LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu stiu unde a disparut miky48 ... la inceput cand am deschis intalnirile in Arad a zis ca vine si el ... si de atunci nimic.
    si sunt curios cine a fost cel cu loganul alb ... militia ?
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Toata stima si respectul pentru fotograful nostru...

      Ca sa fiu si un pic rau : Nu ai sters din toate pozele numerele de la masina lui grassu (Am glumit...A NU SE LUA IN SERIOS )

      Sa speram ca data viitoare vom fi destui ca sa facem si cuvantul CLUB (la B e un pic problema, dar daca nu suntem destui iesim la drum si luam cu forta cativa loganisti, ii facem membri cu forta ).


      Stima.

      Later Edit :
      @bubu: Nu a fost militia (Nu cred ca au aflat inca de intalnirile noastre ca sa trimita pe cineva undercover sa ne spioneze).
      Last edited by MAVERICK_SS; 9 February 2008, 20:00. Reason: Adaugare ulterioara
      sigpic

      Comment


      • se putea si CLUB, dar si asa poza a iesit destul de lunga...

        @MAVERICK_SS am fost foarte atent cu numerele lu' @grassu acolo unde era cazul... la pozele la care nu am umblat oricum nu se distinge prea bine combinatia!
        sigpic

        207 noir obsidien

        Comment


        • super au iesit pozele de azi

          Geniala ideea , cred ca suntem primii care au facut asa ceva
          sigpic

          Comment


          • frumos frumos;) data viitoare vin si eu,sau dak nu ,peste 2 sapt...proaspat vopsita
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by bubu_vasile View Post
              nu stiu unde a disparut miky48 ... la inceput cand am deschis intalnirile in Arad a zis ca vine si el ... si de atunci nimic.
              si sunt curios cine a fost cel cu loganul alb ... militia ?
              Am avut ceva probleme si n-am ajuns la spalatorie, mi-a fost rusine sa vin cu masina asa de murdara, incerc sa fiu prezent saptamina viitoare.

              Comment


              • sorinj: nu trebuia sa stergi numerele, eu glumisem ...oricum ....e tare

                P.S. al 7lea coleg de`al nostru de la intalnire nu avea logan alb ...era un gri deschis

                Comment


                • Originally posted by bubu_vasile View Post
                  tavi: ideea e simpla- mareom+boris+sorin = aprox 300 kile
                  si daca nu e de ajuns mai ia un sac de ceva.... si sigur ti se lasa arcurile
                  poate 360(eu 105)
                  toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                  Comment


                  • Originally posted by grassu View Post
                    sorinj: nu trebuia sa stergi numerele, eu glumisem ...oricum ....e tare
                    Stiu ca ai glumit! doar am stabilit asta la intalnire. Dar pentru ca ti-am promis data trecuta ca am sa le sterg si nu am facut-o, le-am sters data asta.
                    sigpic

                    207 noir obsidien

                    Comment


                    • Okey ...mersi mult

                      Comment


                      • Cel intarziat, cu Logan gri, am fost eu ... m-am informat gresit asupra orei de intalnire.

                        Comment


                        • miky: fiecare are dreptul la o intalnire fara masina spalata
                          saptamana trecuta am fost eu, saptamana asta evol, deci ....

                          mos: no problem ... saptamana viitoare ajungi tu la timp ....

                          stiti de ce am inghetat eu in seara asta afara ? eram sigur ca nu stiti ... mi-am tras o pereche de xenoane
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Am sa incerc sa vin si sambata viitoare, dar sa comunicati ora si data exacta.

                            Comment


                            • Originally posted by bubu_vasile View Post
                              miky: fiecare are dreptul la o intalnire fara masina spalata
                              saptamana trecuta am fost eu, saptamana asta evol, deci ....

                              mos: no problem ... saptamana viitoare ajungi tu la timp ....

                              stiti de ce am inghetat eu in seara asta afara ? eram sigur ca nu stiti ... mi-am tras o pereche de xenoane
                              oooo...frumos frumos, bubu,si cat te-au costat si cum vede loganul cu xenoanele acuma?
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by sorinj View Post
                                Imi cer scuze de postare consecutiva dar poza asta merita sa fie SINGURA!!

                                supe rpoza si ideea poate ar fi bine sa facem stikere cu pza asta
                                ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                                YO2MKL
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google