LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 78

    LXXVIII - 78 din 8.08.2009

    Reprezentantul KeanuRev-ului in teritoriu isi face datoria si vinde stikere (sa epuizeze lotul, ca am auzit ca cica iar se schimba formatul...).
    Attached Files
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • Da Sorine e bine ca ne-ai prezentat sa ne stie lumea.

      Comment


      • sambata sa va luati costumele ca avem musafiri

        offtopic: la cine am promis un tricou cu LoganClub marime mare ???
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Musafiri ?? Cine, cine ?? Sau e surpriza ?

          In alta ordine de idei, intalnire ad-hoc LC Arad astazi pe la 10:30 - 11:00 la Veverita la bar. Participanti: je si Shaloo. Eu am fost sa schimb claxonul la Logan (pana la urma nu l-au schimbat ca nu au pe stoc) iar Shaloo sa rezolve problemele ce le avea cu frana.
          sigpic

          Comment


          • am doar 2 litere pentru voi TM
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • UUUuuuuuuaaaaaauuuuu!!!!!!!!
              sigpic

              Comment


              • deci, a fost frumos ...
                luand in considerare absenta multor colegi de forum atat din arad cat si din timisoara, am luat decizia de a face o intalnire comuna, ajungand astfel la un numar rezonabil de participanti ...
                in rest, voie buna, caldura nu foarte mare, participanti entuziasti, seba "capatuit" a mai luat cateva kile, s-a mutat la mese si banci de au ametit aia de la pizzerie, la marius i-au iesit iar vorbe, ca deh ... nu s-a putut abtine, boris era verde de la atata iarba (am inteles ca a trecut de la mancat la prizat), ne-am cunoscut si cu cativa membrii timisoreni pe care nu i-am intalnit pana acum, si ce sa mai zic ... doar vanatoarea a fost riscanta, in rest toti cuminti ...
                asteptam pozele zsolt ...
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Am ras, am povestit, am mancat, am baut (apa si/sau suc )... ce mai, faina intalnire. Pizza buna si muuulta, ca de obicei si e prima pizza ce l-a dat gata pe Seba
                  @bubu lasa ca ne dai matura data viitoare, azi a maturat vantul dupa noi

                  ps. ce intalnire echilibrata 8 timisoreni si 8 aradeni prezenti azi
                  Attached Files
                  sigpic
                  ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

                  Comment


                  • Eu am lipisit ca de obicei din cauza lipsei de transport.

                    Comment


                    • Si nu puteai sa suni pe cineva sa te transporte ?? Nu cred ca erai refuzat...

                      puncte puncte puncte


                      Later edit: Scuze, Lau, ca ti-am incurcat socotelile cu pizza... Data viitoare ne sincronizam mai ca lumea sa nu ne mai incurcam. In rest, intalnirea a fost super. Multumim colegilor de la Timisoara pentru vizita, vedem cand venim si noi pe la voi in vizita.
                      Last edited by MAVERICK_SS; 15 August 2009, 21:51.
                      sigpic

                      Comment


                      • cat mai repede ca altfel nu mai au unde sa ne gazduiasca
                        redule' ... eu ti-am tot spus ca oricum vin din zona si ca te duc eu, dar daca tu nu vrei sa vii pasager, eu ce sa iti fac ? voua va plac doar intalnirile din timpul saptamanii...
                        in alta ordine de idei, o pizza impaturita, mult suc si multa pizza (chiar in exces), mutari de trupe (bine ca nu s-au suparat aia la cat am mutat mesele), in rest vorba lui zsolt: distractie, glume, bancuri si discutii despre anumite threaduri de pe forum.
                        o zi plina ... si frumoasa.
                        va mai asteptam ori de cate ori vreti.
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Placuta intalnire azi la Arad intre cativa membrii de la LC Arad si LC Tm;putin de aici putin de acolo si ne-am strans cativa.La mine a fost prima intalnire de acest gen,adica intre cele doua cluburi mi-a placut si m-am simtit bine:o sământa,un suc,o pizza,un pic de buna dispozitie,adica mai pe scurt„o intalnire reusita”.

                          Comment


                          • foarte educativa intilnirea comu`nala,oameni de caracter,gustare buna,fotografu ar trebui impuscat drumu spre casa priceless
                            sigpic

                            Comment


                            • A fost SUPER ! intalnirea. .Salutari tuturor timisorenilor si lui Lau din SM.
                              Maverik nu-ti face probleme ...........

                              Comment


                              • Originally posted by bubu_vasile View Post
                                cat mai repede ca altfel nu mai au unde sa ne gazduiasca
                                redule' ... eu ti-am tot spus ca oricum vin din zona si ca te duc eu, dar daca tu nu vrei sa vii pasager, eu ce sa iti fac ? voua va plac doar intalnirile din timpul saptamanii...
                                in alta ordine de idei, o pizza impaturita, mult suc si multa pizza (chiar in exces), mutari de trupe (bine ca nu s-au suparat aia la cat am mutat mesele), in rest vorba lui zsolt: distractie, glume, bancuri si discutii despre anumite threaduri de pe forum.
                                o zi plina ... si frumoasa.
                                va mai asteptam ori de cate ori vreti.
                                Mie sti bine ca nu prea imi place sa vin la intalniri fara utilaj.
                                Si de aia in timpul saptamanii mai ajung ca e masina disponibila.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google