LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • apropo' sorin ... felicitari :p
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • 84

      84... Daciene, leoaice, tigre si tigroaice, TheMaty, pescar fara pesti, aspirator, carpa de lustruit, liniutze, casa de piatra, raliul de saptamana viitoare, seminte, si peste toate... faza zilei:
      el: Va deranjam daca ne antrenam cu masinutza?
      noi: Nuuu!
      el: ok... atunci valea de pe traseu!

      P.S. In "filmuletz" observati cat de tare batea vantul... ca inchidea usa Loganului argintiu. Va propun sa numarati de cate ori se inchide si se deschide usa! (si sa imi spuneti si mie)
      Attached Files
      Last edited by sorinj; 19 September 2009, 20:40.
      sigpic

      207 noir obsidien

      Comment


      • mavericku' zici ca esti telighidat ...
        ce ti-or facut astia de te misti in halul asta ???
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Top Secret Experimentam noi metode de locomotie
          sigpic

          Comment


          • 85

            Cu o mica intarziere atasez editia 85, cu numai 2 masini... asta poate din cauza prezentei mult mai numeroase de vineri cu ocazia Raliului Aradului.
            Attached Files
            sigpic

            207 noir obsidien

            Comment


            • multumim sorin. da, in parte si a raliului de vineri dar si de sambata. pe de alta parte si a "plecarii" rapide de la intalnire in urma unui "telefon". ulterior am fost sunat de inca 2 sau 3 (nu mai stiu exact) care vroiau sa vina ...
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Din luna de miere, de la Viena, salutari membrilor Logan Club Arad. Maine din pacate, voi fi prezent in doar in spirit la intalnire.

                P.S. La doar cateva ore de la sosire, a trebuit sa fac o prezentare a masinii unui vienez interesat de cumpararea unui Logan. Avem deja reputatie...

                Comment


                • Distractie placuta si Casa de Piatra Ma bucur ca stabilim noi contacte cu colegii austrieci... Numa' bine la anu' facem o delegatie LC Arad si mergem la intalnirea internationala Dacia
                  sigpic

                  Comment


                  • 86

                    LXXXVI
                    Soare cu dinti (gata cu vara), parcare de rezerva (cea principala era ocupata de modelisti), intarziati (era sa fie doar ZSO la intalnire), Miky a adus un nou membru in club (pacat ca are patru picioare, e carunt si nu mushca), portocaliu (pagu a intrat de azi oficial in campanie... de toamna)...
                    Attached Files
                    sigpic

                    207 noir obsidien

                    Comment


                    • Pagule cum de ai venit cu Loganul?

                      Comment


                      • Am avut o treaba colegiala in care a trebuit safie implicat si Loganu` deoarece are cui
                        Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                        Magazin Piese de Schimb.
                        www.facebook.com/ElectroteknikPag

                        Comment


                        • Iara l-ai pus la tras pe saracu ..om"?

                          Comment


                          • ii obisnuit :-j )
                            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                            Magazin Piese de Schimb.
                            www.facebook.com/ElectroteknikPag

                            Comment


                            • Stiu.Se vede dupa arcuri.)

                              Comment


                              • prima data m-am speriat cand am vazut parcarea goala...defapt nu era chiar goala era ocupata de un domn cu un prunc care se juca cu masinuta si facea ture dupa jaloane...mai un pic si credeam ca am gresit locatia si ziua ...dar pana la urma ne-am starns asa incetisor )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google