LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ii bine acuma evo?...
    PS: sa sti ca da bine
    sigpic

    Comment


    • iaca si pe mine cu noua semnatura .... poate saptamana asta reusim si un club
      wizard: hai ma stai acasa ... sa intrii si tu la "club"
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • si ... DA ... evol.

        INTALNIRE SAMBATA LA 14.30
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • bubu,daca ar fi mai devreme,inainte de 12 as putea sa vin dar asa,nu am cum ca ai mei mi-or facut program de weekend ...si trebuie sa plec,iar la ora aia 14:30 chiar ca nu pot sa ajung,
          sorry
          sigpic

          Comment


          • Vad ca in curand ma voi imbogati! Voi la cat v-ati gandit sa se ridice suma pentru drepturi de autor / caciula de locuitor??
            sigpic

            207 noir obsidien

            Comment


            • @sorinj : Aceasta problema trebuie discutata la urmatoarea intalnire, cu conditia sa tinem cont de evolutia euro/leu/dolar pe pietele internationale si neuitand sa luam in calcul si nivelul inflatiei curente :P
              sigpic

              Comment


              • nu o putem lasa pe Duminica ?
                sigpic

                Comment


                • eu zic ca se poate si duminica ... hai sariti .... spuneti-va si voi parerile ... se poate duminica ? la aceeasi ora ?
                  sau a-ti adormit toti ?
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • eu unul nu pot sa vin sambata pt ca trebuie sa ma duc la meci la UTA

                    Duminica sunt liber toata ziua !

                    Wizard iar nu poate sa vina....hai fieva mila de noi si veniti si voi duminica la 14:30
                    sigpic

                    Comment


                    • La UTA?? ce iar joaca sambata la matineu?? sau se antreneaza pentru viitorul campionat?

                      Despre intalnire... e bine si duminica la 14:30.
                      sigpic

                      207 noir obsidien

                      Comment


                      • Si pentru mine e bine duminica la 14:30, numa bine am motiv sa ma trezesc mai de dimineata si sa fug pana in piata de masini

                        Atunci intalnirea de saptamana asta se amana pe duminica, da ??
                        sigpic

                        Comment


                        • k ... s-a decis atunci ...

                          intalnirea DUMINICA ORA 14.30 in parcarea de la Patinoar ... cu intrare pe la semafoarele de la giratoriul din subcetate ... bla--bla ....

                          PS ... o sa fim in parcarea din "spate", adica in cea de langa patinoar ...

                          speram sa vina si toti cei care au mai intrat pe thread-ul asta ...

                          RosuDeFoc: pe unde ai disparut ?
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Cred ca voi veni si eu.

                            Comment


                            • Mai ramane valabila chestia cu CD-ul "Manualu' service Logan"?
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google