Intalnire Regionala La Brasov 1 martie 2009 Ora 10 !!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Dragul meu @viorelu, de unde pana unde ca se imputineaza participantii????????????????????????????????????? ??????????
    Domnilor!!!!!!!Suntem de-ai nostrii asa ca ........nu?
    Si ar trebui ca lista sa fie mereu actualizata si complectata de toti potentialii participanti!
    Last edited by sibianul; 20 January 2009, 21:43.
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • #92
      eu sper ca puteti sa veniti macar 10 masini din toate cluburile inscrise pana acuma. si asteptam si mioveniul, chiar daca nu e pe lista inca
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #93
        Vom veni !!!!!!!!!
        Garantat!!!!!!!!
        Si ar fi misto sa completati si voi(brasovenii ) lista de participare! nu???????
        aham......Restul e LOGAN


        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

        Comment


        • #94
          ...pai ce sa zic astept data de participare sigura ca se mai actualizeze lista(din partea LCPitesti)
          Pana atunci numai bine!

          Comment


          • #95
            noi va asteptam cu cea mai mare placere . ar trebui modificat pollul si sa fie puse ca variante de vot cele 2 date propuse de sebi, si a treia varianta de vot, 'mie imi e indiferent. pot oricand'
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #96
              deci ca data de intalnire ramane data de 15.02.2009 sau data de 01.03.2009 ora 10 ,stabiliti cand vreti pana sambata seara in data de 24.01.2009 la ora 22.
              Brasovenii o sa-i trec pe lista in data de 01.02.2009 seara dar garantat o sa fim aproape toti 99.9 la suta.Multumesc de intelegere.
              IMPORTANT E SA FITI VOI CEI CARE VENITI SIGUR PANA IN DATA DE 10.02.2009 CA SA POT SA VA SCRIU CE SI CUM VOM FACE LA INTALNIRE,TOTUL DEPINDE DE CATI VENITI SI CU CATE MASINI.
              ROG ORGANIZATORII DIN TOATE CLUBURILE CARE SOSESC LA INTALNIRE MOBILIZATI COLEGII SI CONVIGETII..... (SA NU LE PARA RAU DUPA ACEEA CA NU AU VENIT)
              Cheltuieli cu masa va fii in jur de 55-65roni de persoana maxim +combustibil .
              ASTEPT RASPUNSURI SI PROPUNERI.LA 0743048988 SAU AICI.
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • #97
                nu se mai scrie nimic ?
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • #98
                  Suntem in asteptare...numai ochi si urechi...oamenii ne tot intreaba ce se mai aude cu Brasovul...in special cei de pe lista...as zice putin dezamagiti(ce sa convins s-a convins pentru 22 si daia).Speram sa se stabileasca pana pe 24.01.2009

                  Comment


                  • #99
                    Din pacate stiu ca asa este dar ca sa putem sa ne adunam cat mai multi si in special chiar organizatorii din Brasov nu putem decat pe data de 15.02.2009 sau 01.03.2009 si restul colegiilor cam asa.Cum ar fii ca voi sa veniti pe 22 febr.si noi sa nu fim prezenti decat 2-3.
                    Armai fii si locul unde putem sa mergem sa mancam e liber tot atunci.
                    CEL MAI PERFECT AR FII PE DATA DE 01.03(MARTIE)2009,dupa cum am vb si cu cei din mioveni-pitesti si e bine ptr.ei si ptr.noi cei din Brasov ,si pe deasupra daca tot e martisor eu zic ca o sa le facem un altfel de martisor la sotii si prietene ,ar fii ceva diferit fata de alti ani si ptr.ele.
                    Data de intalnire regionala la Brasov este de 99.9 la suta in data 01.03.2009 la ora 10.
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • Cred ca n-ar fi o problema mare pentru mine data stelara de 01032009
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • daca era pe 22 februarie puteam sigur. asa e cam cu cantec. pe 1 martie se fac 40 de zile de cand a murit strabunicamea, si pe 15 probleme personale, si nu pot da asigurari ca pot ajunge. voi stabiliti data, si eu daca pot o sa vin cu cea mai mare placere. nu stabiliti ziua luandu-va dupa postul meu, pentru ca este o parere 50%-50%.
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • Stimati colegi, imi pare rau sa va anunt, dar nu mai pot sa ajungla intalnirea voastra, motive personale.imi pare rau.
                          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                          Comment


                          • ce surpriza frumoasa la facem la partenere... le lasam singure de p 1.... )) sau le luam cu noi sa se plictiseasca...)
                            Nimic in viata nu e intamplator... ''

                            Comment


                            • Cred ca indiferent, daca le luam cu noi sau nu, or sa fie fericite pentru ca oricum nu ramanem datori, si ele inteleg PASIUNEA!!!!!!!!!!!!
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • Si daca le luam...din experientele anterioare...nu cred ca se vor plictisi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google