LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Black Pearl View Post
    Pentru mine intalnirile de sambata dupamasa erau intalnirile cu prietenii din Clu******.
    De ce vorbesti la timpul trecut? Eu stiu ca LCA nu s-a desfiintat. Esti si in continuare binevenita la intalniri. Bineînteles în limita timpului disponibil.
    sigpic

    Comment


    • Doru, asta o sa se intample din pacate in urmatoarea perioada. Tot mai multi vor renunta la "discutiile" de la intalniri. S-au saturat de balacareala si cu toate incercarile de a schimba situatia nu am reusit.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Intalnire astazi la 16:30. Va rog sa fiti pe cat posibil punctuali pentru a putea discuta situatia actuala si de ce nu, viitoare.

        MAVERICKu
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by bubu_vasile View Post
          Doru, asta o sa se intample din pacate in urmatoarea perioada. Tot mai multi vor renunta la "discutiile" de la intalniri. S-au saturat de balacareala si cu toate incercarile de a schimba situatia nu am reusit.
          Sezi bland, ca nu e chiar asa de neagra situatia.

          Originally posted by MAVERICK_SS
          Intalnire astazi la 16:30. Va rog sa fiti pe cat posibil punctuali pentru a putea discuta situatia actuala si de ce nu, viitoare
          Din pacate Dani, eu, din motive fizice, nu o sa pot sa vin astazi la intalnire - m-am operat miercuri la genunchi.
          sigpic

          Comment


          • @dorule, insanatosire garbnica, scuze de offtopic

            Comment


            • Insanatosire grabnica, Doru. Nu e nicio problema ca nu ajungi. Vei fi tinut la curent cu desfasurarea situatiei.
              sigpic

              Comment


              • Sa ai parte de sanatate Dorule! Si fii fara frica LoganClub Arad va continua sa existe si dupa 100.

                Pana la 100 a fost cam asa:
                sigpic

                207 noir obsidien

                Comment


                • Mersi la toti pentru urări. Si eu sper sa fie cat mai grabnica recuperarea. Sa putem merge la munte cat mai repede. In vara asta sper sa fie si Fagarasul.
                  sigpic

                  Comment


                  • Multa Sanatate Dorule ! Si sa joci tenis de masa cat mai repede !

                    Comment


                    • 1o1, inaintea lui o fo` 100 si dupa el vine 102!
                      Attached Files
                      Last edited by MAVERICK_SS; 26 January 2010, 20:53.
                      Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                      Magazin Piese de Schimb.
                      www.facebook.com/ElectroteknikPag

                      Comment


                      • dorule sanatate maxima.
                        sigpic

                        Comment


                        • @Pagu: Nu stiu cine a editat pozele, dar am in schimb 2 intrebari:

                          1. Ce s-a intamplat cu sigla de ati luat-o la tinta? Alta data sa nu mai modificati sigla, va rog, OK ?
                          2. Nu vad ce treaba au pozele 2 si 3 (cele cu sigla de Politie Internationala) cu intalnirea. Ma puteti lamuri si pe mine ?
                          sigpic

                          Comment


                          • Eu am modificato` si o sa o modific si de acuma incolo daca e nevoie
                            Poza 2 si 3 sa zica cel ce stie ca nici eu nu stiu
                            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                            Magazin Piese de Schimb.
                            www.facebook.com/ElectroteknikPag

                            Comment


                            • Te rog data viitoare sa nu mai modifici sigla.

                              OK, mai astept explicatii pentru pozele 2 si 3.
                              Last edited by MAVERICK_SS; 17 January 2010, 02:15.
                              sigpic

                              Comment


                              • Insanatosire grabnica Dorule!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google