Intalnire LoganCLub in Zona de Vest II La Felix 15 16 17 Mai !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Lista cu participarea:

    01. KeanuRev + 1 Persoana - 3 Zile
    02. valeriu61 + Tatiana(sotia)- 2 zile
    03. Vali007 + Ancuta (sotia) - 3 zile (2 nopti)
    04. Iuli + Simo (sotia) + 1 persoana sigur / restu' e incert, voi completa pe parcurs. 3 zile (doo nopti)
    05. sebi8ta + Mihaela(sotia)-3 zile (2nopti)
    06. sibianul + Grati(sotia) + Andrada(printesa ) minim 2 zile(1 noapte)
    07. Rouge de Feu - 3 zile (2 nopti).
    08. bubu - 2 (sau 4) persoane. Cu cazarea mai vedem in functie de tratamentul meu
    09. gabi galbeaza 90% + 1 Persoana - 2 Zile
    10. tokragua + Cristina - 2 zile
    11. Boby + prietena - 3 zile 2 Nopti
    12. adimrv + sotia - 3 zile 2 nopti ( sigur 95% )

    Pentru cei din Oradea: e de neconceput sa nu ne intalnim, macar duminica!


    Doar Intalnire :
    1. Calin65 + 1 Persoana - 1 masina
    2.cristi3775-cred ca ma voi caza la felix cu mama{vine la pensiune pt odinha}
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • #77
      Hai lume hai ca se gasesc locuri pentru toata lumea!!!!
      Aici KeanuRev e vioara I-a!!!!
      Dar lobby putem face toti
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • #78
        prezent si eu
        sa vedem pana atunci dar ca idee mi-ar face placere sa ajung

        bolo + ReBe ( m-o mancat s-o bag in LC, acu nu scap de ea :rolf: )

        si va anunt cate nopti sau daca doar pentru intalnire in timp util, desi nu s-ar merita doar pentru intalnire atata drum
        Life is short...play more!
        http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

        Comment


        • #79
          Lista cu participarea:

          01. KeanuRev + 1 Persoana - 3 Zile
          02. valeriu61 + Tatiana(sotia)- 2 zile
          03. Vali007 + Ancuta (sotia) - 3 zile (2 nopti)
          04. Iuli + Simo (sotia) + 1 persoana sigur / restu' e incert, voi completa pe parcurs. 3 zile (doo nopti)
          05. sebi8ta + Mihaela(sotia)-3 zile (2nopti)
          06. sibianul + Grati(sotia) + Andrada(printesa ) minim 2 zile(1 noapte)
          07. Rouge de Feu - 3 zile (2 nopti).
          08. bubu - 2 (sau 4) persoane. Cu cazarea mai vedem in functie de tratamentul meu
          09. gabi galbeaza 90% + 1 Persoana - 2 Zile
          10. tokragua + Cristina - 2 zile
          11. Boby + prietena - 3 zile 2 Nopti
          12. adimrv + sotia - 3 zile 2 nopti ( sigur 95% )

          Doar Intalnire :

          1. Calin65 + 1 Persoana - 1 masina
          2. cristi3775 - 1 Masina
          3. bolo + ReBe - 1 masina
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • #80
            Keanurev cat ne costa cazarea 3 zile 2 nopti 2 persoane?
            sigpic #

            Comment


            • #81
              Originally posted by adimrv View Post
              Keanurev cat ne costa cazarea 3 zile 2 nopti 2 persoane?

              Undeva la 120 de lei.. probabil mai putin deoarece o sa incerc sa negociez cat pot.. ma astept sa fie undeva la 50 de lei camera.. / noapte dar.. in caz ca nu reusesc.. 120 de lei.. o sa fie pretul


              LE. La intalnirea asta.. sper sa primesc ajutorul celor din oradea sa organizam ceva frumos.. asa ca daca ii cineva de prin oradea.. sau zona apropiata.. si se poate sa faca cateva sacrificii pentru club.. il rog sa ma contacteze.. YM: KeanuRev
              Last edited by KeanuRev; 6 March 2009, 17:05.
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • #82
                Lista cu participarea:

