LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Super intalnire, super gazde. A fost minunat. Multumim aradenilor pentru primirea calduroasa si speram sa ne revansam. Nota 100+ pentru ziua de ieri.
    Un soț bine asuprit e întotdeauna liniștit.
    Visul unui bărbat: „Ascultă cu urechile, vezi cu ochii, dar taci din gură”. Eh... doar un vis.

    Comment


    • multumim de primire ! A fost frumos la ARAD
      La multi ani !
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • si am uitat, multumim Verbita pentru locatie.
        update, ma dor toate, 14 minute de dat cu kartul e totusi prea mult pentru cineva cu muschi de filatelist
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • Daca poti, sa faci un tutorial cu "renuntat servo la Logan" , "renuntat suspensii la Logan" ca sa ne putem antrena pana data viitoare .

          La Bubu trebuie sa rezolvam problema pedalelor.
          Last edited by lau; 12 February 2012, 20:19.

          Comment


          • Originally posted by bubu_vasile View Post
            cum le-ai pus asa fara sa se poata mari ?
            ca io nu ma vad in cart nici macar in poza, in realitate nici nu ma vedeam, dar ...
            Acum observ si eu ca nu se pot mari. Le-am pus ca de obicei cu postimage pt ca altfel e foarte greu sa le incarc una cate una.
            O sa ma gandesc la alta solutie.
            sigpic My Black Pearl

            Comment


            • post reply, manage attachments(gestiune atasamente),selectezi fisierele cu browse si upload(incarca)
              Vezi sa fie cat de cat redimensionate, ca daca nu ai net puternic si pui sa incarce 10 odata, o sa se opreasca.Ori pui 2-3 la incarcat ori redimenzionezi si dai drumu la mai multe.
              Last edited by Cristi_Xp; 13 February 2012, 19:19.
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • Stiu , dar oricum dureaza foarte mult si pe pot incarca doar cate 5 poze odata iar eu am 108
                Daca merge linkul asta e ok, daca nu, nu voi avea incotro si voi recurge la varianta ta

                sigpic My Black Pearl

                Comment


                • Da intr-adevar faina intalnirea. A iesit super.
                  Originally posted by Black Pearl View Post
                  Cateva poze si de la mine:...
                  Originally posted by bubu_vasile View Post
                  cum le-ai pus asa fara sa se poata mari ? ...
                  @Lili multumim de poze, dar pacat ca prea le-ai micsorat. Incearca te rog sa pui pozele neprocesate, pe http://fastupload.ro/index.php. Pozele sunt stocate 10 zile daca nu iti faci cont si 30 zile daca iti faci cont si poti stoca poze de pana la 10 Gb, in 10 fisiere "rar"-uite de cate 1 Gb. Este recomandat sa-ti faci cont, ca upload-ul se face mai repede. De facut cont este simplu, trebuie sa-ti alegi un usser, o parola si sa dai o adresa de mail. Inca o data multumir si asteptam pozele.
                  Scuze dupa ce am postat am vazut ca ati discutat si voi despre poze si ca le-ai pus pe "Postimage". Merge, dar pe site-ul asta dupa cum vad, este greu pentru cei care vor sa le salveze, ca trebuie sa le salveze bucata cu bucata si asta chiar ca dureaza.
                  Last edited by Rouge de Feu; 13 February 2012, 21:08.
                  sigpic

                  Comment


                  • 204

                    vreme buna... lume putina... zapada din belsug )

                    Prezenta:
                    12Vlad
                    Mos
                    Bubu_vasile
                    Attached Files

                    Comment


                    • Geniala ultima poza... imi si imaginez discutiile prealabile!
                      sigpic

                      207 noir obsidien

                      Comment


                      • aia e poza de legenda
                        e zapada lu Bubu de pe plafon adunata pana acum

                        Comment


                        • Imi pare rau ca nu am mai ajuns azi dar am fost la Timisoara si am ajuns acasa abia pe la orele 21.
                          sigpic

                          Comment


                          • discutiile prealabile au fost meseriase, dar alea de dupa si mai interesante
                            apropo ... la a doua poza calupul de zapada a cedat la protagonisti in cap )
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • S-ar putea ca nici astazi sa nu ajung la intalnire fiindca sunt iar la Timisoara si nu stiu cand ajung inapoi in Arad.
                              sigpic

                              Comment


                              • 205 ...

                                Pana la urma am ajuns la timp inapoi ...


                                Prezenta:

                                1. Rouge de Feu
                                2. Sandu Magnatu
                                3. Black Pearl *
                                4. bubu_vasile *
                                5. MAVERICK_SS

                                * - sositi dupa sesiunea de poze
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google