LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da. Grav... Grav... "Absent nemotivat", pentru "organizator". Ce se intampla? Ne-ai lasat de izbeliste Dani, fara sa ne previi? Nu ma mai joc.
    Last edited by Rouge de Feu; 14 February 2010, 09:55.
    sigpic

    Comment


    • Sau s-o fi retras acum in plina glorie?

      Comment


      • ok...eu votez cu mine ) hai ca glumeam)
        sigpic

        Comment


        • Imi pare rau ca prin urmatorul anunt dezamagesc pe cativa membri LC Arad, dar NU M-AM RETRAS. Intalnirea FULGER de ieri s-a desfasurat pe circuitul de la VIK in prezenta lui Virtualmansorin de la Timisoara. La intalnire cei prezenti au hotarat ca tinand cont de starea vremii sa nu mai participe si la oficiala de la 16:30 asa ca nici eu nu am mai venind gandindu-ma ca din cauza vremii nu va mai veni nimeni.

          Prezenta:

          1.Virtualmansorin
          2.Bubu_vasile
          3.MAVERICK_SS
          4.Shaloo
          5.Lau
          6.Sorinj
          7.ALY_N
          8.Miky_48

          Urmeaza cateva poze de pe circuit, unde pe o lapovita crunta cativa soferi curajosi au intrat si s-au dat cateva ture pe circuit:
          PS: Pe langa cei din fotografii si Lau a facut cateva ture, numai ca se pare ca nu a mai fost pozat
          Attached Files
          Last edited by MAVERICK_SS; 14 February 2010, 19:19.
          sigpic

          Comment


          • Pe cuvantul meu daca va mai inteleg pe unii. Se pare ca nu mai pot glumi ca imediat imi sariti la gat. Alta data o sa fiu mai explicit cand glumesc. Din moment ce ne-am intalnit la pista inainte de 16:30, e normal sa fie intalnire fulger. Oficiala e la 16:30. Acuma ca am avut chef de glume si am zis ca oficiala a avut loc mai devreme e vina mea. Nu credeam ca nu o sa realizati gluma facuta si veti incepe cu acuzatii, jigniri si injuraturi. Se pare ca unii dintre noi chiar nu au simtul umorului. Pacat.

            Cei prezenti la fulger au optat sa nu mai vina la oficiala din cauza conditiilor meteo. La fel am gandit si eu, din moment ce vremea a fost cum a fost am optat sa nu particip la oficiala.


            In alta ordine de idei, nu vad rostul supararii unora, tinand cont ca atunci cand au mai avut loc intalniri fulger si nu a fost toata lumea anuntata, nu au avut loc discutii. Nu vad de ce acuma sa fie altfel.

            (ATENTIE: Post generalizat. Nu doresc sa acuz pe nimeni de aceea am optat sa scriu generalizat !!! )

            @Norby: Te rog sa te calmezi si sa analizezi la rece tot ceea ce ai scris.
            Last edited by MAVERICK_SS; 14 February 2010, 19:37.
            sigpic

            Comment


            • pai nici nu mai stiu ce am scris k doara l-ai sters , nu? ai puterea aia sa stergi ce zic altii ;)) ce sa mai analizez
              ps: si poate nu am CHEF sa analizez LA RECE (cum ai zis tu)ce am scris. dupa postul asta o sa ma ameninti sau ceva de genu?
              oricum va multumesc ca nu ma-ti anuntat despre intalnirea fulger.

              auzi maverick? daca tot e pe doua tabere in *** , atunci ia sa punem noi 2 organizatori de intalniri. daca din pacate asa se desparte gasca. nu de alta , ar sa stiu si eu pe unde se tine intalnirile gasca 1 , si intalnirile gasca2.
              Nu am treaba cu nimeni dar ma deranjeaza separarea asta care o practica cativa membrii (inclusiv fostul organizator).
              Last edited by MAVERICK_SS; 14 February 2010, 21:58. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic

              Comment


              • Rusine!Rusine!
                Dreptate avea Marius_g in multe privinte.

                Comment


                • si totusi sper sa nu-mi stergi si postu de mai sus ,ca totusi e democratie...sau mi se pare? Si daca e sa o luam si pe vechime ,atunci pot sa spun ca sunt printre primii aici pe LCArad .
                  PS: Astept sa analizezi si tu ce am scris....si inca ASTAZI!!!
                  sigpic

                  Comment


                  • Norby, l`votat, suporta`l )
                    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                    Magazin Piese de Schimb.
                    www.facebook.com/ElectroteknikPag

                    Comment


                    • In primul rand au mai fost tinute intalniri fulger,tot timpul anuntate pe forum si care nu s-au suprapus niciodata cu intalnirea oficiala.
                      In al doilea rand ce conditii meteorologice au fost pe circuit?
                      Altele decat in parcarea de la patinuar?
                      Cand eram toti la cate o intalnire spuneati ca vrei sa fim o colectivitate unita fara alte iesiri sau miscari care degenereaza in conflicte?
                      Iar pe la spate am vazut rezultatele.
                      Oricum o mare lipsa de respect fata de restul comunitatii,nu neaparat fata de mine sau alte persoane pe care voi nu le adoptati ci de restul baietilor cu care impreuna poate am fi vrut si noi sa participam.

                      Comment


                      • Originally posted by Pagu View Post
                        Norby, l`votat, suporta`l )
                        ce sa faci...am fost influentat. eu nu aveam nici o treaba , nu stiam de ce se alege nou organizator ,sau cine s-a certat, chestii dinastea.( nu prea intram pe forum asa des atunci). Infine...mai are rost sa zic ceva? astept sa mai zica si dl.organizator.
                        Stima
                        Norby
                        sigpic

                        Comment


                        • Pai in primul rind nu cred ca se putea anunta pe forum pt ca nu am stiut pina in ultimul moment cind poate se vina virtualmansorin de la TM la Arad, eu am incercat sa anunt telefonic si alti loganisti, dar doar 2 din agenda mea nu au fost la fulger (tavi si ZSO care erau la tara), daca alti nu au binevoit sa facem schimb de nr de tel imi pare rau pt ei.
                          Pe circuit cind am ajuns ploua dar polaia s-a transformat in ninsoare pina cind am plecat de acolo, de aceea mai multi (printre care si eu) au preferat sa nu mai mearga si la oficiala.
                          @Norby89 si @Pagu, calmati-va ca sunteti inca tineri, nu are rost sa incepeti cu stresul de pe acuma, aveti vreme.

                          Comment


                          • Norby de catre cine ai fost influentat?
                            Si apropo Miky Zso o fost cu noi la oficiala.

                            Comment


                            • nu mai conteaza, nu mai vreau sa supar anumite persoane,ca deja primesc pe privat mesaje.dar Mavericku tot nu a scris nimic inca ....
                              Si ce daca suntem tineri? n-avem voie de o parere sau ceva? Poate la astia tineri li se scoala mai repede de vorbit si de a fi stresat cum zici tu batrane;)
                              Last edited by Norby89; 14 February 2010, 21:59.
                              sigpic

                              Comment


                              • dar ii adevarat, dupa intalnire am vorbit cu miky la telefon si am aflat ca ati renuntat sa mai veniti la intalnire, ca ati suportat destul frig acolo la circuit, si eu va inteleg ca ati luat decizia asta, daca ne gandim bine ca si noi cei care am fost la intalnirea oficiala de la patinuar dupa o jumate de ora buna ne-a c-am mancat frigul...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google