LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu am mai ajuns azi la intalnire... Daca a fost cineva, sa posteze aici pentru prezenta.
    sigpic

    Comment


    • 230 - 15.09.2012

      Vreme racoroasa, numai buna de o intalnire. Din pacate nici astazi nu a fost nimeni. E adevarat, am ajuns si eu pe la 16:45 - 16:50 dar oricum

      Prezenta:

      1. MAVERICK_SS

      Pe viitor as vrea sa stabilim faptul ca cei care ajung la intalnire si sunt primii sa astepte in parcare pana pe la 17:00 - 17:10 ca sa nu existe situatii in care intarziatii (ca mine) sa nu gaseasca pe nimeni in parcare fiindca cei care au venit la timp nu au asteptat sa mai apara cineva si au plecat imediat.
      sigpic

      Comment


      • 231 - 29.09.2012

        Prezenta:

        1. Attyb
        2. 12Vlad
        3. MAVERICK_SS

        Pozele mai incolo.
        Attached Files
        Last edited by MAVERICK_SS; 30 September 2012, 18:50.
        sigpic

        Comment


        • 232 - 06.10.2012

          Lume multa astazi...

          Prezenta:

          1. scott
          2. sexgod
          3. ZSO
          4. Bobykremer
          5. bubu_vasile
          6. MAVERICK_SS

          Pozele mai incolo...
          Attached Files
          Last edited by MAVERICK_SS; 13 October 2012, 20:15.
          sigpic

          Comment


          • Sambata, la ora obisnuita, 16:30, intalnire speciala in parcare, ca prea am luat-o pe ulei cu lipsa de personal la intalniri ... Prezenta obligatorie !!!
            sigpic

            Comment


            • Dacă îi musai, îi musai. Prezent
              Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
              Magazin Piese de Schimb.
              www.facebook.com/ElectroteknikPag

              Comment


              • 233 .
                Attached Files
                sigpic

                207 noir obsidien

                Comment


                • 233 - 13.10.2012

                  Dupa cum a ilustrat Sorin mai sus, astazi a fost multa lume si pe langa obisnuitele discutii, am purces la asaltul nucului din parcare iar pe post de cercetas/cautator de nuci a fost Bubu.

                  Prezenta:

                  1. Sorinj
                  2. Lau
                  3. bubu_vasile
                  4. MAVERICK_SS
                  5. becudani
                  6. Rouge de Feu
                  7. Pagu
                  8. Miky48
                  9. ZSO
                  10. AR-18-MOS
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • Ce curata a iesit masina in poza. Nu mai merg sa o spal.

                    Comment


                    • eu ti-am spus ca asa iese
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Maine, 17 octombrie 2012, miercuri, la ora 12, va avea loc la Verbita in Vlaicu lansarea noului Renault Clio si am primit invitatie sa fim si noi prezenti. Cine doreste sa vina, sa ma sune sa stiu si il rog sa fie la Verbita in Vlaicu la ora 11:30 - 11:40 cel tarziu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Eu o sa vin. Hai, cine mai e amator? Lau, Bogdan, veniti? Cine mai vine? Sa stiu, daca are rost sa vin, sa nu fiu singur, doar cu Dani. Pacat ca lansarea e in timpul saptamanii, ca multi nu o sa poata sa vina din cauza serviciului. Nasol.
                          Last edited by Rouge de Feu; 16 October 2012, 19:24.
                          sigpic

                          Comment


                          • Lasa, Doru, ca mai vine si Lau si incearca si Miky sa ajunga asa ca sper ca o sa fim mai multi pe acolo. Eu o sa vorbesc maine dimineata cu doamna/d-soara de la marketing care ne-a trimis invitatia sa vedem daca mai facem ceva artificii cu masinile gen asezat masinile la vedere sau altele si de aceea repet rugamintea ca cei care vin maine sa fie prezenti la 11:30 - 11:40 cel tarziu sa avem timp sa ne organizam.

                            A, si inca ceva, era sa uit. Cei care aveti tricouri cu LC Arad, va rog sa le purtati.

                            s-a schimbat schimbarea. Lansarea este joi, maine, nu astazi !!!

                            Imi pare foarte rau ca ne-am incurcat dar se pare ca a intervenit o incurcatura pe undeva de am inteles ca e azi lansarea

                            inca o data, lansarea este maine, joi. Ora de intalnire este aceeasi, 11:30 - 11:40 cel tarziu !!!
                            Last edited by MAVERICK_SS; 17 October 2012, 09:29. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • Si a trecut si lansarea noului Renault Clio de la Verbita. Am fost eu si cu Doru si pot sa spun ca masina arata foarte bine, iar motorul 0.9 TCe de 90 cai (turbo) este neasteptat de echilibrat, silentios si puternic pentru cilindreea si greutatea masinii.

                              M-am gandit ca sambata sa mai mergem o data la Verbita ca sa poata vedea si testa masina si cei care nu au reusit sa ajunga la lansare. Orarul de vizitare sambata este pana la ora 16 asa ca va trebui sa mergem ceva mai devreme.

                              Am vorbit cu domnisoara Roxana de la Marketing iar dansa mi-a spus ca sambata dimineata de la ora 8 sunt asteptati la Verbita niste oficialitati din Franta de la Renault daca nu ma insel si ar fi foarte bucuroasa daca am putea participa si noi. Eu o sa ajung sambata dimineata in mod sigur, intrebarea mea este: cine ar mai putea veni asa de dimineata ??

                              Am sa vorbesc si cu Bubu, insa ma gandeam sa facem in felul urmator sambata:

                              a) cine poate veni sambata de la ora 8 dimineata sa se intalneasca cu oficialitatile franceze e binevenit.

                              b) cei care nu pot veni de la 8, sa vina de la ora 10 ca sa vada si sa testeze noul Clio.


                              In cursul zilei de azi am sa va sun pe cei al caror numar de telefon il am, restul care doar cititi aici ce am scris si nu va sun, va rog sa anuntati aici cand si daca doriti sa participati la acest eveniment si sa ma si sunati la 0746-174397 ca sa stiu aproximativ cati vom fi.

                              Ii rog pe cei care vin sambata sa poarte tricourile Logan Club Arad (cei care au). Eu o sa imi caut cel de-al doilea tricou si il voi lua cu mine in caz ca cineva nu are tricou si vine sambata !!!

                              Filmele si pozele de la eveniment le voi posta tot in cursul zilei de astazi, insa ceva mai tarziu.

                              Pentru orice nelamurire sau detalii suplimentare in legatura cu ziua de sambata va rog insistent sa ma sunati, indiferent la ce ora !!!

                              Pozele si filmuletele de la lansarea Noului Clio de astazi le puteti gasi aici: http://www.loganclub.ro/forum/lansar...io-t45160.html
                              Last edited by MAVERICK_SS; 18 October 2012, 15:06.
                              sigpic

                              Comment


                              • eu ma descurc cumva si vin.
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google