Intalnire Regionala La Targoviste....

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • TARGOVISTE (Gazda)

    1.D-FENS
    2.Dodo
    3.


    MIOVENI

    1. AG 83 KTL- KaTaLyn
    2. TWeetY


    PITESTI

    1.AG-80-BIK ag80bik
    2.AG-09-*** Solenzul (DC)...Din Campulung


    BUCURESTI

    ............


    Imi pare rau ca nu sa putut iesi mai mult de atata dar daca ne intalneam astazi cam astia am fi fost prezenti, pe uni ii inteleg ca a pe alti nu, dar asta e suntem in preasma sarbatorilor de iarna si fiecare e cu pregatirile de rigoare si trebuie sa-i intelegem, in orice caz intalnirea se amana si se va propune o data in care sa o facem si de acea rog foarte frumos ca acest thread sa nu fie inchis....Sarbatori fericite tuturor!!!
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

    Comment


    • Thread-ul nu va fi inchis pana dupa intalnire...ca va fi, ca nu va fi, tragem linie la sfarsit.
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • katalyn sti dc noi cei din bucuresti nu am mai venit nu ?
        asta este..ne vedem la urmatoare regionala prin preajma.
        numai bine

        Comment


        • Sincer,eu as vrea sa stiu! S-a intamplat ceva ciudat...asa dintr-odata!

          Comment


          • unde e viorelu sa se exprime? motive etc etc aa..s-a dus la intalnire la Deva! hmm...ciudat
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Chiar ciudat...se pare ca unii mor de ciuda.So' what?Aveti liber la ciude
              P.S...completare "viorelu s-a dus la intalnire la Deva cu TWeetY si KaTaLyn(initiatorul intalnirii de la Targoviste)& so' what too?
              Vad ca pe unii ii doare tare!
              Last edited by viorelu; 22 December 2008, 21:10.

              Comment


              • ma deva a fost duminica...asa cum si eu si alti nu am putut veni la tg din cauza porcului care s-a nimerit s fie sambta..nu inteleg ce va tot certatii erau doar 2 masini dak ar fi fost pentru tg si ce deplasare e aia ...o sa facem si la tagoviste si sper sa se stranga lume atunci...deci d-fens chiar imi pare rau ca nu am mai putut ajunge da din pacate a fost ziua fff prost aleasa...asa ca nu va mai certati ca nu a fost aici si s-a dus colo ca nu are nici o legatura
                low....&.....slow

                Comment


                • ) alex , din partea mea te asigur ca nu e cearta ci doar "moarte de ciuda" )
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • A venit la Deva ca a avut cucine si cu cati inca!
                    Dar acolo?
                    No offece @Thejock3r, dar asta e!
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • are dreptate sibianu...da cum am zis a fost data prost gandita ca asha ne-am fi strans si pentru targoviste
                      low....&.....slow

                      Comment


                      • Sibiene...si eu as fi venit Pacat ca am avut f f f multa treaba ;) Multe intalniri nu cred ca voi mai rata de acum inainte , asta daca nu organizatorii se mai cred prea zei ;)
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • Originally posted by sibianul View Post
                          A venit la Deva ca a avut cucine si cu cati inca!
                          Dar acolo?
                          No offece @Thejock3r, dar asta e!
                          oricum loganiste bucuresteni nu mai veneau la targoviste.
                          asa ca fiecare sa dus unde a vrut.ce sa mai faca la targoviste ?2 oameni..si aia de pe alte forumuri.

                          Comment


                          • coooorect Noi cand am zis ca e urat ce s-a facut...eram luati la misto si-n zeflemea ;)
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Originally posted by Thejock3r View Post
                              coooorect Noi cand am zis ca e urat ce s-a facut...eram luati la misto si-n zeflemea ;)
                              Poti defini fraza aia de sus?... ca eu de cand ati inceput tot nu va inteleg,a deschis cineva un robinet si toti ati navalit sa beti de acolo fara sa va uitati ce curge.
                              Vad ca unii tot inceraca sa pacaleasca lumea ca Bucurestiu' a renuntat cand.......ma rog,da macar forumul vorbeste...cine nu citeste in urma poate sa creada ce vrea...in rest intalnirea a cazut 50% din cauza perioadei de sarbatori si 50% din cauza "teoriei conspiratiei" a unuia care nici macar nu avea legatura cu intalnirea (si a altora care au pus botul...).
                              In rest bafta ...si pentru cei ce au fost contra:intalnirea se va reedita,ar fi bine sa stati calmi....

                              Comment


                              • Fraza de mai sus este deja definita - poate vrei sa zici sa ti-o explic. Viorelu , se pare ca tu nici acum nu-ti dai seama de greseala voita/nevoita pe care ai facut-o in urma postarii numelor noastre pe celalalt forum de "loganisti" stiind care sunt relatiile cu ei . Ba mai mult , tu in loc sa incetezi pe acel forum cu invitatiile , ai continuat..ca de esti mare si tare ;) . In rest , tu esti prea nou pe site ca sa stii ce au facut si ce vor face bucurestenii cand a fost vorba de intalniri . Noi nu am fost contra intalnirii de la TGV, ba dimpotriva , eram trecuti pe lista.
                                NU doresc sa intru in contre cu tine , sper ca ai inteles ce am avut de zis si aici ma opresc in aceasta discutie.

                                Sa auzim de bine !
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google