Intalniri Logan Club Alba

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dupa cum am vorbit cu colectionaru la ora 17
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by kta_222282 View Post
      La ce ora ne intalnim? Eu propun sa fie dupa-masa ca sa nu fie asa cald gen 17-18!
      pentru alba ora 15,povestim si noi minciunele si la ora 16 plecam sa ii putem deranjam pe cei de la Deva la ora 17,promisiuni de la noi sunt mulllllllte!
      chiar nu stiu cati vor fi in plus de lista? si poate minus din lista!
      eu facusi o proba(ideie pe moment)cu o intalnire cu ei ,sunt poze si comenturi,
      despre cum a estit,parerea mea si a lui jenu a iesit frumos(vb de parca de cunosteam de o viata) in fine asi vrea sa fie si la noi la Alba la fel.
      Eu zic ca am facut tot posibilul(nu am fost la Sibiu dar nu am putut si daca mint sa imi taie popa nasul)
      http://www.danasoft.com/sig/colectionarul215578.jpg

      Comment


      • Pana acum 5 la 4 scoru pentru LC Deva, haide-ti fratilor inca unu macar ca sa facem un egal!

        Comment


        • salut

          care vreti sa facem o intalnire a celor care au dacia 1300-1310.astept raspuns

          Comment


          • Originally posted by dudi View Post
            care vreti sa facem o intalnire a celor care au dacia 1300-1310.astept raspuns
            cine are marca Dacia este bine venit si toti care sunt Fan dacia la fel

            ce zmeu sa mai zic ne bat alti(deva)de sar fulgi,si nu ii vom ajunge nici 10 ani
            la cum ne miscam!!!
            in ritmul asta adica tot fraieru de colectionar sa tot faca tot(stiti voi la ce ma refer)duminica este intalnirea aniversara a mea schimb prefixul si acolo o sa anunt oficial ca ma las de orisice ideie ce tine de intalniri, sa propuna Raducu de acum incolo, o sa vb si cu cristi xp sa imi schimbe statutul
            Last edited by Colectionarul; 19 August 2009, 02:22. Reason: Automerged Doublepost
            http://www.danasoft.com/sig/colectionarul215578.jpg

            Comment


            • Bravo Colectionare ,este o ideie buna !
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by costelHD View Post
                Bravo Colectionare ,este o ideie buna !
                care? ce-a cu demiterea din functie?
                http://www.danasoft.com/sig/colectionarul215578.jpg

                Comment


                • da colega ,daca asa te-ai propus sa-ti dai demisia, este o ideie? multa bafta
                  sigpic

                  Comment


                  • Părerea mea că nu trebuie forţate lucrurile. Contează mai puţin titulatura sau calitatea în care participăm pe acest forum şi club!!! ÃŽntr-un grup unde nu primează orgoliile nu au ce căuta astfel de discuţii!!! Colegii din Alba care nu mă cred îi invit să participe la întâlnirile LC Deva să se convingă de acest lucru!!! Lăsaţi discuţiile pe tema cine este organizator de întâlniri sau alte grade!! Important e să vă adunaţi, să vă respectaţi şi să participaţi la acţiunile Logan Club fără interese. Cine are interese părerea mea e să-şi caute alt loc de distracţie!!! Sper că prin opiniile mele nu am deranjat pe nimeni!!! Dacă am deranjat asta e!!! N-o să mă schimb ca să fac pe plac unora care nu înţeleg "fenomenul" LOGAN!!! Stimă tuturor!!!

                    Originally posted by dudi View Post
                    care vreti sa facem o intalnire a celor care au dacia 1300-1310.astept raspuns
                    Respectăm maşinuţa că mulţi am avut-o şi am condus-o dar pentru ce vrei tu eu zic să cauţi altă adresă!!!!
                    Last edited by Daniel 67; 19 August 2009, 19:36. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • unde si cand va intalniti ca poate apar si eu cu dacia mea daca o gat saptamana asta.dati un ID sau ceva sa mai vorbim.

                      Comment


                      • Pai de exemplu duminica ne intalnim la ora 15 la Hanul dintre salcii, ca mai apoi la ora 16 sa plecam spre Orastie unde avem o intalnire comuna cu Logan Club Deva! Te asteptam cu drag daca vrei sa vii!

                        Comment


                        • Bune planuri, sa vedem restul !!!
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • fapte nu vorbe......?
                            sigpic

                            Comment


                            • Cine mai doresteeee,... cine mai poftesteeeee,... !? fratilor nu lasati totul pe ultima zi! haideti, indrazniti, inscrietiva pe lista!

                              Comment


                              • eu o sa vin cu alta masina... a mea e in service. Abia apuc sa ne intalnim.
                                Ambition

                                http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google