Intalnire LoganCLub in Zona de Vest II La Felix 15 16 17 Mai !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Countdown?
    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

    Comment


    • Da ReBe.......Countdown to extintion by MEGADEATH
      Acuma ar fi tare faza sa se dea drumu' la un ceas cum fac astia nu navetele spatiale.........................................1 0....9.....8.....7.....6.....5.....4.....3.....2.. ...1......partyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • e trecut de 12 deci putem spune AMR 3
        sigpic
        Logan 1.4 Dynamic Blue

        Comment


        • Sunam de pe drum, punem pe loganistul respectiv sa ne puna pe spaker si incepem countdown-ul Asta inseamna sa fim primiti cum se cuvine!
          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

          Comment


          • Salut. Si eu vin de vineri la Felix dar numai seara ajung. Am sunat la pensiunea Adela si mi-au spus ca nu are ca are un grup mare.... I-am spus ca stiu ce e cu grupul si ca vreau sa vin si eu si mi-a spus sa vin ca daca nu are camera acolo are la 100m la alta pensiune la mama. Deci ne vedem vineri seara.
            fara linkuri externe

            Comment


            • buna

              Adi din Oradea la 2-3 pasi de Felix, oricum si din pacate zic Bihorul nu are club Logan dar mi-ar place sa va cunosc si personal nu numai asa prin intermediul pm-urilor si mesajelor daca aveti probleme de sanatate.....de la mici bere,alcool va doctoricesc is in domeniuo sa trec si eu pe acolo sambata am o mica afacere cu un membru logan Cj daca e totul bine si nu va deranjeaza ne vedem acolo,conduceti cu grija p.s ALESD intrare-iesire(Tinaud,radar)

              Comment


              • AMR 3 zile uraaaaaaaaaaaaaaaaaa
                sigpic #

                Comment


                • adyxzz ai pus ornamentu ce ti lam trimis?
                  keanu : vineri cind ajungem iti dam diferenta cei cae au dat doar avansu,banuiesc ca tu ai luat legatura cu admini pensiunilor in rest toate cele bune si sa speram ca o sa avem o vreme frumoasa.
                  sigpic

                  Comment


                  • in coloana spre felix boris ....
                    sigpic #

                    Comment


                    • AMR 2 - iar v-am luat-o inainte
                      sigpic
                      Logan 1.4 Dynamic Blue

                      Comment


                      • Originally posted by boris View Post
                        adyxzz ai pus ornamentu ce ti lam trimis?
                        keanu : vineri cind ajungem iti dam diferenta cei cae au dat doar avansu,banuiesc ca tu ai luat legatura cu admini pensiunilor in rest toate cele bune si sa speram ca o sa avem o vreme frumoasa.

                        Da pai nu ii problema.. cine nu plateste doarme in masina ))
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • Salut la toata lumea. Oare la Vila Crinul este frigider in camerele cu 2 paturi? Pe site-ul lor scrie ca este, dar nu scrie amanunte
                          Mersi.
                          Last edited by Rouge de Feu; 13 May 2009, 09:01.
                          sigpic

                          Comment


                          • Este, numai sa verifici sa fie bagat in priza. Anu trecut am patit-o cu Seba, frigiderul nu era bagat in priza si caloriferul era la maxim.

                            Comment


                            • de la sibiu pe unde e mai bine sa venim la Felix
                              pe Deva sau pe Cluj ca am vazut aceeasi distanta
                              eu vin de vineri cum am vorbit la telefon
                              sper sa nu fie probleme cu cazarea pentru vineri noaptea
                              probabil ajung undeva pe la 3-4, ma duc direct la vila sau vorbim inainte?
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment


                              • Cica e mai bun drumul pe Cluj.
                                Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google