                01. KeanuRev + 1 Persoana - 3 Zile
                02. valeriu61 + Tatiana(sotia)- 2 zile
                03. Vali007 + Ancuta (sotia) - 3 zile (2 nopti)
                04. Iuli + Simo (sotia) + 1 persoana sigur / restu' e incert, voi completa pe parcurs. 3 zile (doo nopti)
                05. sebi8ta + Mihaela(sotia)-3 zile (2nopti)
                06. sibianul + Grati(sotia) + Andrada(printesa ) minim 2 zile(1 noapte)
                07. Rouge de Feu - 3 zile (2 nopti).
                08. bubu - 2 (sau 4) persoane. Cu cazarea mai vedem in functie de tratamentul meu
                09. gabi galbeaza 90% + 1 Persoana - 2 Zile
                10. tokragua + Cristina - 2 zile
                11. Boby + prietena - 3 zile 2 Nopti
                12. adimrv + sotia - 3 zile 2 nopti ( sigur 95% )
                13. Ruud + 1 Persoana - 2 zile 1 noapte
                14. KELU - 3 zile-2 nopti
                15. Alinfbl+pritena- 2 zile -1 noapte

                Doar Intalnire :

                1. Calin65 + Chris95 - 1 masina
                2. cristi3775 - 1 Masina
                3. bolo + ReBe - 1 masina ( ramane sa anunt in timp util cate zile stam )
                4. alex_comisaru + prietena- 1 masina
                Last edited by KeanuRev; 9 March 2009, 17:03.

                Comment


                • #83
                  Pentru Lista de cazare.. Ultima zi in care se fac inscrieri.. este de data de 31 Martie.. urmand ca pana in data de 15 Aprilie sa strangem un avans, sa avem rezervate locurile in villa avand in vedere ca suntem multe persoane.. celelate persoane.. care vin si doresc care... incerc sa caut si pentru ei.. nu promit nimic.. ideal ar fi sa fim toti in aceeasi dar daca pana la data de 31 Martie nu confirma locul.. imi pare rau.


                  LE. Villa dispune in felul urmator de locuri...

                  49 locuri
                  9 Camere cu pat matrimonial - 18 locuri
                  3 Apartamente cu 4 Pers/Apartament.. apartamentul are 2 camere.. doar ca ii o singur baie. - 12 locuri
                  1 Camera cu 3 paturi, patul are 1,2 m aici difera.. in functie.. de cate persoane doresc sa doarma.. in principiu 3 dar se pot si mai multe
                  1 Camera cu 2 paturi, patul are 1,4 m aici iara difera in functie de nr-ul de persoane care doresc sa stea in pat... in principiu. 2.. dar foarte usor intra 4..

                  1 Camera cu 2 paturi, patul are 1,60 aceeai poveste ca si mai sus
                  4 Camere cu 3 paturi, patul are dimeniunea normala adica intra 1 persoana..



                  Lista cu participarea:

                  01. KeanuRev + 1 Persoana - 3 Zile == 1 Camera cu pat matrimonial
                  02. valeriu61 + Tatiana(sotia)- 2 zile == 1 Camera cu pat matrimonial
                  03. Vali007 + Ancuta (sotia) - 3 zile (2 nopti) == 1 Camera cu pat matrimonial
                  04. Iuli + Simo (sotia) + 1 persoana sigur / restu' e incert, voi completa pe parcurs. 3 zile (doo nopti)
                  05. sebi8ta + Mihaela(sotia)-3 zile (2nopti) == 1 Camera cu pat matrimonial
                  06. sibianul + Grati(sotia) + Andrada(printesa ) minim 2 zile(1 noapte) == 1 Camera 2 Paturi
                  07. Rouge de Feu - 3 zile (2 nopti).
                  08. bubu - 2 (sau 4) persoane. Cu cazarea mai vedem in functie de tratamentul meu
                  09. gabi galbeaza 90% + 1 Persoana - 2 Zile
                  10. tokragua + Cristina - 2 zile == 1 Camera cu pat matrimonial
                  11. Boby + prietena - 3 zile 2 Nopti == 1 Camera cu pat matrimonial
                  12. adimrv + sotia - 3 zile 2 nopti ( sigur 95% ) == 1 Camera cu pat matrimonial
                  13. Ruud + 1 Persoana - 2 zile 1 noapte
                  14. KELU - 3 zile-2 nopti
                  15. Alinfbl + prietena- 2 zile -1 noapte == 1 Camera cu pat matrimonial
                  16. MS 41 NZN + prietena - 1 masina == 1 Camera cu pat Matrimonial

                  Doar Intalnire :

                  1. Calin65 + Chris95 - 1 masina
                  2. cristi3775 - 1 Masina
                  3. bolo + ReBe - 1 masina ( ramane sa anunt in timp util cate zile stam )
                  4. alex_comisaru + prietena- 1 masina


                  Dupa cum ati vazut am modificat.. la mine.. ii rog pe toti sa faca la fel in functie de locuri sa ne descurcam.
                  Eu zic ca villa ii pentru gustul fiecaruia.. poate cineva vine cu inca 2 prieteni.. sau ceva in genul.. si pot sa doarma 3 intr-o camera..

