LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa e... e de la prima din 2.02.2008. Au curs 2 ani de apa pe Mures, au crescut 2 ani de buruieni in parcare, la fel cum s-au si uscat, au cazut 2 ani de zapada si tot atatia de frunze uscate peste dalele locului de intalnire, si bineinteles vreo 2 ani de temperaturi caniculare si de rafale de plaoie.

    Unii ne-am adus aminte, dar ne-am abtinut. Daca tot s-a spart gheata (azi au fost +8) va urez tuturor carora le pasa de LC Arad (nu numai celor din poza) La multi ani! si la Multe intalniri LC AR.
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • Originally posted by grassu View Post
      Am si eu o curiozitate ...de acum incolo toate pozele or sa fie asa "stock" ??
      Originally posted by MAVERICK_SS View Post
      @grassu: Da.
      @Vlad Ioan: Bine ai venit. Te asteptam la cat mai multe intalniri.
      @lau: Si eu ma mir ce clare au iesit. Lasa, ca pe vremea asta nu prea are rost spalatul ca pana ajungi in parcare se murdareste din nou.
      Originally posted by MAVERICK_SS View Post
      @grassu: Nu sunt poze cu toate masinile in linie datorita faptului ca nu aveam in acel moment un aparat performant cu care sa se vada bine pozele de la departare, de aceea am optat pentru niste close-up-uri simple dar clare.
      Mi se pare mie sau te contrazici singur ?!

      @Evolution: mba, tu esti speranta ...care a apus !

      @ restu: nu se cearta nimeni, oricine poate sa faca poze, etc ..pace tuturor )

      Comment


      • Azi vine careva?

        Comment


        • Eu voi fi prezent
          sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

          Comment


          • Incerc sa vin si eu .

            Comment


            • Vreme de rahat, dar vin

              PS:pfuuu ce fata de cersetor aveam in poza aia
              Last edited by Octavian; 6 February 2010, 17:06.

              Comment


              • Ajung si eu sper.

                Comment


                • 104

                  A trecut si intalnirea cu numarul 104... Discutii variate prin parcare, parcare plina cu zapada fleoscaita, condimentate cu niste drifturi nereusite de BMW si o vreme capricioasa urmata de un ceai cald la Venetia ca sa nu ne prinda raceala si AH1N1

                  Prezenta:

                  1. Aty
                  2. Miky 48
                  3. ALY_N
                  4. Red_Alin
                  5. becudani
                  6. Vlad Ioan
                  7. Shaloo
                  8. ZSO
                  9. MAVERICK_SS
                  10. Norby89
                  11. Octavian__31
                  12. Wotan
                  13. Pagu' (in trecere, a parcat langa cei cu BMW-ul, masina se vede in fundalul pozei in care este si masina lui Norby89)

                  Din cauza alunecusului de pe jos si pozele au iesit mai "alunecate", care incotro.
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • nu o mers bmw`u ca o avut gume tari de iarna pe spate si nu alunecau , pe fata erau cele de vara aproape slic si fugea fata
                    frate..cand i`am dat a2-a ..si am pus`o de`a latu ...Drift nu alta !!!

                    Comment


                    • grassu ca sa ne vezi mai bine in poze ( ca live vad ca nu mai vii) o sa duc eu data viitoare aparatu meu foto. (sony 3.2 ,cybershot, nui cine stie ce,dar pe vremea ei era nr.1)
                      sigpic

                      Comment


                      • Care se incumeta sa vina azi pe vremea asta?

                        Comment


                        • 105

                          Cu toata vremea rea am reusit sa fac si niste poze desi mi-au inghetat mainile si s.a aburit telefonul

                          1. Vlad Ioan
                          2. ZSO
                          3. Rouge de Feu
                          4. Red_Alin (fara masina)
                          Attached Files

                          Comment


                          • Lasa ca sunt ok.
                            Misto intalnire,putin da grei cum se zice

                            Comment


                            • chiar a fost fain, noroc ca am prins o portiune in parcare(cu zapada neatins) si ne-am mai putut invarti...

                              Comment


                              • Felicitari pentru persistenta. Eu din pacate am avut de facut un drum Lipova-retur. Urata vreme, am avut zapada stransa in fiecare adancitura din botul masinii...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google