LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu inteleg, de ce nu are rost aici? Nu asta e ideea - ca sa fim cat mai multi? Ori cum sa afle ceilalti membrii de noutati - daca nu de pe acest forum - unde se poate face cel mai usor promo la anumite evenimente comune ale logan club arad.
    sigpic

    Comment


    • Eu nu am mai ajuns la intalnire fiindca am ajuns tarziu din Timi. Maine eu o sa fiu la Expo (o sa ajung candva dupa 10) asa ca cine mai vine in afara de cei enumerati de bubu si nu ne gaseste sa ma sune si vedem ce si cum.
      sigpic

      Comment


      • Pana la urma, am reusit de m-am dat cu Lodgy. S-a putut si mai tarziu, dupa premierea de la Expo. Era cu motorizarea dci, cu 110 cai. Merge super si sta bine si pe sosea. Ati reusit sa o incercati careva? Dani tu? Ca tu esti amator de teste.
        sigpic

        Comment


        • Da, am fost si eu vineri cu varianta dci de 90 CP daca nu ma insel. Si mie mi-a placut: e mai bine antifonata, faptul ca eu schimbat designul ceasurilor de bord e un plus si sa nu zic si de celelalte optiuni (scaune incalzite, limitator de viteza, ESP etc). Ce nu mi-a placut este ca nu au pus si un pilot automat pe masina. Din moment ce optional poti dota masina cu limitator de viteza nu vad de ce nu au pus si pilotul automat ca optiune. E de vazut ce consum se scoate tinand cont de forma caroseriei si gabaritul masinii. Eu am uitat sa resetez CB-ul cand am plecat dar stiu ca la plecare din curte de la Verbita acesta indica 8,8% si cand am revenit eu, indica 8,3%. Am mers de la Verbita pana la sensul de la Dedeman si retur iar viteza nu a depasit 100 km/h.
          sigpic

          Comment


          • Da bordul e fain. Nu stiu de consum, chiar sunt curios si eu, ca tipu zicea ca nu e mai greu decat MCV-ul, deci nu ar trebui sa fie mai mare consumul. Ce mi s-a parut mie - portbagajul - parca este mai scurt decat la MCV. Dar poate ma insel. Si aerul conditionat parca circula mai ca lumea - spre picioare - decat la MCV. Oricum per total mi-a placut.
            sigpic

            Comment


            • Astazi vine cineva ?

              Comment


              • Cred ca ajung si eu azi.ne vedem pe acolo cine mai vine...

                Comment


                • Ok, mai barfim un pic

                  Comment


                  • si am barfit, am admirat noul motor (sau deja vechiul), am tras fire prin logan, ne-am jucat cu viitorul loganclubului, am facut invitatii pentru excursia la IRC Sibiu, etc...
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • 220 - 16.06.2012

                      Si vin si pozele, cam tarziu ...


                      Prezenta:

                      1. Lau
                      2. ZSO
                      3. bubu_vasile
                      4. MAVERICK_SS
                      5. Vlad cu toata familia
                      Attached Files
                      Last edited by bubu_vasile; 19 June 2012, 10:42. Reason: modificare prezenta
                      sigpic

                      Comment


                      • in ultima poza zici ca ne uitam la un avion
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • 221 - 23.06.2012

                          Lume putina astazi chiar daca vremea nu a fost asa de calda...

                          Prezenta:

                          1. 12Vlad
                          2. MAVERICK_SS

                          PS: Am vazut un accident destul de urat la prima vedere inainte de pod cum vii dinspre patinoar, pe partea stanga. Din cate am reusit sa vad 2 masini s-au cam sifonat destul de serios. La fata locului era o Salvare si un echipaj de Politie. Mai multe detalii nu am.
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • eu am scutire medicala, si nu cred ca Vlad dorea sa duca ceva din ce am eu acasa ...
                            mosu' are scutire de la scoala ...

                            in rest nu stiu ce scutiri au
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • 222 - 30.06.2012

                              Cineva prezent ?

                              Eu nu am mai ajuns...
                              sigpic

                              Comment


                              • eu inca in concediu medical ... doar saptamana asta ajung
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google