LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • -reusite poze de prezenta
    -mersi ca m-ati primit si pe mine -salutare la toti.

    Comment


    • Ce clare sunt pozele Maverick. Data viitoare vin cu masina spalata ca mi-e jena de cum arata.

      Comment


      • @grassu: Da.
        @Vlad Ioan: Bine ai venit. Te asteptam la cat mai multe intalniri.
        @lau: Si eu ma mir ce clare au iesit. Lasa, ca pe vremea asta nu prea are rost spalatul ca pana ajungi in parcare se murdareste din nou.
        sigpic

        Comment


        • @lau:si mie mi c-am jena...mai mult rusine...avea dreptate Red_Alin, trebuia sa mergem la spalatorie ) ...

          @Vlad Ioan: bine ai venit in loganclub

          Comment


          • Bine v.am gasit pe toti si la cat mai multe intalniri ... si vreme buna sa nu mai avem probleme cu noroiul

            Comment


            • Originally posted by ZSO View Post
              @lau:si mie mi c-am jena...mai mult rusine...avea dreptate Red_Alin, trebuia sa mergem la spalatorie ) ...

              @Vlad Ioan: bine ai venit in loganclub
              Lasa Zsolt ca oricum mergeam degeaba,nu vezi ce vreme ii afara?

              Comment


              • @MAVERICK_SS: A cui a fost ideea ?? (de curiozitate intreb)

                Comment


                • Nu a fost ideea nimanui, dar decat sa nu avem deloc fotografii cu prezenta, e bine si asa "stock" cum zici tu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Scuze de intruziune. Am observat si la intalnirea noastra comuna faptul ca nu toate masinile din LC Arad au stickere. E nasol sa treci prin judet, fie si in tranzit, sa te blitzuie un coleg de trafic si sa nu stii ca ti-e coleg si in club, fiindca sigla de pe masca nu o vezi la 120 la ora, iar numerele nu prea le tii minte. Nu v-ati facut stickere pentru toti, asta e clar, dar cum ne recunoastem? Bine, pe mine - dupa numar, dar cu restul?
                    The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                    Comment


                    • S-avem pardon, dar asa cum tie ti se pare nasol ca nu au toate stikere, asa probabil mi s-ar parea mie sau altora(care n-au) foarte nasol.
                      Cat despre tine, dupa caree numar? De la pantofi?

                      Comment


                      • E optiunea fiecaruia sa isi pua stick-ere sau nu.

                        Comment


                        • Originally posted by AR-18-MOS View Post
                          S-avem pardon, dar asa cum tie ti se pare nasol ca nu au toate stikere, asa probabil mi s-ar parea mie sau altora(care n-au) foarte nasol.
                          Cat despre tine, dupa caree numar? De la pantofi?
                          @AR-18-MOS, te rog " fara violenta " stai linistit ca @JREwing, nu s-a referit cu rea vointa la faza cu stiker-ele, doar ca un fapt divers, am apucat sa-l cunosc la intalnirea comuna cu timisorenii, e un fecior fain.
                          Cat despre numarul lui de la masina, e "beton" TM ... UTA, si culmea, nu este preferential si nu l-a refuzat. Se pare ca totusi suntem multi care suntem paraleli cu fotbalul.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sunt de acord cu Rouge de Feu, haideti sa incercam sa nu fim asa taiosi la vorba si sa incercam sa raspundem/postam cu calm si cumpatare. Din pacate (sau nu, depinde cum privesti problema), limba romana este plina de intelesuri si subintelesuri astfel ca un cuvant sau o virgula pusa gresit poate schimba sensul exprimarii radical si astfel apar discutii si certuri inutile.
                            sigpic

                            Comment


                            • @JREwing, pe tine nu avem cum sa nu te recunoaste,mai ales ca daca tin eu bine minte ai si UTA la numar...Tm12UTA daca tine eu bine minte...

                              Referitor la stikere, ramane la obtiunea fiecaruia sa-si puna acele stikere cu LC, adevaru e ca la voi la timisoreni aveti stikere mai calumea in nuanta masini dupa cate am observat si la tine, arata mai fain

                              Comment


                              • @MAVERICK_SS: Da, cum spui tu ...dar daca tot faci poze ...nu mai bine le mai diversifici putin ? Cam asta era ideea...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google