Intalniri Logan Club Alba

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • o sa fiu eu cap de lista...sper sa continua-ti voi!

    1. jenu
    2. r3duc
    3. stolo2869? 50%

    Comment


    • Originally posted by Daniel 67 View Post
      Avem aici ...doi "infractori"!!! Unul care s-a scapat de functia de organizator de intilniri si...unul care a primit respectiva functie!!! Luind in considerare avantajele si dezavantajele acestei operatiuni...cred ca Nelutu este dator sa ne mai mobilizeze ..o data in ...pivnitele de la Alba Iulia!!! Acum are si ...ajutor oficial!!!
      P.S. Felicitari jenu!!! Musai...trebuie sa dai de "beut" ...cu ocazia promovarii...!!!
      promit ca voi incerca sa mobilizez mafioti si loganisti din jur in luna august in noua cetate,dar pana atunci voi ramane pe invizibil

      Originally posted by jenu View Post
      o sa fiu eu cap de lista...sper sa continua-ti voi!

      1. jenu
      imi pare rau eu voi lipsi,nu ca nu am timp dar eu am o datorie fata de tine si nu pot sa o onorez si distractie placuta
      Last edited by Colectionarul; 24 May 2012, 04:47. Reason: Automerged Doublepost
      http://www.danasoft.com/sig/colectionarul215578.jpg

      Comment


      • asadar maine la poze voi fi doar eu si raducu...sper nu ploua!

        Comment


        • jenu amanam pana la ora 14.00 caci nu pot ajunge la 12 nici cum
          Ambition

          http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

          Comment


          • amanam raducu!...sper sa nu ploua!

            Comment


            • si eu sper sa nu ploua.... eu am trimis cate un sms si amicilor din Logan Club care stau la Blaj, poate poate se incumeta sa va cunoasca si pe voi. ar fi frumos!
              Ambition

              http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

              Comment


              • am fost la intalnire si nu a plouat!...am nimerit cum nu se putea mai bine, in Alba se sarbatoreau zilele orasului...cateva poze cu participantii:
                Attached Files

                Comment


                • parca tot in jos mergem jenu parca tot in jos...
                  Ambition

                  http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                  Comment


                  • ne mentinem pe linia de plutire,...e bine ca nu ne scufundam...poate o sa prindem si ceva vant din spate ca sa inaintam!

                    Comment


                    • ) speram ca pana la urma sa fie bine ... iar daca nu mai bine sa ne fie tot asa uniti si mergem mai departe chiar si putini!
                      Ambition

                      http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                      Comment


                      • Invitatie
                        Va asteptam duminica, 10 iunie, la lansarea modelului Dacia Lodgy ce va avea loc in cadrul targului Transport-AR 2012 desfasurat la Expo Arad International. Pe langa lansarea Dacia Lodgy, in cadrul targului vor fi expuse:

                        - monopostul de Formula 1 al lui Alain Prost
                        - modele din gama RS a constructorului Renault
                        - masini preparate pentru concursurile de CNCA (Campionatul National de Car Audio), Concursul de indemanare auto, drift, tuning interior si exterior, Show & Shine
                        -alte surprize

                        Momentan nu stim daca se vor putea efectua sesiuni de test-drive cu Dacia Lodgy dar speram sa se poata.

                        Rog ca cei care doresc sa vina sa se treaca pe o lista iar in momentul in care lista e finalizata (dar nu mai tarziu de joi, 7 iunie) (co)organizatorul de intalniri sa mi-o transmita pe PM pentru ca sa stiu cate persoane/masini vom avea prezente.

                        Sosirea participantilor la Expo Arad International se va face duminica, 10 iunie, pana cel tarziu la ora 9 pentru ca sa putem parca masinile la un loc.

                        Pentru alte detalii sau nelamuriri ma puteti contacta,

                        Daniel Teudan - 0746174397

                        Am primit aceasta invitatie de la colegul Maverick_ss, cei interesati se pot inscrie aici pe lista!

                        Comment


                        • Incerc sa va improspatez memoria
                          Printre urmatoarele intilniri locale LC Deva din acest an vin si eu cu propunerea pentru o intilnire(iesire, excursie...etc) care daca vom reusi sa o "producem" ar insemna pentru toti participantii un circuit care ar angrena loganisti de la cel putin 3 cluburi judetene!!!
                          Ma refer la o "TRANSALPINA"!!! Am putea angrena in aceasta actiune membrii LC Deva, LC Alba, LC Valea Jiului.....plus alti amatori de la alte cluburi invecinate!! Ne-am putea intinde cu intilnirea pe durata a cel putin 3 zile ...asta insemnind un weekend ..sanatos!!!
                          Eu spun ca ar fi mai interesant decit sa mutam traditionala "regionala" LC Deva din decembrie in august ca sa ...nu stiu...!!! Toti se inghesuie sa faca regionale pe timpul verii ...daaaar combinat cu saracia din zilelele de astazi nu mai iese altceva decit niste intilniri Logan Club locale, de fapt...si cu citiva participanti din zonele limitrofe!!!
                          Dati-va si voi cu parerea!!! Asteptam si parerea vecinilor!!!
                          Eu spun ca merita sa ne canalizam resursele pentru un astfel de eveniment care spun eu va ramine memorabil!!!
                          FEEDBACK:
                          1. mircynho11 - Pas!
                          2.NCDHD- cip
                          3.Kenjiro- cip
                          4.Narcisuc20- cipcirip!!!
                          5.Mikebike-cip cirip(adica e super,o Transalpina!)
                          6.costelhd- cip
                          7.Kklaus - cipciripeste si el
                          8.jenu-cip cip
                          9.Daniel67
                          10.Colectionaru
                          11.
                          12.
                          13.
                          14.

                          Astept si alti membri ...., nu-i vad pe cei din Vale pe lista
                          sigpic

                          Comment


                          • deci...cine se mai inscrie? anuntul a fost facut inca de luna trecuta pt. a putea fiecare sa-si programeze timpul!

                            Comment


                            • si eu vreau sa particip!
                              Ambition

                              http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                              Comment


                              • Jenu , trece si tu pe r3duc pe lista ...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google