Intalnire LoganCLub in Zona de Vest II La Felix 15 16 17 Mai !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mersi valeriu61, am vazut si eu lista acuma si sper sa fie o greseala si se poate remedia, sa vedem ce zice KeanuRev.
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • Da imi cer scuze ii greseala am pus pretul pentru 2 nopti am corectat.. pretul corect ii de 60 de lei
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • ceva nu e in regula cu contul, eu am vrut sa platesc prin homebank ING pe net si contul nu e corect sau mai lipseste ceva(ex RO11BTRL.........)
        te rog mai verifica o data, daca nu voi plati si eu prin posta dar era mai rapid asa.
        mersi si te rog dami un raspuns.
        Last edited by KeanuRev; 30 March 2009, 18:02. Reason: Automerged Doublepost
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • Da vyp75, ai dreptate, trebuie IBAN-ul, nu contul.

          Comment


          • Da.. IBAN-ul ii necesar cand platiti de la alta banca... :| de ex in cazul tau.. o sa il pun complet IBAN-ul doar ca nu il stiu exact o sa merg maine la banca si o sa il pun.


            Ah si am uitat daca se poate o chitanta scanata si trimisa pe e-mail keanurev@yahoo.com
            Last edited by KeanuRev; 30 March 2009, 18:05.
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • mersi si astept
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • vyp75, nu vrei sa astepti sa punem toti banii?
                Strangem banii si ii trimitem pe toti odata, inclusiv cu lista de la LCSibiu! Ce zici?
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • Am o mica problema cu doamna la care sa facut rezervare.. adica la villa crinul. am vorbit azi si nu vrea sa lase sub 35 de lei/persoana... o sa ma duc marti pana acolo sa lamuresc.. problema.. sa fie la 30 la cat v-am comunicat si voua dar o sa fie problema daca o sa trebuiasca sa dati cate 5 lei/persoana in plus?
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • sunt de acord sibiene, nici o problema.
                    atunci la intalnire?
                    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                    Comment


                    • Ah da si luni sa fie ultima zi.. va rog.. lunea viitoare cine nu a trimis pana atunci nu pot sa ofer un avans..pentru persoana respectiva.. si chitanta scanata pe mail keanurev@yahoo.com astept
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • Stabilim la intalnire cum facem !
                        aham......Restul e LOGAN


                        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                        Comment


                        • Imi cer scuze si am revenit cu IBAN-ul pentru intarziere.. dar am avut probleme cu masina cu rotile. pe care abia azi am reusit sa mi le rezolv..

                          Nume : Costea Adrian Razvan
                          IBAN-ul : RO43BTRL01301201985575xx
                          Deschis la : Banca Transilvania

                          Si nu stiu sa zic. data limita undeva pe Vineri sa fie ok.. pentru toata lumea deci aveti 1 saptamana la dispozitie sa trimiteti avansul. Adica jumate din suma

                          Da si va rog chitanta scanata sa o trimiteti pe mail sau pe ID : KeanuRev , Mail : KeanuRev@yahoo.com
                          Last edited by KeanuRev; 3 April 2009, 20:29.
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • Facem colega, facem.....
                            Cum spui tu ca nu-mi place cearta
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • Dada pai oricum rezervarile sunt facute.. doar ca doamna nu a vrut sa lase sub 35 de lei/ persoana eu ii ofeream 30 da.. stiu sunt tigan) dar odata ce mi-am pus obrazul pentru un pretz.. mai bine ma tziganesc decat sa imi pierd obrazul.. sunt rezervate 9 camere cu pat matrimonial 2 camere cu 2 paturi 3 apartamente. Acuma sa vedem eu marti sper sa ma duc pana acolo.. sa discut fata in fata cu doamna, si nu cred ca daca ii zic doamna atata sau nimic nu o sa accepte pentru ca i frica sa nu piarda clienti oricum suntem un grup si meritam o reducere..
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • Asteptam detalii cu ce ai rezolvat,cum ii zice la vila care ne cazam?
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google