Tricouri LC Arad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Pai normal ca le vom comanda dupa marimea fiecaruia...
    sigpic

    Comment


    • #17
      Situatia tricourilor sta in felul urmator:

      Am fost azi sa vorbesc de sigle brodate insa din cauza pretului ridicat si a cantitatii mici brodarea iese din discutie.

      In schimb am o veste buna: cu ajutorul lui Tavi am o oferta pentru tricouri serigrafiate cu sigla noastra la un pret de 29,50 RON. In pret este inclus tricoul de tip polo.

      Pana la urmatoarea intalnire va rog sa va ganditi la 2 lucruri:

      1. Pe spate ce imprimam? Imprimam doar simplu : Logan Club Arad (cu Logan rosu si restul alb?) sau nu imprimam nimic ?? Daca optam sa imprimam si pe spate ceva, se poate ca pretul de mai sus sa creasca in functie de ce anume se va imprima.

      2. Chiar daca situatia voturilor arata culoarea rosie ca fiind majoritara, va rog sa tineti cont ca sigla are si ea in componenta culoarea rosie si nu stiu cum va arata imprimata pe tricou tot rosu. Aceeasi situatie si in cazul culorii albastre. Chiar daca nu toti agreeaza varianta, sigla si scrisul de pe spate (daca scriem ceva) ar arata cel mai bine pe tricou de culoare neagra. Desigur, nu este batut in cuie ca nu vom imprima pe tricouri rosii, insa va rog sa va ganditi si la felul in care va arata partea rosie a siglei pe un tricou tot rosu.

      3. Sa va ganditi si cate tricouri ati dori fiecare dintre voi ca sa avem o idee in legatura cu bucatile necesare si sa va treceti pe lista. Eu ma gandeam la aproximativ 20 de bucati in total. Daca vor fi mai multe, e bine, daca nu, nu e nimic.

      Sper ca la urmatoarea intalnire sa avem si un tricou drept monstra ca sa vedeti cum arata tricoul in sine.



      Lista tricouri:

      1. MAVERICK_SS - 2 buc - M sau L
      Last edited by MAVERICK_SS; 30 March 2010, 17:11.
      sigpic

      Comment


      • #18
        1. MAVERICK_SS - 2 buc - M sau L
        2. Octavian___31 - 1 buc

        Pe rosu n-o sa iasa bine sigla.
        Cred ca si eu am votat rosu, dar nu prea m-am gandit mult

        PS: da, cred ca e bine de stiut ca un tricou Polo (100% bumbac) nu cred ca se gaseste sub 40 lei.
        Cu 35% bumbac si restu poliester am mai vazut la 20-25 lei. )
        Daca aveti ceva oferte mai bune la tricouri, go for it.

        LE: pretu e pt min. 20 buc.
        Last edited by Octavian; 30 March 2010, 14:36.

        Comment


        • #19
          Ar fi fain sa avem scris si pe spate Logan Club Arad avand in vedere ca pretul e accesibil la toti si nu cred ca o sa fie cu mult mai scump si pentru spate.
          In ce priveste culoarea ai dreptate @MAVERICK_SS si eu am votat albastru dar optez pentru negru.

          Comment


          • #20
            Nu e problema, Vlad. Stabilim la urmatoarea intalnire culoarea finala. Insa pana atunci as dori sa avem un numar cat mai exact de tricouri ca sa vedem de ce ne tinem si in functie de cate comandam (daca sunt sub 20 si daca imprimam si pe spate) vom sti pretul final.
            sigpic

            Comment


            • #21
              1. MAVERICK_SS - 2 buc - M sau L
              2. Octavian___31 - 1 buc
              3.Vlad Ioan- probabil... ?
              4. ZSO-1 buc.

              Si eu la fel am ales culoarea rosie, dar avand in vedere ca vrem sa imprimam si pe spatele tricoului LoganClub Arad in culoriile rosiu si alb, ar fi mai bine sa alegem tricoul pe culoare neagra ca o sa iasa in evidenta mai bine.
              Last edited by ZSO; 30 March 2010, 17:25.

              Comment


              • #22
                1. MAVERICK_SS - 2 buc - M sau L
                2. Octavian___31 - 1 buc.
                3. Vlad Ioan- 1 buc. L
                4. ZSO-1 buc.

                Comment


                • #23
                  daca o sa vreti doar cate 1 bucata nici sa nu va ganditi ca ajungeti la 20
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • #24
                    Acuma fiecare cate vrea Bubu. Nu bag pe gat la nimeni cate tricouri sa ia. Singura chestie va fi pretul/tricou care se stabileste in functie de cate dorim.

                    BTW, Bubu, astept sa te treci si tu pe lista.
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Nu tricou' costa mai mult, serigrafia posibil sa fie ceeeva mai scumpa daca sunt tricouri mai putine.
                      Deci nu ar fi o problema (cred) daca vor fi si 10 tricouri (eu stiu 1-2 lei in plus).

                      Comment


                      • #26
                        1. MAVERICK_SS - 2 buc - M sau L
                        2. Octavian___31 - 1 buc.
                        3. Vlad Ioan- 1 buc. L
                        4. ZSO-1 buc.
                        5. LAU - 2 buc. - marimea L - poate pe negru ar fi mai bine ...... (culoarea tricoului)

                        Comment


                        • #27
                          in principiu o sa vreau si eu 2 bucati (ca sa fie mai multe ) ... sper doar sa fie de calitate
                          ca marimi un S si un M. oricum ma mai gandesc cateva zile si la marimi si la culoare.
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • #28
                            Eu vreau o bucata - marimea L.

                            Comment


                            • #29
                              Bubu o sa aduc o bucata de tricou (unu' intreg mai) sa vada lumea.

                              Comment


                              • #30
                                tavi: am incredere in voi doi
                                daca ziceti ca e ok, atunci e ok. in caz contrar te fugar prin tot orasul ... si asa iti place.
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google