                  Mi-am luat libertatea sa editez la cei care stiu sigur ca vin cu sotia, si am pus la fiecare.. pat matrimonial


                  In concluzia a mai ramas un pat matrimonial.. si restul ce se afla pe lista..
                  Last edited by KeanuRev; 9 March 2009, 17:35.
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • #84
                    :-sdragii mei...dak o sa imi iau bacu si ma sponsorizeaza tata cu bani....s-ar putea sa merg la mare....dar nu as rata nici cu voi intalnirea:P...pt k imi place cu voi...o sa fac tot ce pot sa vin si eu...deci ma bag si eu cu uby mea...dak cumva nu o sa vin...va anunt din timp;)keanu...ma poti pune iar cu cei din cj k nu ma supar:Pis obisnuit
                    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                    Comment


                    • #85
                      Lista cu participarea:

                      01. KeanuRev + 1 Persoana - 3 Zile == 1 Apartament Impreuna cu Boby
                      02. valeriu61 + Tatiana(sotia)- 2 zile == 1 Camera cu pat matrimonial
                      03. Vali007 + Ancuta (sotia) - 3 zile (2 nopti) == 1 Camera cu pat matrimonial
                      05. sebi8ta + Mihaela(sotia)-3 zile (2nopti) == 1 Camera cu pat matrimonial
                      06. sibianul + Grati(sotia) + Andrada(printesa ) minim 2 zile(1 noapte) == 1 Camera 2 Paturi
                      07. Rouge de Feu - 3 zile (2 nopti).
                      08. bubu - 2 (sau 4) persoane. Cu cazarea mai vedem in functie de tratamentul meu
                      09. gabi galbeaza 90% + 1 Persoana - 2 Zile
                      10. tokragua + Cristina - 2 zile == 1 Camera cu pat matrimonial
                      11. Boby + prietena - 3 zile 2 Nopti == 1 Apartament impreuna cu KeanuRev
                      12. adimrv + sotia - 3 zile 2 nopti ( sigur 95% ) == 1 Camera cu pat matrimonial
                      13. Ruud + 1 Persoana - 2 zile 1 noapte
                      14. KELU - 3 zile-2 nopti
                      15. Alinfbl + prietena- 2 zile -1 noapte == 1 Camera cu pat matrimonial
                      16. MS 41 NZN + prietena - 2 zile 1 noapte == 1 Camera cu pat Matrimonial

                      Doar Intalnire :

                      1. Calin65 + Chris95 - 1 masina
                      2. cristi3775 - 1 Masina
                      3. bolo + ReBe - 1 masina ( ramane sa anunt in timp util cate zile stam )
                      4. alex_comisaru + prietena- 1 masina
                      Last edited by KeanuRev; 16 March 2009, 09:33.
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • #86
                        greseala)bacu ii dupa intalnire....scuzati-ma dar sunt indragostitdeci vin si eu de sambata pana duminik cu prietena;)aaa.....si golanuP
                        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                        Comment


                        • #87
                          Locuri DIsponibile..

                          2 Apartamente cu 4 Pers/Apartament.. apartamentul are 2 camere.. doar ca ii o singur baie. - 12 locuri

                          1 Camera cu 2 paturi, patul are 1,4 m aici iara difera in functie de nr-ul de persoane care doresc sa stea in pat... in principiu. 2.. dar foarte usor intra 4..

                          1 Camera cu 2 paturi, patul are 1,60 aceeai poveste ca si mai sus

                          4 Camere cu 3 paturi, patul are dimeniunea normala adica intra 1 persoana..

                          2 Camere cu pat matrimonial
                          Last edited by KeanuRev; 16 March 2009, 09:35.
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • #88
                            Fratele meu eu is singur,asa ca nu stiu cum facem dar om vedea.Poate mai sant persoane singure si intram in aceasi camera.
                            Centralizeaza si tu cumva persoanele singure.
                            SALUTARI,KELU
                            Last edited by kelu; 10 March 2009, 10:48. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              eu vroiam pat matrimonial
                              glumesc....
                              daca nu sunt la munca sambata vin de sambata ...mai vedem.daca nu mai sunt locuri libere,poate ma tine careva in brate ca nu sunt asa gras :P

                              Comment


                              • #90
                                Eu vreau pat "matrimonial" d-asta. Daca nu mai e nici o camera cu asemena pat, va rog sa ma stergeti de pe lista cu cazarea, ma voi caza altundeva, unde gasesc.
                                Mersi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google