LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Faci si tu o oprire de 10 minute in drum spre Timisoara... Hai ca se poate
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by grassu View Post
      Pffff si eu as veni dar am de lucru pe acasa si as trage si o fuga pana la timisoara ...dar poate poate trec si eu sa va mai vad
      1) Gandeste-te inainte sa vi sa nu cumva sa se razbune cineva si pe tine!
      2)Inainte sa pleci sa iti verifici masina sa nu ai lipite diferite chestii pe ea

      Chestile astea le`am invatat pe pielea mea
      Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
      Magazin Piese de Schimb.
      www.facebook.com/ElectroteknikPag

      Comment


      • Pagule tu vii sau nu?

        Comment


        • hmmm, UTA e pe calea cea buna, Bayern ii in forma mare, cu scoala momentan ii bine, benzina este, bani sunt ,vreme buna , ............da`....tot nu vin
          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
          Magazin Piese de Schimb.
          www.facebook.com/ElectroteknikPag

          Comment


          • DA te inteleg.

            Comment


            • Originally posted by Pagu View Post
              hmmm, UTA e pe calea cea buna, Bayern ii in forma mare, cu scoala momentan ii bine, benzina este, bani sunt ,vreme buna , ............da`....tot nu vin
              revin......UTA nu o duce bine, Bayern asa si asa da nu stralucit,scoala nu mai merge,benzina pe rezerva, bani canci, vreme nasoala.......deci probabil ca o sa fiu atat de plictisit maine incat o sa vin probabil sa ma mai inveselesc facand misto de S si de Siglele "comuniste"
              Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
              Magazin Piese de Schimb.
              www.facebook.com/ElectroteknikPag

              Comment


              • Pagule mai las fotbalul ca aici e forum de masini,U.T.A este doar o {LEGENDA}uitata.

                Comment


                • O sa trec sa va salut si eu

                  Fain la intalnire azi, am salutat si eu da nu pe toti
                  Last edited by Pagu; 28 February 2009, 18:20. Reason: Automerged Doublepost
                  Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                  Magazin Piese de Schimb.
                  www.facebook.com/ElectroteknikPag

                  Comment


                  • Mah da da figura esti ma,ca sa nu zic altcumva.
                    Nici nu te-ai dat jos sa dai mana cu noi,sau ma rog cu o parte dintre noi...

                    Comment


                    • 55 sau MAVERICK_55

                      Azi s-a invatat cum sa "pierzi" oglinda, si cum sa o pui la loc. S-au facut din nou stickereli de data asta doar de proba, chiar si fotografia de prezenta a fost stikerita, cine stie... poate data viitoare se vor face iar.
                      Attached Files
                      Last edited by sorinj; 28 February 2009, 21:00.
                      sigpic

                      207 noir obsidien

                      Comment


                      • Cristian_B cine este ? il cunosc ? sau nu imi aduc eu aminte ?

                        ma bucur ca a revenit si Lili. Shaloo: asa repede ti-au facut masina ? Ca ti-am vazut-o miercuri parca la Verbita in fata la "caroserii/tinichigerie".
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Pagule nici nu ma asteptam la tine sa te oftici chiar asa pt. nimica toata ,putea sa mi se intample chiar si mie sau altora daca vb. aiurea.

                          Comment


                          • Originally posted by bubu_vasile View Post
                            Cristian_B cine este ? il cunosc ? sau nu imi aduc eu aminte ?

                            ma bucur ca a revenit si Lili. Shaloo: asa repede ti-au facut masina ? Ca ti-am vazut-o miercuri parca la Verbita in fata la "caroserii/tinichigerie".
                            Pai am dus-o miercuri pe la 10 dimineata si vineri la 11 mi-au dat telefon ca e gata. S-au miscat foarte repede si arata foarte bine masina(nici nu se cunoaste ca a fost lovita) iar alte zgarieturi sau lovituri nu am mai descoperit.
                            Pe factura scria la manopera(cu tot cu vopsit si stat masina in cuva) 16 ore.
                            fara linkuri externe

                            Comment


                            • Dar eu nu am lipsit doar data trecuta Arthur , ca am fost la Timisoara la intalnirea Club Opel&Tigra
                              Attached Files
                              sigpic My Black Pearl

                              Comment


                              • Oh da lili, pun pariu ca toti ti`au laudat black pearlu` !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google