LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Azi mergem sa bem un ceai undeva, da ziceti unde ca sa stiu cati bani sa imi aduc........da defapt nui nevoie, ca daca nu o sa am destui,se rezolva ca unii membrii ai acestui forum(nu dam nume) dau cu camata banii .....daca nu vine ii problema
    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
    Magazin Piese de Schimb.
    www.facebook.com/ElectroteknikPag

    Comment


    • Cine ma poate imprumuta saptamana viitoare cu o pereche de lanturi ,mai bine zis joi ca plec afara si mi-e frica sa nu ma lase la vama sa trec cu zapezile astea.

      Comment


      • Azi vine careva la intalnire?

        Comment


        • De ce sa nu vina? Mai ales ca e zapada pana la praguri.
          sigpic

          207 noir obsidien

          Comment


          • A fost! Ca e soare, si se topeste.

            Comment


            • da eu voi merge avand in vedere ca e pentru prima data

              Comment


              • Se merge cum sa nu se mearga)

                Ps: a fost zapada ca nu mai ii:P
                Last edited by Pagu; 14 February 2009, 17:00.
                Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                Magazin Piese de Schimb.
                www.facebook.com/ElectroteknikPag

                Comment


                • Si eu vin dar nu pot sa stau mult fiinca merg la servici.

                  Comment


                  • Velantain zdei sau cum ar spune altii Valentine's Day a fost un prilej de intrunire a LCA. Parcarea noastra curatata impecabil de zapada (nu de catre buzat, ci de natura blanda) a gazduit a 53-a revedere. Afara parea sa nu fie prea rece, dar dupa o ora de asteptat bauturile racoritoare ale lui @lau, am inceput sa simtim iarna... Noroc cu @lau, care azi ne-a livrat direct de la frigider o *anta si un *epsi cu care ne-am mai incalzit putin.

                    PS Prima poza - cea cu grupul e speciala, jumatatea din stanga fotografiata pe la ora 17:00 iar jumatatea din dreapta pe la 18:00.
                    A doua poza e si mai speciala (@Pagu si restul participantilor stiu de ce).
                    Attached Files
                    Last edited by bubu_vasile; 14 February 2009, 22:18.
                    sigpic

                    207 noir obsidien

                    Comment


                    • @Arthur, am vazut astazi barul cu pricina. Am crezut ca e mult mai grav, ca i-ai spart ceva vitrine, termopane..., cand colo, e un pic julit peretele si ciobite un pic scarile. Stai linistit, ca nu are de ce sa se agite, poate sa astepte pana se lamuresc treburile. Nu-l lua in seama.
                      @Marius, ai facut rost de lanturi? Ca daca nu, iti dau eu. Ca tot ptr. un drum la unguri, mi-am cumprat si eu, am auzit ca uneori intreaba de ele, dar pe mine nu m-a intrebat nimeni nimic. Daca stiam, ti le dadeam la intalnire.
                      @Lau, vezi ca a ramas la mine in portbagaj, o geaca de-a ta fara maneci. Sa nu uit sa ti-o dau cand ne intalnim.
                      sigpic

                      Comment


                      • Rectificare poza cu prezenta... ca sa fie in ton cu "zdei" si bineinteles cu intarziatii.
                        Attached Files
                        Last edited by bubu_vasile; 14 February 2009, 22:20. Reason: cu dedicatie :)
                        sigpic

                        207 noir obsidien

                        Comment


                        • Azi nici nu am sperat sa ajung macar.
                          Data viitoare poate voi fi mai punctual(poate))

                          Comment


                          • vreau si eu pozele de azi , cum intru in posesia lor?

                            Comment


                            • Hmmmmm ... Mai bine le vezi pe forum. Au fost postate de catre SorinJ, mai "la deal"

                              Comment


                              • Multumim Sorin pentru poze ! Lui Pagu` nu-i mai dau *anta ca face prostii ...
                                Scuze ca a fost rece sucul. Am confundat iarna cu vara. Data aviatoare promit ca o sa fie mai cald ....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google