Tricouri, Stegulete Auto Si Alte Obiecte Personalizate LC Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Exact, Sorin, de fanion era vorba. Cat despre stegulete, era o idee care se poate discuta.

    Nu e problema, se poate face tot ce doriti in ceea ce priveste materialele personalizate dar eu zic sa incercam sa le facem pe rand, sa stabilim care sunt prioritare.

    Dupa parerea mea tricourile ar fi prioritare si eventual fanionul. Dupa ce se finalizeaza design-ul si se da comanda, ne putem axa pe alte materiale.

    Apropo de sigla: dupa parerea voastra cam ce dimensiune ar trebui sa aiba astfel incat sa nu fie nici prea mare si nici prea mica? Inainte sa intreb de broderie am nevoie de niste dimensiuni. Intre timp voi trimite un PM la sibieni sa vad ce dimensiuni au ei la sigla de pe tricouri...
    sigpic

    Comment


    • #17
      Pai eu zic ca sigla poate sa fie cam 1/3 din tricou...
      fara linkuri externe

      Comment


      • #18
        Sigla ar putea sa fie ceva mic de dimensiunea actualei sigle (autocolantul) in partea stanga a pieptului, ca sa-l poti purta si in viata de zi cu zi (sa nu fie strident). Eventual si pe spate o inscriptie. Culoarea tricoului ar putea fi albastru sau rosu din sigla, sau un bleumarin sau negru care tine la purtat.

        Comment


        • #19
          Haideti sa hotaram intre maxim 5-6 culori care sa le bag intr-un poll saptamana viitoare... Pana luni aveti tema de gandire, oricum sambata vom mai discuta pe aceasta tema. Trebuie sa vedem sa alegem o culoare care sa nu fie nici stridenta, sa reziste la purtare si spalari repetate dar totodata sa scoata in evidenta sigla.
          sigpic

          Comment


          • #20
            Originally posted by Wotan View Post
            Sigla ar putea sa fie ceva mic de dimensiunea actualei sigle (autocolantul) in partea stanga a pieptului, ca sa-l poti purta si in viata de zi cu zi (sa nu fie strident). Eventual si pe spate o inscriptie.
            Complet de acord cu tine.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Buna si treaba cu poll-ul sa votam culoarea.

              Comment


              • #22
                Pana la poll astept aici nominalizari pentru culori... Alt subiect in legatura cu tricourile: sa ne gandim ce sa scrie pe spate. O idee de moment ar fi ca pe spate sa fie aceeasi inscriptie ca si pe tricourile oficiale Logan Club (conturul Loganului si sub el scris loganclub.ro). Desigur putem pune si altceva pe spate, trebuie doar sa vedem ce anume.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Pai ca inceput putem pune culorile cele mai uzuale si sa vedem fiecare coleg cu ce idei mai vine , incep eu lista si va rog sa o continuati:
                  1. Negru
                  2. Rosu
                  3. Gri
                  4. Albastru
                  5. Alb
                  6....

                  Comment


                  • #24
                    asa ar fi cel mai bine sa alegem culoare tricoului printr-un vot, si atunci nu apar discuti...
                    eu as alege una din urmatoarele: negru, albastru sau bleumarin si rosu...

                    Comment


                    • #25
                      Cameleon !! , glumeam....
                      Un negru ar fi fain. SI scrisu rosu cu alb.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Da de ce numa tricouri? Hai sa vedem cat ne-ar costa sa ne facem un echipament complet (de exemplu cate un trening...) Ar fi fain sa avem si trening si tricouri...
                        fara linkuri externe

                        Comment


                        • #27
                          Cum am spus si mai inainte, facem. Dar dupa parerea mea nu are rost sa ne apucam de mai multe chestii deodata deoarece exista riscul sa nu rezolvam nimic.

                          Haideti sa incercam sa ne axam pe tricouri deoarece azi-maine vine vara...


                          In alta ordine de idei revin cu un update: Am trecut azi pe la Gall Print si m-am interesat de preturile pentru cani personalizate. Concluzia: ENORM DE SCUMP. La Gall Print cereau 35 RON !!! pentru o singura cana...
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            @Shaloo: Nu crezi ca te`a cam luat valu`?)
                            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                            Magazin Piese de Schimb.
                            www.facebook.com/ElectroteknikPag

                            Comment


                            • #29
                              Ceva breloace cu LC (Arad) ar fi fain.

                              Comment


                              • #30
                                aia da , dar nu dinastea k echipament complect si dinastea
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google