LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 109

    A trecut si intalnirea de azi. Vreme frumoasa, numai buna de stat la povesti si mesterit pe la masini...

    Prezenta:

    1. becudani
    2. AR-18-MOS
    3. Vlad Ioan
    4. Shaloo
    5. MAVERICK_SS
    6. Octavian__31
    7. Rouge de Feu
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • Maverick vezi ca ai gresit lista de prezenta,omul de locul 1(Tavi)l-ai trecut al sase-lea,primul trebuia pe lista,urat din partea ta.

      Comment


      • Lasa, Dani, ca nu se supara el. Stii cum se zice: "Cel din urma va fi cel dintai"
        sigpic

        Comment


        • Primu loc a fost acolo la circuit (si gata, nu prea mai e calda treaba - desi eu m-as lauda si acum de isprava ), la intalniri sunt codas bine.

          Vreme faina, lume putina, povestiri hazlii, gauri date in console, minunat (nu si ca a fost prezenta slaba).

          PS: sorry de calitatea pozelor (telefon).
          Attached Files
          Last edited by Octavian; 20 March 2010, 22:13.

          Comment


          • Bine zici Maverick,tinand cont ca amandoi am fost catre coada clasamentului grupei 1.Oricum in afara de frig totul a fost ok,distractiv.
            Normal ca te lauzi si acum,n-are cum sa-ti treaca asa usor boala locului 1.Numai daca ai participat la mai multe raliuri si ai fi obisnuit cu locul1 atunci ti-ar trece mai repede.
            Last edited by dany59ddd; 20 March 2010, 22:26.

            Comment


            • mama da ce gaura ati dat cu ditamai burghiu la becu la masina in consola...?

              Comment


              • Am vrut sa.i facem loc pentru butonul de NOS dar nu a ajuns pana in motor asa ca am pus un buton simplu la leduri
                Last edited by 12Vlad; 23 March 2010, 23:22.

                Comment


                • 27.03.2010 Logan Club Arad
                  Attached Files
                  Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                  Magazin Piese de Schimb.
                  www.facebook.com/ElectroteknikPag

                  Comment


                  • Tavi cu ce inovatie te lauzi?

                    Comment


                    • Ziua buna la voi.
                      Vreau sa imi cer scuze ca nu am apucat sa vad cu cine m-am intersectat sambata pe drumul de inainte de podul de peste Mures (cum vii dinspre Timisoara pe centura), in dreptul vulcanizarii de pe dreapta in sensul meu de mers.
                      Multumiri pentru claxon, dar nu stiu cui...

                      PS: Era un Logan gri, parca cu folii pe spate...
                      Last edited by JREwing; 29 March 2010, 14:02.
                      The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                      Comment


                      • salutare domnu JREwing, eu eram, te-am observat imediat dupa numere intradevar si eu am claxonat c-am tarziu

                        Comment


                        • Nu-i nimic, scuze încă o dată. Eu mă uitam la nenea ăla cu vulcanizarea că avea o banchetă faină afară. Data viitoare aruncă cu ceva după mine dacă vezi că-s bou.

                          Mâine după masă (după 5) sunt cu treburi în Arad, iar după ce-mi termin treburile, trag o raită până la Carrefour și Obi (ce să fac, dacă noi nu avem...?). Așa că poate mă mai înjură vreunul pe care reușesc (fără să vreau) să nu îl văd...
                          The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                          Comment


                          • Sarbatori fericite tuturor!

                            Comment


                            • Slutare!vine cineva azi la intalnire?

                              Comment


                              • eu cred ca ajung...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google