
              - Gratar mix(piept curcan,2 mici,ceafa porc) cu cartofi taranesti si muraturi,desert papanasi cu gem de casa.
              - Bauturi,rachiu,afinata,vin Recas(fara limita de consum),suc gama pepsi ,cafea - 70 ron/persoana!
              ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■ ■■■■■■
              Aștept păreri pro sau contra ...sau dacă doriți sa schimbam ceva etc...la meniu .
              Prețul total de persoana este 155 ron ..ptr. cei care se cazează 1 noapte
              Prețul total de cuplu este 310 ron ....ptr. cei care se cazează 1 noapte

              Structura complexului!
              Corp A
              Parter- o camera dubla si o camera tripla
              Etaj 1 - 4 camere duble si o camera tripla
              Etaj 2- 5 apartamente cu 2 camere fiecare(fiecare apartament are o camera jos,baie si o camera sus si poate gazdui 4 persoane)
              Corb B
              Parter -4 camere duble
              Etaj 1- 6 camere duble
              Etaj 2 - 2 camere pt.4 persoane fiecare si 3 apartamente pt.5 persoane fiecare!

              Astept sa facem si lista cu participantii. Va rog sa va treceti pe lista doarcei care veniti sigur suta la suta . Cei care nu sunt foarte siguri ca vin lasati un comentariu. Va Multumesc.


              Pregatiti-va de distractie si voie buna...Ne vom distra in lumea povestilor imbracati adecvat , personajele sunt la alegere(decizia va apartine),doar trebuie sa ne costumam dupa imaginatia fiecaruia. Ganditi-va temeinic ce personaj din povesti a-ti doriii sa fiti.
              Last edited by sebi8ta; 16 February 2016, 00:38. Reason: Automerged Doublepost
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • #8
                1. fuguletz - 1 persoana ( mai vedem daca apare si a doua)
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Repet si aici intrebarea de pe FB, e obligatoriu micul dejun?

                  Raspuns : NU este obligatoriu.....dar ce mananci dimineata o sa te uiti la altii cum mananca ?
                  Last edited by sebi8ta; 27 February 2016, 13:44.

                  Comment


                  • #10
                    Din ce am inteles eu, nu este obligatoriu.
                    sigpic
                    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                    Comment


                    • #11
                      Astept sa va treceti pe lista cei care participati !!!!
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • #12
                        LCB
                        1. fuguletz - 1 persoana ( mai vedem daca apare si a doua)
                        2. `dada si SDP
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          1. fuguletz - 1 persoana ( mai vedem daca apare si a doua)
                          2. `dada si SDP
                          3. Cosmin-Poe - 1 persoana
                          4. Liviu Andrei - 1 persoana
                          5. Caruntu Razvan + prietena - 2 persoane

                          Comment


                          • #14
                            1. fuguletz - 1 persoana ( mai vedem daca apare si a doua)
                            2. `dada si SDP
                            3. Cosmin-Poe - 1 persoana
                            4. Liviu Andrei - 1 persoana
                            5. Caruntu Razvan + prietena - 2 personae
                            6. Aida+gl_mmm+copil

                            Comment


                            • #15
                              1. Fuguletz - 1 persoana ( mai vedem daca apare si a doua)
                              2. `dada si sdp
                              3. Cosmin-poe - 1 persoana
                              4. Liviu andrei - 1 persoana
                              5. Caruntu razvan + prietena - 2 personae
                              6. Aida+gl_mmm+copil
                              7. Adi+Lăcri
                              Last edited by addyionut; 10 May 2016, 23:57. Reason: nume scris gresit

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google