Originally posted by r3duc
View Post
in legatura cu logan club,daca vrem sa avem si noi unele reduceri la"piese,spalatorie,manopera
va trebui sa functionam ca si o organizatie
eu am inceput sa pornesc rotitele,
dar va trebui sa am ajutorul dumneavoastra
va trebui o cotizatie din partea dumneavoastra,de
inceput de zece lei ca sa facem legitimati,am
si vorbit ca si piese(cara),manopera(ciobanu),spalatorie(tomas),
urmeaza reprezentanta(logan)
astept inscrieri:
1.colectionarul











) . tricourile nu o sa coste mai mult de 25 ron bucata, iar sepci sa fim seriosi doar cei care poarta o sa isi faca. Sper sa nu jignesc pe nimeni dar chestiile astea sunt pe locul 2. Inca nu avem nici macar o sigla aleasa care sa apara in filmuletul Logan Club dar deja ne gandim la altele... Scuzati-ma daca vorbesc prostii dar nu cred ca o sa ne ofere nimeni reduceri la piese... deoarece nu suntem vreo firma cu 100 de loganuri... suntem o mana de masini care de bine de rau nu cred ca o sa aiba nevoie foarte mare de piese de schimb. Daca am deranjat imi pare rau. Asta e parerea mea...
Comment