LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @grassu: cum adica sa le diversifice, sa faca poze din profil,la asta te referi?

    Comment


    • Când am spus nasol, m-am referit la faptul că am primit blițuri de la oameni din Logan Club, fără să știu că și cine sunt. Am aflat ulterior, punând întrebări. N-am vrut să jignesc pe nimeni, era pur și simplu o curiozitate.
      @Rouge de Feu și ZSO: Mersi de aprecieri.
      Dorule, cum e piciorul și cum merge recuperarea?
      The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

      Comment


      • Originally posted by JREwing View Post
        @Rouge de Feu și ZSO: Mersi de aprecieri.
        Cu placere, de fapt am vrut sa spun ca toti timisorenii sunt feciori faini - printre altele, nu o sa uit pozitia pe care ati luat-o si ajutorul dat, cu ocazia actiunii de Craciun -.
        Originally posted by JREwing View Post
        Dorule, cum e piciorul și cum merge recuperarea?
        Mersi bine. Sau aproximativ bine (nu atat de repede cat as vrea eu), in sensul ca pot umbla si calca pe el, dar nu am inca voie sa-l indoi cu greutate pe el, asa ca trebuie sa am rabdare.
        Last edited by Rouge de Feu; 2 February 2010, 00:00.
        sigpic

        Comment


        • Doamne-ajută. Mă bucur. Dacă te pot ajuta cu ceva sfaturi, idei (legate de recuperare) - cu mare drag.
          The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

          Comment


          • acum de cand nu mai e SJ fotograf oficial , nu mai avem voie sa folosim sigla)
            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
            Magazin Piese de Schimb.
            www.facebook.com/ElectroteknikPag

            Comment


            • Asta e, daca nu avem bani sa platim drepturile de autor, suportam consecintele

              In alta ordine de idei, decat sa bateti apropouri, mai bine veniti cu propuneri (daca aveti) in ceea ce priveste intalnirile, pozele sau orice alt lucru legat de LC Arad. Sunt deschis la sugestii atata timp cat sunt de bun-simt si gandite inainte.
              sigpic

              Comment


              • Pai o prima sugestie ar fi cautarea unui fotograf,nu?
                Ar trebui gasit printre noi cineva care are un aparat foto cat de cat ok.
                Tot sa facem poze cu telefonul la nesfarsit ii penibil.

                Comment


                • dupa parerea mea, in lipsa lui sorin, deja avem un fotograf, pe maveriku, doar ca trebuie un pic schimbat stilul imortalizarii momentelor...

                  dar daca e sa vorbim important este sa fim cat mai multi la intalniri si sa ne simtim in primul rand cat mai bine...si daca acest lucru este posibil nu mai conteaza prezenta sau pozele...asa cred eu...

                  Comment


                  • Discutam la intalnire...
                    sigpic

                    Comment


                    • sa nu iei asta in parere de rau dani...

                      Comment


                      • @MAVERICK_SS: Pur si simplu m`am uitat la pozele postate de la ultimele 2 intalniri si mi s-au parut la fel. E totusi mare diferenta dintre pozele facute de sorin si cele facute de xxx (chiar nu`s curios cine le`o facut pe astea, ca nu despre asta e vorba) si sa nu arate asa aiurea, ma gandeam k daca bat apropoul poate o sa ii pice fisa cuiva sa faca si altfel de poze. De ex, nu este o poza cu toate masinile sau o poza cu voi sau cu o parte din voi mai ok...

                        P.S. Sper ca am reusit sa ma fac inteles intr`un final si ca postul meu e gandit si scris cu bun simt ca sa imi poti lua parerea in considerare.

                        @ZSO: cred ca prin raspunsul pe care i l`am dat lui maverick ti`am raspuns si tie, daca nu ..da`mi un pm si te lamuresc pe prv
                        Last edited by grassu; 3 February 2010, 10:05.

                        Comment


                        • Eu zic sa nu dramatizam atat de tare situatia. E o perioada mai speciala in cadrul LC Arad, in care orice poza despre intalniri e binevenita, chiar daca e stoc, cu mobilul, din avion, sau mai stiu eu cum.
                          P.S. Nu cred ca doar Sorin stie sa faca poze in LCAr... mai sunt si altii, doar ca trebuie descoperiti, prinsi pe la intalniri si convinsi. Timpul le rezolva pe toate.
                          sigpic

                          207 noir obsidien

                          Comment


                          • @grassu: Nu sunt poze cu toate masinile in linie datorita faptului ca nu aveam in acel moment un aparat performant cu care sa se vada bine pozele de la departare, de aceea am optat pentru niste close-up-uri simple dar clare.
                            sigpic

                            Comment


                            • e trist cand din cauza unor probleme nesemnificative oamenii nu isi mai aduc aminte de lucrurile importante:


                              La Multi Ani in primul rand celor care se recunosc acolo, celui din spatele aparatului foto, dar si a celor din LC Arad.

                              PS ce fetze inocente aveam (unii)
                              Last edited by bubu_vasile; 5 February 2010, 09:20.
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • da bubu o poza m`ai faina nu ai putut pune si tu ))

                                asta cred ca e chiar la prima intalnire ha ?
                                grassu ce umflat erai
                                tre sa recunosti ca eu eram acolo toata sansa )
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google