Intalnire Regionala La Brasov 1 martie 2009 Ora 10 !!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma baieti..incepe sa imi para rau ca nu am fost pana la capat cu voi am impresia ca sau intamplat mici chestii care nu le puneti voi aici pe forum...

    Comment


    • Am terminat de citit impresiile ,mi-a luat cam 1 ora! Superba intalnirea, exista pasiune, ce sa mai...
      Mi-a placut foarte mult, mai ales ca si vremea a fost deosebita si a tinut cu noi.
      Referitor la Bosket-el....era tare speriat la faza cu santul, nimeni nu l-a imortalizat ca eram toti preocupati cu salvarea lui. Bine ca totul s-a terminat cu bine.
      Sper sa ne revedem si la urmatoarele intalniri..


      again.....
      Fotografiile de la mine.
      @sebi8ta: ti-am trimis pe mail.
      Last edited by garib1973; 2 March 2009, 11:08. Reason: Automerged Doublepost
      AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

      Comment


      • respect organizatorilor!!! a fost superb, de la inceput pana la sfarsit. am primit raspuns de la cei de la promotor, dar sincer ma asteptam :

        Buna ziua
        In ce priveste emisiunea, va trebui sa va adresati producatorului alexandru.banu@protv.ro
        In ce priveste site-ul, din pacate nu putem raspunde solicitarii dumneavoastra, deoarece suntem plecati la Geneva , pentru salonul elvetian.
        Dar puteti apela la www. a u t o b l o g g e r .ro, unde sa postati impresii si imagini de la aceasta intalnire

        Succes si distractie placuta

        ORAAN Marculescu
        Project Manager

        www.***********
        Fix: +4 031 825 64 60 int. 468

        un proiect al www.mpinteractiv.ro
        Str. Tudor Arghezi nr. 3B sector 2 Bucuresti
        Romania

        Asta e, nu-i bai...
        Am ramas placut impresionat de acele mici atentii din partea brasovenilor, ati inceput ceva si noi, si sper ca si restul unde au emblema si pasiune pt logan, o sa continuam.
        ce frumos ar fi ca la intalniri sa vezi astfel de "embleme", de prin locurile unde am fost la intalniri, insirate pe bord, ce pocale sau alte premii, astea si o sa arate superb...
        bafta tuturor care au fost si la mai mare!
        Restul e ....LOGAN!
        Life is short...play more!
        http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

        Comment


        • pacat k masina mea a fost prea murdara de sarea de pe drum...nimeni nu mi-a admirat-oasta e,am batut drum lung pana la BV...nu conteaza,a meritato astept pe urmatoarea;)
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • ti-am admirat-o eu destul Am fost in spatele tau tot drumul de la Metro la Belvedere !Mi-a placut ca ai barile vopsite integral si ... ai o toba...sa-ti traiasca
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • nenea jokeru ai tradat? hahahahaha

              Comment


              • n-am tradat..doar ca s-a simtit doamna f bine in acea dimineata si am putut sa plec
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • o iesire de milioane!totul a fost exact cum trebuia....am reusit sa cunosc mai bine niste persoane de nota 1000+!felicitari organizatorilor si participantilor!super si bataia cu bulgari!asa tot sa mai iesim si pun pariu ca la urmatoarea va fii mult mai multa lume avand in vedere ce fel a fost acum!
                  "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                  Comment


                  • Vrajeala !
                    urc 2-3 poze , sper sa le pun si eu pe transfer si sa i le dau lui sebi8ta.
                    Attached Files

                    Comment


                    • Da da, frumoasa bataia cu zapada, numai ca la mine a intrat pe geam dita CATAROIU' de zapada. Daca nu feream capu'.........pffff. De vis....tare si cum s-a auzit vuietul de ras.

                      Trebuia sa-l fi provocat la 400 de metri pe serpentine pe cel care a dat ( GLUMESC).

                      A fost frumos, sper sa mai fie .... voi veni cu mare placere.
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by sebi8ta View Post
                        Inca o mare super rugaminte am : VA ROG SA-MI TRIMITETI TOT CE A-TI FILMAT SAU FACUT POZE,PE E-MAIL sebi8ta@yahoo.com ,ca sa pot face un dvd si sa va trimit la toti participantii la intalnire. Telefonul meu este 0743048988 unde ma puteti contacta oricand.
                        Toate pozele si filmarile le astept in trei zile incepand de acum ca sa pot sa le fac intr-un studio.
                        sebi8ta, pe e-mail? Sunt atat de multe solutii muuuult mai bune... Cu Yahoo! se pot trimite abia 10 MB per mail, sa trimit 1,2 GB de poze cat zici ca-mi ia?
                        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                        Comment


                        • a fost extraordinar.nu am cuvinte.

                          p.s. B-49-HZP logan albastru(ai niste jante care sunt Dumnezeu pe pamant)
                          Last edited by spanu; 2 March 2009, 15:02. Reason: Automerged Doublepost
                          fara

                          Comment


                          • Originally posted by ReBe View Post
                            sebi8ta, pe e-mail? Sunt atat de multe solutii muuuult mai bune... Cu Yahoo! se pot trimite abia 10 MB per mail, sa trimit 1,2 GB de poze cat zici ca-mi ia?
                            ii trimiti pe mail linkul catre download la fisierul tau, asa cum a facut cineva mai inainte. uita-te la posturile anterioare ca ai sa vezi un link pus de cineva unde sunt pozele facute de el. poti folosi si transfer.ro daca chiar vrei
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • cel mai bine ar fi sa veniti la vara...... cand e cald si bine si curat pe jos

                              Comment


                              • am bagat toate pozele pe tranfer.ro
                                linkurile acuma..pt cine vrea toate pozele.
                                sebi..ti le`am trimis si pe mail.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google