Intalnire Regionala La Brasov 1 martie 2009 Ora 10 !!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • gl_mmm, Ai dreptate, multe dintre sotiile noastre,dupa aceasta intalnire extraordinara s-au convins ca nu ne pierdem timpul degeaba, s-au cel putin il pierdem intr-un mod placut. Pe a mea am convins-o rapid, ca-mi trebuie cauciucuri de iarna, dupa un mic drift pe serpentinele dintre Poiana Bv. si Rasnov.
    Bucurosi ca te-am cunoscut! Salutari la toti galatenii!
    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

    Comment


    • driftul l-ai facut special, nu? Las' ca stim noi, profitor mic care esti
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Da, de unde! Dar daca tot s-a nimerit...
        Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

        Comment


        • Ma baieti hai ca va dau eu un subiect de discutie) inloc sa va certati.. va placut mancarea de la pensiune? mai ales al doilea fel)
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • Da, mancarea a fost buna.....
            sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

            Comment


            • sincer...la 20 lei cat a costat, a fost in farfurie de doar vreo 10-12 lei...
              dar ata ete, nu-i bai, distractia o fost de-ajuns
              Life is short...play more!
              http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

              Comment


              • sper ca ati facut socoteala bine la ce ati mancat si ce era trecut pe bon...la trei mese s-a bagat in plus mult.

                Comment


                • Pfooai la chestia asta nu ne-am uitat.. la noi per total a fost undeva in jur la 300 de lei.. si daca te uiti la portii nu valorau mai mult de 100 de lei)
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • asa-i la bv..

                    Comment


                    • acuma si voi..vreti sa avem loc cu toti si sa si mancam bine ?

                      Comment


                      • asa e...e foarte greu de gasit un restaurant cu o parcare asa de mare!snitelul ala de pui....ce caterinca...20de lei si nu avea nici un gust!dar unde-i distractie mai facem si compromisuri!asta e...data viitoare facem gratar!presupun ca va fii cald afara
                        "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                        Comment


                        • asa asa , buna idee cu gratarele...sa sfaraie micii !!

                          Comment


                          • pai eu de ce am sugerat chestia asta cu gratarele pentru nationala de la sibiu, e mai ieftina, mai distractiva si toata lumea e afara la caldura si soare, natura etc
                            si cu parcarea...cine nu vrea pe iarba sa intre cu masina, e parcarea unde facem noi in fiecare weekend intalnirile...e destul de mare si aia
                            Life is short...play more!
                            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                            Comment


                            • Pozele facute de membrii din LoganClub Mioveni sunt aici:


                              Scuzati-mi intarzierea...nu am avut timp sa le postez mai devreme!!!
                              Last edited by alexutzu1; 4 March 2009, 19:20.

                              Comment


                              • dar sa stam 2 zile ca sa curga si berea!poate mergem cu cortul...daca exista spatiu pt asa ceva...dar fiind in romania greu de crezut!e o idee...si fiind asa mai ieftin sigur vor veni si mai multi loganisti!bafta...plec la munca
                                "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google